Şimdi Ara

GreeN DeViL!!! (%99 Loading..) Filmin sonu ;) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
6.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. Bir süredir iş yoğunluğundan ön paneli zımparalayıp boyamaya vakit kalmıyor. Ancak yarından sonra tekrar girişiyorum ön panele ve mod tamamlanıyor. Oldukça uzun sürdü halada devam ediyor ancak biticek yakında umarım...
  • Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba. Artık kasamızın son rotüşlerini yapıyoruz ve mod tamamlanıyor inanması güç ama gerçek. Bu gün son olarak bir reset tuşu alıcam ve ön panele usb'ler için delik açmayı planlıyorum. bu gün kasayı bitirdikten sonra yaşımı merak eden arkadaşlar için kasayla beraber bir kaç foto çekilicem ve o zaman açıklarım yaşımı . Buyrun 10 gündür yapılanlar...

GreeN DeViL!!! (%99 Loading..) Filmin sonu ;)

• Çalışma güzel sonuçlanmış.Forumda önceden yapılan çalışmalara nazaran ön panelin Macun işçiliğini biraz kötü olmuş gibi.. Pürüzsüz bir ön panel daha hoş görünürdü..
  • ön panel hariç geri kalan herşey güzel olmuş bence ön paneldeki o tümsekliği zımparalıp al tam düzelttikten sonra mc.kork kardeşimde UV duyarlı yeşil sticker alıp uygulama yap ve ön panele fan ızgara koy bence boyle yaparsan harcamış olduğun emeğe zamana daha çok değecekmiş gibime geliyor. (sadece benim ki fikir yanlış anlama)
  • alper merakla bekliyordum ne zaman berbat edicen diye nihayet etmişsin helalın var ön panelin hali ne öyle
  • Arkadaşlar yazdıklarınız son derece doğru bende hiç sevmedim ön paneli ve başımada bela olacağını biliyordum açıkcası. Oraya el atamıycam belli bir süre sonra elleyebilirim ancak. Arkadaşımın babası boya işi ile uğraşıyor ve zımparası oldukça iyi. Ondan yardım alarak düzeltirim artık. Yorumlar için teşekkür ederim. Kasa ile olan resimlerimde yarın akşam upload ederim buraya. Yaşımı merak eden arkadaşlar içinde açıklıyorum yaşımı. 1993 doğumluyum yani 17 yaşındayım ve bilgisayar teknik servisi yapıyorum...
  • bravo kardeşim bu yaşta buna cesaret edip güzel şeyler başarmak özgüven arttırır ben senin yaşında yapamadım şahsen (zaten o zaman cyrex,mmx pc'ler anca meşhurdu ondanda olabilir) devam kardeşim durma.
  • Gerek işçilik , Gerek tasarım 10 numara
  • Alper ellerine sağlık sonunda % 99 a ulaşmışsın, % 100 olmasını sabırsızlıkla bekliyorum...

O diğer projenin de ben ne olduğunu gayet iyi biliyorum :P
  • helal olsun valla tebrikler
  • Çalışma ne oldu
    Resimler yok
    Merak ettim doğrusu
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.