Şimdi Ara

GreeN DeViL!!! (%99 Loading..) Filmin sonu ;) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
6.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu gün pazar ve büyük bir hırsla yatıyorum. Kasanın içini toparladım ufaktan. Yarın yeni plexy geliyor o zaman kasanın iç aksamı ortaya çıkmış olucak. Ön panelle başım dertte ne yapacağımı bilemiyorum düşünmekten başıma ağrılar girdi ne yapacağımı bulamıyorum çıldırıcam nerdeyse. Neyse akşam baya bir güleceğiniz fotolar gelcek ben baktıkça gülüyorum...

• yahu Lüleburgaz sporlumusun arkadaşım :D Kasanın rengi falan iyi gidiyor bravo !
  • bence fazla kafaya takma bulunur ön panelede bişeyler resimleri bekliyoruz..
  • Buyrun biraz nostalji yapalım dedik içindeki sistem özellikleri şöyledir. Asus p4v800-x, nvidia fx5500, 512mb ram, 40gb hdd, intel 3.0 cpu

GreeN DeViL!!! (%99 Loading..) Filmin sonu ;)

• Sistem süpermiş.Ön panelli resimleride en kısa zamanda bekliyoruz..
  • Sistem salı günü satılıyor. Ön panelle ilgili başka birşey düşünüyorum bu ön paneli kullanmayıp başka bir malzemeden kendim imal etmek istiyorum ama bakalım ne yapacağım bilmiyorum
  • mükemmel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gHost.

mükemmel..

+1
  • Bu gün boş durmadım gittim füme plexy aldım buyrun o plexy ile ne yaptım

• Alpercim kafayı yemeden bu modu bitireceğin günleri görebileceğiz inşallah :P
  • Hocam ben kafayı sıyırdım artık beyinden dumanlar çıkmaya başladı. Yarın t-shirt yaptırıyorum onuda duyurayım buradan. Pc modding club yazan t-shirt yaptırıyorum yarın kendime. Bunu yapan arkadaş benim kendi müşterim isteyene uygun fiyattan gönderebilirim. Ben hele bir yaptırayım onuda koyarım. Şimdi bir daha beni sorana ne dersin emrah hocam ...
  • Walla, modifiye yapmaya gitti birkaç ay gelmez derim :D...

Fazla geyik yapma alpercim... (Yerin kulağı Var)
  • evet gayet güzel gidiyor
  • takipteyim kolay gelsin
  • Bitsinde bakalım son haline ona göre not vericem :D
  • işlerim dolayısıyla moduma bir süre ara vermiştim ve sonrasında bir çok şey yaptım hepsinide cep telefonumla çekmiştim ancak dandirik çin malı telefon hiç bir tanesini çekmemiş. Bu güzden resimlerin bolca bir kısmını paylaşamıyorum malesef. Akşam yeni fotolar ile karşınızda olucam. Ön panele zımpara nvidia logosu diğer kapak ile ilgili görüşler düşünceler hepsini paylaşacağım 8'den sonra buradayım kıpraşmayın. Hatta kalın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agresif Pijama

işlerim dolayısıyla moduma bir süre ara vermiştim ve sonrasında bir çok şey yaptım hepsinide cep telefonumla çekmiştim ancak dandirik çin malı telefon hiç bir tanesini çekmemiş. Bu güzden resimlerin bolca bir kısmını paylaşamıyorum malesef. Akşam yeni fotolar ile karşınızda olucam. Ön panele zımpara nvidia logosu diğer kapak ile ilgili görüşler düşünceler hepsini paylaşacağım 8'den sonra buradayım kıpraşmayın. Hatta kalın...

Yeni fotoları merakla bekliyorum..

• Tebrikler çok güzel...
  • Çok güzel olmuş , ellerine sağlık
  • Hani nerde fotolar ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.