Şimdi Ara

Great Teacher Onizuka (GTO) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
8.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anladım...bu akşam torrentlerde cirit atıp altyazısız bir versiyonunu bulmaya çalışacağım..çok tşkler.
  • Hımm bence gerek yok, altyazının arkasını siyah fon geçir izle..
  • aslında mantıklı...peki nasıl yapıyoruz bunu,ing gömülü bir altyazıya nasıl siyah font yüklerim?
  • Hayır hayır ingilizceye değil. Üstüne gelen Türkçe altyazının altına fon, hemen hemen tüm playerlar bunu yapıyor.
    Ben bu şekilde izliyorum, yazılarda karışmıyor. Hem de Raw üstü alt yazıya göre daha okunaklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknikkonular -- 25 Haziran 2010; 22:38:34 >
  • Konusu itibari ile seyrettğim bir anime ama fazla abartıldığını düşünüyorum.
  • İzlediğim en komik animeydi diyebilirim. Öylesine sevilmiş ki Japonya'da TV dizisini bile yapmışlar, GTO Anime'nin gazıyla onu da indirip izledim, onu da tavsiye ederim.
  • unutulmazlardan.
  • 5-6 bölümünü izledim güzel bir seriye benziyor.
  • Açıkçası bence abartılan bir seri.Pek komik değil,sonunu da beğenmedim.10 üzerinden 6 yada 5 veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Pervane

Açıkçası bence abartılan bir seri.Pek komik değil,sonunu da beğenmedim.10 üzerinden 6 yada 5 veririm.

Great Teacher Onizuka (GTO)
  • Taze indi bekliyor,orumlardan bakılırsa çok gırgır bir anime gibi Gantz'a da benzer yönü varmış galiba.Gece izlemeye başlıyorum.Umarım beğenirim.
  • Bu animeyi bence tek kelime anlatır:

Cresta
  • onizuka slam dunk daki hanamichi nin büyümüş hali gibi aslında.
  • arkadaslar konuyu forumun tozlu sayfalarından cıkardım:)
    su an izlemeye başladım ama altyazı uyumsuz.. kazaskerin çevirisi var elimde.. nette de zaten bulabildigim tek bu..
    tam uyumlu altyazıyı nasıl bulabilirim .. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: enzar

arkadaslar konuyu forumun tozlu sayfalarından cıkardım:)
    su an izlemeye başladım ama altyazı uyumsuz.. kazaskerin çevirisi var elimde.. nette de zaten bulabildigim tek bu..
    tam uyumlu altyazıyı nasıl bulabilirim .. :(

İngilizce Dublaj mı ?
  • japonca dublaj.. rapidden indirmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: enzar

japonca dublaj.. rapidden indirmiştim

Benim bilidiğim Kazaskerin altyazısı bütün japonca versionlara uyuyordu.
  • 1den 16ya kadar sorunsuz izledim..
    ama 16dan sonra uymuyo..
    bazı bölümlerde de bölümün yarısına kadar iyi giderken yarısından sonra uyumsuzluk oluyo..
    of.. senkronlamayıda bilmiyorum.. bu şekilde de izlemek istemiyorum acıkcası..
  • imzam herseyi acikliyor sanirim
  • 1.5 yıldır anime izlemeye fırsat bulamadım ama halihazırda bu anime bende mevcut.
    İzliyim mi? Zaman zor buluyorum anime izlemek için yoksa başka alternatiflere yöneleceğim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.