Şimdi Ara

Great Teacher Onizuka (GTO) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
8.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

1.5 yıldır anime izlemeye fırsat bulamadım ama halihazırda bu anime bende mevcut.
    İzliyim mi? Zaman zor buluyorum anime izlemek için yoksa başka alternatiflere yöneleceğim.

Durduğun hata bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Annihilan

quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

1.5 yıldır anime izlemeye fırsat bulamadım ama halihazırda bu anime bende mevcut.
    İzliyim mi? Zaman zor buluyorum anime izlemek için yoksa başka alternatiflere yöneleceğim.

Durduğun hata bence.

sana güveniyor ve hemen başlıyorum.
  • ilk 3 bölümü izledim acayip sardı çok fena bir anime gibi.
  • Boşluktayım.Gerçek duyguları çok iyi veriyorlar animelerde.

Game of throne yeni bölüm çıkıcak bir an ondan ümitliyim.
  • En büyük öğretmen olmaya çalışan, karatede siyah kuşak,
    eski sokak çetesi reisi,
    Cinsel arzularını ön planda tutan,
    Eikichi Onizuka 22'nin okul hayatında başından geçenlerin anlatıldığı uzunca bir seri.
    en çok da, içinde hiç bir fantastik tema, mecha, teknoloji manyaklığı olmadan sıradan gibi ilerleyen bir hikayenin bu kadar güzel olması saygı uyandırıyor insanda ayrıca ayrıca devamı gelmeliydi.

Öneri istiyorum GTO gibi sağlam bir anime.
  • yıllar sonra tekrar izledim. Animedeki olayları unuttuğuma o kadar çok sevindim ki ilk kez izliyormuş gibi heyecanla ve merakla geçti bölümler. Hepsini birkaç günde peşpeşe izledim ve bitti...

Napayım bir 4-5 sene daha bekleyecem tekrar unutmak için artık.

yukardaki arkadaş gto gibi sağlam anime istemiş. Okul hayatını, öğrenci öğretmen ilişkilerini bu kadar başarılı ve eğlenceli işleyen başka anime çok zor bulursun. Yani 3-4 senedir hiç bakmıyorum yeni çıkanlara varsa onların arasında vardır ki yenilerde gittikçe duygusuzlaştığından pek ümidim yok. Yine eskilere bak derim.
  • ''My Cresta'' diye ağlayışı vardı müdür yardımcısının. Ah ah ne güzel bir animedir bu. Live action tv serisi de var bunun. Ama animeden sonra o kadar güzel gelmiyor.
  • Geç izleyerek büyük hata yaptığım ânime. 10 numara izlemek isteyip çekincede kalanlar hiç düşünmesin direkt izlesinler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hep komiklik üzerine mi acaba yorumlardan onu anladımda ?
  • izleyecektim de şunu fark ettim;

http://myanimelist.net/anime/1913/Shounan_Junai-gumi!

94-97 arasında animeden önce 5 bölümlük bir ova çıkmış ve gto'ya prequel niteliğinde. önce bunu izleyeceğim, ondan sonra gto'ya başlayacağım. izlememiş olanlar da böyle yapsın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grozny

hep komiklik üzerine mi acaba yorumlardan onu anladımda ?

Sokaklardan gelen bir adamın (Greyto tiiçhır Onizuka Ekichi :d), her bölümde birilerine kol gibi hayat dersi vermesini saymazsak.
    Full kopma garantili anime.
    Beğenmeyen hiç kimse görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous

quote:

Orijinalden alıntı: Grozny

hep komiklik üzerine mi acaba yorumlardan onu anladımda ?

Sokaklardan gelen bir adamın (Greyto tiiçhır Onizuka Ekichi :d), her bölümde birilerine kol gibi hayat dersi vermesini saymazsak.
    Full kopma garantili anime.
    Beğenmeyen hiç kimse görmedim.

Deneyeceğim bakalım saolun
  • Dün bir iki bölüm izleyecek ve sonra bırakacaktım sözde. Şu anda 12. Bölüme geldim. Öyle çok üst düzey konular işlenmiyor ama bence harika dersler var. Çok eğlenceli bir anime.

Fringe dizisinde (yabancı dizi, bilimkurgu) walter bishop diye bir karakter vardı. 190 IQ'su vardı dizide. Çok zekiydi vs.. Bir bölümde sünger bob'u izliyor (SpongeBob SquarePants) ve ;
    "Denizdeki bir süngerin yaşamını anlatan bir çizgi filme göre olağanüstü komik " gibi bir yorum yapıyordu. Başından beri anime bana bunu hatırlatıyor

Gerçekten izleyin/izlettirin tarzında bir anime. Komedinin yanında bölüm sonlarında gelen hayat dersleri de gerçekten sağlam.

Her bölümü filler gibi başlayıp bu kadar güzel sonuca bağlayan anime görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9EC7358F0 -- 15 Ağustos 2014; 17:07:14 >

• https://www.youtube.com/watch?v=mQyosQfOsIA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 19 Mart 2015; 1:33:17 >
  • 13. Bölümü izleyip askıya aldığım aime,gerekten izlenilesi bir anime ancak bir türlü fırsatını bulup devam edemedim ardından da animeyi bırakınca hepten askıda kaldı benim için.Bana soracak olursanız eski serilerin içinden izlenilesi olan yegane animelerdendir şüpheniz varsa boşverin başlayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu yukarda görünce de benim bilmem kaçıncı kere yeniden izleyesim geldi. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar bende 43 bölümlük animeyi az önce bitirdim. 2.sezon ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SemhDkmen

Arkadaşlar bende 43 bölümlük animeyi az önce bitirdim. 2.sezon ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı acaba ?

2. sezon ? Dostum yanılmıyorsam GTO 99 yapımı. Bir 2. sezonu yok. Bir ara duymuştum öyle bir şeyler gelebilir deniliyordu. Gelmeyecek sanırım. El emeği göz nuru 43 bölüm unutmaya çalış başka serilere geçiş yap sonra tekrar izle.
  • Gto - Paradise Lost diye bir mangasi baslamis.. Acaba ilerde yine anime olarak gelir mi?

• Daha bugün bitirdim bu animeyi. Tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.