Şimdi Ara

Gravity (2013) | George Clooney (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
5
Favori
12.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankamall için imax 3d, cinemaximum sitesinden bakabilirsiniz. Bu film kesinlikle sinemada imax 3d olarak seyredilmeli, pacific rim kaçtı elimden evde seyrettim ama bu kaçmayacak :D Pazartesi günü yollara düşüyoruz...
  • Bu gün istinye imax'da 3D olarak izledim muhteşemdi kesinlikle izlanmesi gereken bir film
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

ANKAmall Cinemaximum da IMAX 3D gösterildiği yazıyor filmin giden veya tavsiye edecek olan var mı ?

Cuma akşamı gittim. G ve daha arkası sıralardan almaya çalış. Tavsiye ederim film harika hele IMAX 3D de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

Filmi izlemedim henüz ama bir uzay üssüne gök taşları çarpmadan çok önce haberleri olması lazım oradakilerin. Nasa hesap edemiyor mu onu. Orası biraz tuhaf geldi bana.

Gök taşı değil. Ruslar uydularını roketle indirmeye çalışırken işler yolunda gitmemiş ve uydular arasında bir zincirleme kaza oluşmuş. Malum yörüngede döndükleri için önlerine ne gelirse çarpıyorlar.
  • @Ghokun

- IMAX 3D de bugün izledim filmi , J17 salon un tam ortasından :) Gerçekten müthiş bir deneyimdi fırsatı olan herkese tavsiye ederim zaten film başından son sahnesine kadar 3D için tasarlanmış , (
    Harbi öyle ama , Ryan sahilde ayağını yere basınca sular yüzüme sıçradı resmen :)
    ) yerinizde güzel ise filmi bir başka astronotun gözünden yaşamanız kaçınılmaz oluyor çoğu sahne FPS oyunu gibi yapılmış , bir elde sizin uzatasınız geliyor uzay boşluğuna yada gelen parçalara karşı irkiliyor insan

- Film konu olarak çok öyle dallı budaklı şaheser değil , başı sonu az çok belli ...
    sadece Matt yaşar belki diye merak ediyor insan , onda da güzel bir şaşırtmaca koymuşlar aslında ama yemedim ben :)
    ama duru anlatım ile heyecan dozu çok iyi ayarlanmış buda ekrana kitlemeye yetiyor sizi , diyaloglarda tatmin edici diyebilirim ayrıca film tek mekan filmleri arasında yerini alabilir bence

- Sandra Bullock beklentimin çok üstünde bir iş çıkartmış gerçekten , özellikle bir sahne de yarmış geçmiş resmen izleyenler hemen tahmin eder zaten sahneyi , o göz yaşlarının ekrana doğru gelmesi vs. acayipti ya

- son olarak dediğim gibi sakın öyle divx de vs. heba etmeyin canım filmi , böyle beyaz perde şöleni zor bulunur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 13 Ekim 2013; 21:27:04 >
  • valla bence filmin ilk 30 dakikası ileride sinema tarihinde en iyi film açılışı olarak anılabilir. güzel filmdi, kesinlikle sinemada izlenmesi lazım.
  • Çok güzel filmdi, herkesin izlemesi lazım bence. Yalnız başkasında oldu mu bilmiyorum ama bazı çekim açıları yüzünden biraz mide bulantısı yaşadım yani 3d'ye hassassanız sıkıntı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Çok güzel filmdi, herkesin izlemesi lazım bence. Yalnız başkasında oldu mu bilmiyorum ama bazı çekim açıları yüzünden biraz mide bulantısı yaşadım yani 3d'ye hassassanız sıkıntı olabilir.

bence 3d açısından gelmiş geçmiş en az rahatsızlık veren filmdi çünkü arka plan simsiyahtı. mide bulantısı yaşamanın sebebi kameranın sürekli dönüp durması, ondan başkaları da rahatsız olmuş, haklısın.
  • Film iyi bence. Soundtrackleri çok harikaydı.Hele o son soundtrack bulamadım hala onu.
  • Bu film söylenildiği kadar iyiyse oscara bile aday olabilir.
  • Film güzeldi senaryo görselliğin yanında biraz gölgede kalmış ama 8/10 veriyorum
  • Arkadaşlar ben de imax için üşenmedim Ümraniye'den Beylikdüzü Marmara Park'a gittim. Gerçi metrobüsle Zincirlikuyu'dan 30 dk sürdü. Gerçekten harikaydı 3D, hiç böyle bir deneyim yaşamamıştım. Film konu itibari ile de iyiydi, herkese öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

@Ghokun

- IMAX 3D de bugün izledim filmi , J17 salon un tam ortasından :)

J15 en ortası aslında.Sırf en orta olsun diye satışa çıkar çıkmaz almıştım bileti.Takıntı işte.

Filmi ilk gün istinye park'ta izledim imax 3d versiyonunu.Dünde sırf meraktan aradaki farkı görmek istediğim için ckm'de izledim real 3d olarak.İzleyebiliyorsanız mutlaka imax izleyin.Fark gerçekten çok fazla.
    -Bu arada söylemeden geçemicem.Sandra Bullock'un performansını çok beğendim.Başrol ilk başkasına teklif edilmişti,kabul etmeyince Sandra kapmıştı rolü.Bunu duyduğumda hayal kırıklığına uğramıştım ama beni yanılttı.Rolün hakkını gerçekten çok iyi vermiş.
    8,5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroyer333 -- 14 Ekim 2013; 22:03:36 >
  • Arkadaşlar ben 1.75 miyopu olan biriyim. En arkalarda otursam göremiyorum filmi adam gibi, yazılar öne çıkıyor gözlük takınca tamam ama film sonuçta tam kalitede izleyemiyorum. Gözlükle gitsem, iki gözlük olmaz herhalde değil mi? Herkes de en arkalardan izleyin diyor filmi, ne yapsam bilemedim.
  • Sandra Bullock ve George Clooney den 10 numara performans, eşimin isteğiyle gittim iyiki gitmişim. Film LCD, CRT tarzı film değil IMAX,3D islenmesi gerekiyor herkese tavisye edilir

Bu arada George Clooney'i bana bu film sevdirdi
  • Yeni geldim filmden. Imax teknolojisiyle izledim film o kadar gerçekçi ki bazı yerlerde kalp krizi geçirecektim resmen. Bu arada imax teknolojisi birtek istinye parkta var di mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: destroyer333

quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

quote:

Filmin ülkemize imax formatında gelmediğini öğrenerek yıkılmış durumdayım şuan.Aylardır bu filmi bekliyordum.Bir film ve imax hastası olarak imax formatındaki filmlerin %80'ine gitmeme rağmen bu filmin o perde de yaşatacağı deneyimi düşündükçe daha da sabırsızlanıyordum zira imax formatında çekilen filmler arasından bu deneyimi en iyi yaşatacak film gravity olucaktır..Her ne kadar ülkemizdeki imax abd'deki kaltelide olmasada gerek perde gerek ses kalitesi diğerlerinden çok daha iyi.Birçok filmin imax'i ülkemizde gösterime girmiş olmasına rağmen bu filmin pas geçilmesi büyük ayıp.

Nereden öğrendiniz böyle olduğunu?
    cinemaximum'dan IMAX 3D olan seanslara bilet alınabiliyor.

İstinye park ve ankamall'daki sinemlara baktım gravity imax versiyonunu bulamadım.Bir arkadaşımda aynı şekilde bunu doğrulayınca böyle bir sonuca varmıştım fakat sizin söylemeniz üzerine yeni açılan marmara park geldi aklıma evet orada imax versiyonu varmış,özür dilerim yanlış bilgi için.Orda olup istinye park'te olmaması enteresan.

istinye park imax teknolojisini kullanıyor arkadaşım neyin kafası bu insanları yanlış bilgilendirmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: carlos2222

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

quote:

Filmin ülkemize imax formatında gelmediğini öğrenerek yıkılmış durumdayım şuan.Aylardır bu filmi bekliyordum.Bir film ve imax hastası olarak imax formatındaki filmlerin %80'ine gitmeme rağmen bu filmin o perde de yaşatacağı deneyimi düşündükçe daha da sabırsızlanıyordum zira imax formatında çekilen filmler arasından bu deneyimi en iyi yaşatacak film gravity olucaktır..Her ne kadar ülkemizdeki imax abd'deki kaltelide olmasada gerek perde gerek ses kalitesi diğerlerinden çok daha iyi.Birçok filmin imax'i ülkemizde gösterime girmiş olmasına rağmen bu filmin pas geçilmesi büyük ayıp.

Nereden öğrendiniz böyle olduğunu?
    cinemaximum'dan IMAX 3D olan seanslara bilet alınabiliyor.

İstinye park ve ankamall'daki sinemlara baktım gravity imax versiyonunu bulamadım.Bir arkadaşımda aynı şekilde bunu doğrulayınca böyle bir sonuca varmıştım fakat sizin söylemeniz üzerine yeni açılan marmara park geldi aklıma evet orada imax versiyonu varmış,özür dilerim yanlış bilgi için.Orda olup istinye park'te olmaması enteresan.

istinye park imax teknolojisini kullanıyor arkadaşım neyin kafası bu insanları yanlış bilgilendirmeyin

Benim yazdığımdan bunu çıkarıyorsan pes.
    Ne içtiysen özelden yaz dostum bende istiyorum.Fena kafa yapıyor anlaşılan.
  • bu konuya mesaj atanlarin spoiler dan haberi yok.

• Kız arkadaşımla IMAX de izleme şansına sahip oldum.

Bir ara salon hareket ediyormuş gibi oldu ikimizde de. Kameranın çekim tekniğinden dolayı boşluktaki mide bulantısı hissini aldık yahu

İzleyecek arkadaşlara sadece imax diyorum. Küçük perde de izleyerek filmi katletmeyin.

Bir bilimkurgu hayranı olaraktan son dönemde ki güzel filmlerden biriydi.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.