Şimdi Ara

Gravity (2013) | George Clooney (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
472
Cevap
5
Favori
12.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İmdb Top250 listesine 49. sıradan giriş yaptı
  • hey yavrum hey. imdb puanına bakın Ratings: 8,8/10 from 27.937 users

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beynini.delerim -- 8 Ekim 2013; 3:06:10 >
  • vay arkadaş herkez manyak film diyor james cameron bile izlediğim en iyi filmlerden biri dediğine göre vardır birşey.
  • Acayip bir heyecan aldı yav :D Cumartesi giderim seyretmeye yer bulabilirim inşallah :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: saranida

Az önce indirip izledim. Rusca olmasına ramen film inanılmazdı. Hele o dünyaya düşüş sahnesi Sandra bullock bu performansı ile oscar alalbilir. İzlediğim en iyi filmden biri

Ne guzel spoiler vermissin oyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haykıran Bıngıldak kullanıcısına yanıt
    fazla birşeyden bahsetmemeye dikkat etmiştim
  • yorumlara bakınca beklentilerim tavan yaptı.hayal kırıklığına uğramasak bari
  • Spoiler vermeyin lütfen.

Bende bu filmi merakla bekliyorum. Cumartesi gelirse izlicem. İnşallah fragmanla yetinmemişlerdir.
  • tam bu filde neyin nesi diye soracaktım dhye açmışlar metascore 96 diyo acaba doğru olabilir mi

şayet doğruysa top 10 a dark knighttan sonra film eklenecek demektir heyecan bastı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naylon Brando -- 8 Ekim 2013; 21:02:16 >
  • güzel bir filme benziyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi izlemeden konuya girilmez. Ilk sayfadan başlamışlar hemen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • metacritic 96/100 büyük bir başyapıt geliyor beyler
  • Şu seyretmeyenleri düşünmeden yorum yapan gerizekalılar yüzünden sinema bölümüne girerken korkuyorum resmen..
  • Bu film senelerce konuşulur beyler cidden manyak bişeye benziyor

Bı de bildigim kadarıyla yönetmenin çektiği 2 3 film var hepsi de çığır acti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinemaya giden var mı beyler? Sanırsam bugün çıkıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman Beyond

Sinemaya giden var mı beyler? Sanırsam bugün çıkıyordu.

Yarın geliyor sinemalara
  • Yönetmen ve oyuncular çok iyi James Cameron'un bile beğendiği bir film en iyi uzay filmide deniyor belkleyip göreceğiz.3D olarak izlemek ayrıca bi güzellik olur bence :)
    imdb 44 .sırada 2 kişilik oyuncu kadrosu.. sandra bullock ve george clooney üstesinden gelir
  • bu filme gidilir abi
  • edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroyer333 -- 10 Ekim 2013; 18:08:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: destroyer333

Filmin ülkemize imax formatında gelmediğini öğrenerek yıkılmış durumdayım şuan.Aylardır bu filmi bekliyordum.Bir film ve imax hastası olarak imax formatındaki filmlerin %80'ine gitmeme rağmen bu filmin o perde de yaşatacağı deneyimi düşündükçe daha da sabırsızlanıyordum zira imax formatında çekilen filmler arasından bu deneyimi en iyi yaşatacak film gravity olucaktır..Her ne kadar ülkemizdeki imax abd'deki kaltelide olmasada gerek perde gerek ses kalitesi diğerlerinden çok daha iyi.Birçok filmin imax'i ülkemizde gösterime girmiş olmasına rağmen bu filmin pas geçilmesi büyük ayıp.

Nereden öğrendiniz böyle olduğunu?
    cinemaximum'dan IMAX 3D olan seanslara bilet alınabiliyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.