Şimdi Ara

Gravity (2013) | George Clooney (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
472
Cevap
5
Favori
12.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Entropii

Interstellar izledikten sonra gravity yi izliyim demeyin sakın.Karakter hikayelerini veremediler ve film içine çekmedi beni.Film fazla tahmin edilebilirdi bu yüzden heyecanda yaşatmadı.Zaman kaybı boş bir film

ISS'te olan terslikleri gösteren sadece görsel sahne odaklı bir filmden nasıl bir karakter hikayesi beklediysen artık. Asıl Interstellar abartıdır. Bilim-kurgu görünümlü dram filmidir ki onu da becerememmiş garip bir şey olmuştur. Ve filmde bilimsel anlamda çok ciddi hatalar vardır. Gravity'yi öpüp başa koymak lazım tabi bunun için önce astronomiye ilgi sonra da biraz da fizik bilmek gerekiyor. Ama ilk koşul yeterli. Şu çöp diyenler hayatlarında çöp film izlememişlerdir yeminle.

Adamın biri de filmi izlememiş atlata atlata ilerletmiş kötü diyor. Sen başka bir şey beklemişsin seni Star Wars paklar kardeş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 16 Aralık 2014; 18:43:46 >
  • Çok iyi filmdi,
    Dünya'ya düşüş sahnesini defalarca izledim
    8 / 10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Detective W. -- 31 Ocak 2015; 15:36:54 >
  • 7 oscar aldığını bilmiyordum bence abartı olmuş. Tabi rakipleri kimdi onlari da izlemek lazim ama.

Gereksiz uzatılmış sahne çoktu. Uzay konusunu sevmesem belki bitiremeyebilirdim yarıda bırakabilirdim. Saçma sahneler de çoktu.

10 üzerinden 6 veririm ben.
  • Harikulade bir filmdir. Dünyaya düşüş sahnesi müthişti. Gereksiz ulama sahnesi saçmaydı.

10/8.
  • europa report ile birlikte izlediğim en kötü uzay filmidir ama europa reportun konusu en azından ilgi çekiciydi film her ne kadar berbat olsada. gravityde işlenen düzgün bir konu bile yok en fazla alacagı puan 10 üzerinden 4 tür
  • Konsept güzel ama konu izleyiciyi çekmiyor. Hatta tam olarak bir konusu bile yoktu filmin. Aldığı oscarlar çok abartı olmuş.

3/10

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 saat içinde bu filmde olduğu gibi, Çin Uzay istasyonu Shenzu'nu ilk parçası Tiangong -1 dünyaya düşecek.

Çok ilginç bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Detective W. kullanıcısına yanıt
    Gerçeği olacak 2 saat sonra. :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Gerçeği olacak 2 saat sonra. :D

gerçekleşti
  • bu filmi beğenenler salyut 7 yi tavsiye ediyorum
    bilimkurgu sevenlerede tavsiye ederim.

az önce izledim ruslar güzel film yapmışlar üstelik gerçek bir olaydan uyarlanma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gael -- 7 Nisan 2020; 19:42:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

bu filmi beğenenler salyut 7 yi tavsiye ediyorum
    bilimkurgu sevenlerede tavsiye ederim.

az önce izledim ruslar güzel film yapmışlar üstelik gerçek bir olaydan uyarlanma

Sırf bunu yazmak için geldim yeminle.
    Gravity 120 milyon $
    Salyut7 5 milyon $

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.