Şimdi Ara

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition Türkçe Yama (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
20
Favori
90.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

başka bir detay var mi performans iyileştirmesi gibi ? yani indirmeye değer mi aceba

• hsngrcn238 H kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla yok, farklı silah sesleri, animasyonlar, uzak mesafelere eklenen sis ve bir önceki mesajımda belirttiğim şeyleri içeriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 30 Kasım 2021; 9:22:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin mevcut çeviriiniz ile hayranların yaptığı çeviri aynı anda kullanılıyor mu ?

• Mert021 M kullanıcısına yanıt
    Bir çeviri var zaten. Hayranların yaptığı dediği şey çeviri değil; mod.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • dostum yeni linki paylaşırmısın?

• os1994 kullanıcısına yanıt

Paylaşacağım zaman paylaşacağım dostum, azıcık sabır.

• GTA III'ü Türkçe yamanız ile bitirdim. Sadece ana görevleri oynadım, ana görevlerde de herhangi bir hatayla karşılaşmadım. Güzel iş çıkarmışsınız. Şimdi Vice City zamanı.

• @DemirKipi İyi oyunlar olsun, beğenmenize sevindik.

Güncel versiyonu ilk sayfadan indirebilirsiniz.

3 Aralık 2021 Güncellemesi: Oyunların 1.03 versiyonuyla gelen yeni ayarların çevirisi yapıldı ve oyunların açılış ekranındaki yazıda harf hatası vardı, düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 3 Aralık 2021; 12:59:59 >
  • 1.03 versiyonla hangi ayarlar geldi ?

• hsngrcn238 H kullanıcısına yanıt

İnsanlara nişan alınca beyaz bir işaret çıkıyordu üzerlerinde, onu kapatma seçeneği, uzak mesafelere sis ekleme seçeneği ve yanlış bilmiyorsam grafik ön ayar seçeneği geldi.

• güncellemede performans iyileştirmesi yapıldı mı o konuda bilgin var mi ?

• anlamadğım bir şekilde kayıtlı oyunu açınca fatal error veriyor gameface dosyası

• Hayranların yaptığı mod dosyasını günceller misiniz?

• @hsngrcn238 Ben herhangi bir değişiklik göremedim.

@Bıyıklı Bey Hayranların yaptığı düzeltmeler yeni versiyonla uyumsuzluk yapıyor olabilir, hepsini kaldırın bir de öyle deneyin. Olmazsa otomatik kayıt dosyası bozulmuş olabilir.

@DarkerParadise Hayranların yaptığı düzeltmeleri, oyunların yeni versiyonuyla uyumsuzluk yaptığı için komple kaldırmaya karar verdik, Rockstar oyunları iyileştirecek gibi gözüküyor ve fiziksel kopyaları da ertelemeye karar vermişler. Vakit darlığı yaşadığımızdan ve sizleri de oyun her güncelleme çıktığında uğraştırmamak için kaldırmaya karar verdik.

• Güncel versiyonu ilk sayfadan indirebilirsiniz.

12 Aralık 2021 Güncellemesi: 3 oyunda da yanlış yazılmış/eksik olan yerler düzeltildi.

Hepimiz vakit darlığı çektiğimizden tam sürüme ulaşması biraz daha zaman alacak. Eş zamanlı olarak Red Dead Redemption 1 Türkçe yamasının kalite kontrolünü yaptığımdan özellikle San Andreas yaması zaman alacak. Anlayışınız için teşekkürler ve iyi oyunlar.

• üstte kalmayı hakediyor +

• Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition Türkçe Yama
    Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition Türkçe Yama

1.resimde harflerin arasına virgül koymaya gerek yok. gta sa koyulmamış daha güzel görünüyor. aynı zamanda çeviriyi yapanın adının yazması oyunun içeriğine aykırı. bence silinmeli dostum.diğer oyunlarda yok.

2.resimde uzama hatası var.

-

v1.03 yeni sürüm kullanıyorum

teşekkürler.

• os1994 kullanıcısına yanıt

Virgül olayı orijinal metinlerde de var, fakat SA'nın orijinal metinlerinde yok ama yine de düşünülebilir. Çevirmenin adı yazdığı için uzama var o metin kutusunda. Orijinalliği bozduğunun ben de farkındayım ama çevirmen öyle olmasını istedi.

Belki o yazıyı oradan kaldırıp açılış ekranındaki çıkan yazıların arasına ekleyebilirim çevirmenlerin adı.

• 1- açılış ekranına eklersen daha kötü olur. boşver o halde. ama hiç yazmasa daha iyi. bir beni oku.txt dosyası açarsın oraya yazarsın oyunun içine neden yazarsın ki! sen SA yapmıştın adını hiçbir yerde görmedim.

2- virgüller varsa sorun yok o halde dostum. sağol.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.