Şimdi Ara

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition Türkçe Yama (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Cate4
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
185
Cevap
20
Favori
90.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sorunun gözüktüğü ekran görüntüsü veya video alabilir miyim? Sorunun çözümü hakkında benim hiçbir fikrim yok fakat ekibimdeki dostlarıma bir göstereyim belki çözüm bulabilirler.

• CriminaL277_ kullanıcısına yanıt

Tabi şu linkten bakabilirsin, sebebin bende anlamadım maalesef, inşaAllah çözebilirsiniz.  

yandex.disk
    2021-11-18 23-31-39.mp4
    https://disk.yandex.com.tr/i/6mb7c0-NFmii5A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IthinkImbright -- 18 Kasım 2021; 23:33:39 >
  • IthinkImbright kullanıcısına yanıt

Ekipten Deftones müsait bir zamanda test edeceğini söyledi. Çözülebilirse veya değilse özelden yazarım size, çözülebilirse konuya da yazarım herkesin bu sorunla karşılaşmaması için.

19 Kasım 2021 Güncellemesi: 3 oyunda da pek çok yerdeki yanlış yazılmış/eksik olan yerler düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 30 Ocak 2022; 0:41:59 >
  • Hocam yazdığım son görevde ki sorunu çözmüşsünüz teşekkürler ancak şu oyunun sonunda ki telefon konuşması hala çözülmemiş Carl hala "Hello?" diyor ve telefonun diğer konuşmasındada ~z~ şeklinde çıkıyor konuşmalar

• CaptanFox kullanıcısına yanıt

Tamamdır müsait olunca bakacağım, teşekkürler detaylı geri bildirim için. Hep böyle detaylı şekilde verirsek iyi olur, çünkü ben baktığımda cümleler çevrilmiş olarak gözüküyordu fakat oyun içinde ~z~ olarak gözüktüğünü bilmiyordum.

• Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition Türkçe Yama
    Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition Türkçe Yama
    Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition Türkçe Yama

Koruyucu melekler görevi :)

• @CaptanFox ve @Rockstar_ASY söylediğiniz hataları düzelttim, teşekkürler. Biraz daha biriksin, birkaç güne yeni versiyonu paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 19 Kasım 2021; 16:1:17 >
  • Merhaba şimdi yamayı uygulayıp oyuna başlasam sizin güncellediğiniz yamayı kurunca benim kayıtlı oyuna etki eder mi yoksa baştan başlamam mı gerekir ona göre tam sürümü bekleyeyim bu arada elinize sağlık :d

• fatih_153 F kullanıcısına yanıt

Merhaba, yamanın hangi versiyonunu kullanırsanız kullanın, baştan başlatmanızı gerektirmeyecektir, kayıtlı dosyaya bir etkisi yoktur. İyi oyunlar olsun.

Sağolun, bir sorum daha olacaktı güncellenen yama benim kaytılı oyuna uygulanır mı yoksa eski versiyon devam mı eder kayıtlı oyunumda ?

• fatih_153 F kullanıcısına yanıt

Güncellenmiş her versiyon kayıtlı oyununuza sorunsuz uygulanır ve hiçbir sorun yaşamadan kaldığınız yerden devam edersiniz.

peki, çok teşekkürler emeğinize sağlık :D

1. sayfada ki Güncellenen tarihlerde direk link te güncelleniyor mu ?
  • Mert021 M kullanıcısına yanıt

Evet.

• Merhaba gta san andreas da catalina görevlerinde çok fazla hata var ilgilenirseniz sevinirim  

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemal Emirhan Sabuncu

Merhaba gta san andreas da catalina görevlerinde çok fazla hata var ilgilenirseniz sevinirim  

Hangi cümleler olduğunu söylerseniz kendim oynayıp ta oralara kadar gelmeden düzeltebilirim, görmemiş olabilirsiniz ama her mesajımda "lütfen geri bildirimleri detaylı olarak vermeye dikkat edelim" demekten sıkılıyorum.

• elinize emeğinize sağlık normal san andreas'ı yine criminalin çevirisi ile oynamıştım şimdi 2. kez bu sefer hilesiz bitirme zamanı

• Gerçekte Güzel Bir Yama Beta Olmasına Rağmen Türkçe Karakter Uyuşuyo Güzel Bazı Yerler İngilizce Ama Olsun Bunda iyidir Devamı Bekliyorum

• Elinize sağlık :)

• Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition Türkçe Yama

perfect de vardı da alamadım onu

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.