Şimdi Ara

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition Türkçe Yama (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
20
Favori
91.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu bad, good ve perfect yazılarını metinlerin arasında bulamadık ve doku dosyası olarak eklendiğinden şüpheleniyoruz, müsait bir zamanda bakmaya çalışacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 24 Kasım 2021; 9:18:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar uğraş vermişsiniz bad, good, perfect yazsın o kadar büyütülecek bir şey değil. Elinize sağlık.

• vice cityde save sorunu yaşayan var mı oyunda bölümü geçiyorum oyunu kapattıktan sonra en baştan başlıyor

• Definitive Edition sürümünü bilmem ama benim bildiğim Vice City'de otomatik kayıt diye bir şey yok. Çıkmadan önce eve, otele, iş yerine gidip kaydetmen gerekiyor.

• cosbytw C kullanıcısına yanıt

kayıt yerinde de kaydedemiyorum pc kullanıcılar ve belgelerimde oyun save dosyası açmıyor koskoca rockstar çıkara çıkara bunu çıkarmış birde eski oyunları da kaldırmışlar bu güzel oyunları bu durumlara layık değildi açıkçası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 24 Kasım 2021; 22:58:13 >
  • @IthinkImbright Bahsetmiş olduğunuz sis sorununu ekibimizden Deftones çözmeyi başardı.

@Rockstar_ASY Bad, good ve perfect yazıları sandığımız gibi doku dosyaları arasındaymış, ekibimizden Deftones ve exTRme dokuları düzenleyip çevirisini yaptı.

@Clasi4 Güzel yorumunuz için teşekkür ederim, fakat biraz mükemmel takıntısı olan birisiyim ve neyse ki bu sorunu çözmeyi başardık.

Güncel versiyonu ilk sayfadan indirebilirsiniz.

25 Kasım 2021 Güncellemesi:

3 oyunda da pek çok yerdeki yanlış yazılmış/eksik olan yerler düzeltildi.

Yamadan kaynaklı sisli havanın bozuk gözükmesine yol açan bir hata düzeltildi.

San Andreas'te hidrolik süspansiyonlu aktivitede ekranın üstünde çıkan değerlendirme yazıları çevrildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 30 Ocak 2022; 0:41:15 >

• CriminaL277_ kullanıcısına yanıt

Bu çok iyi bir haber, tekrardan ellerinize sağlık. :)

• Vice City'yi %100 bitirdim. Başlangıçta 19 Kasım versiyonuyla oynadığım için oradan gördüğüm birkaç hatayı yazacağım.

1- Riot (İsyan) görevinde Ken "cut me some slack" tarzı bir şey söylüyor ve çevirisi "beni rahatlatır mısın?" olarak yapılmış. Doğrusu "bana bu kadar yüklenmez misin?" gibi bir şey olmalıydı.

2- Cherry Poppers satın alınırken "Were you ever a child?" tarzı bir soru var. Çevirisi yapılmamış. SS alacaktım yetişemedim.

3- Son olarak Guardian Angels görevinde şu cümlelerin çevirisi yapılmamış:

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition Türkçe Yama

25 Kasım versiyonunda bunlar düzeltilmiş olabilir bu kısımları tekrar oynamadım. Bunlar dışında büyük bir hatayla da karşılaşmadım. Teşekkürler emekleriniz için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkipperSkip -- 17 Ocak 2024; 16:18:26 >

• SkipperSkip kullanıcısına yanıt

Çeviriyi ekibimize dahil olmayan mayob II yaptı, isterseniz çeviri eleştirilerini kendisine özel mesajdan iletebilirsiniz. Onun haricinde ise bahsettiğiniz child hatasını şimdi düzelttim. Guardian Angels görevindeki hataları düzelteli çok oldu, en son yayınladığım versiyonlarda bu cümlelerin düzeltilmiş hâli var.

• hepinize teşekkürler. tekrar hata gördükçe paylaşalım. son sürümü sürekli kurmaya çalışalım. onun üstünden oyuna devam edelim.

özellikle criminal arkadaşı tebrik ediyorum. imkanım olsa rockstar tr içerikleri için onu şirkete alırdım. konuyu takip ediyor. organize ediyor. sonuçlandırıyor.

• @os1994 Teşekkür ederim, iltifat ediyorsunuz. :)

Güncel versiyonu ve hayranların yaptığı hata düzeltmelerini ilk sayfadan indirebilirsiniz.

28 Kasım 2021 Güncellemesi:

San Andreas'te sürücü kursunda hatalı kısımlar düzeltildi.

"Jizzy" görevine kadarki tüm hatalar düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 4 Aralık 2021; 12:51:24 >

Gerçekten harika iş çıkartıyorsunuz. Tam da bu sabah seriye başlayayım diyordum. Hem çeviri güncellemesi hem de mod paketlerinin bir arada olması çok işime yaradı. Çok teşekkürler.

• gta 3 ve VC

bu oyunun kısmında 'B' HARFİ YOK

• @DemirKipi Rica ederim, iyi oyunlar olsun.

@os1994 Düzelttim, biraz daha biriksin, birkaç güne yayınlarım yeni versiyonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CriminaL277_ -- 28 Kasım 2021; 17:56:43 >
  • hocam biri 10mb biri 2gb hangisini indireceğiz :D emeğinize sağlık bu arada

• N1_1CE kullanıcısına yanıt
    10MB olan TR yama. 2GB olan modlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Linklerin üzerinde hangi linkin ne olduğu yazıyor, neden kafanız karıştı anlayamadım. Rica ederim.

hayranların yaptığı hata düzeltmeleri derken oyundaki bugları mı kast ediyorsunuz

Bug fix, 3 oyunun menüsünde de ayrı ses efektleri, uzak mesafelere eklenmiş sis vesaire, bunlar.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.