Çavuş
14 Haziran 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 125 (Bu ay: 0)
Gönderileri
175k sayısal yaptım geçen sene 168k kapmış gelme ihtimali var mıdır ?

sayısaldan 175k girdim. Bilgisayar mühendisliği istiyorum aslında ama çevremden inşaat da oku tepkileri aldım. Bu sıralamada hangisi daha mantıklı olur acaba ? Birde herkes 2019 sıralamasına göre bakın diyor ne kadar doğru ?

ne zaman deneme çözsem sosyalden doğrumdan çok yanlışım çıkar, ne harita bilirim ne toprak türleri vs. din zaten farklı bir boyuta gelmiş eskiden üste yazı olurdu okur geçerdin şimdi anlamını bilmediğim onca kelime var, neyse demek istediğim sosyale nasıl çalışılır ve ne zaman çalışmaya başlanır ?

edit

geçen sene mf de 400k ya girdim  şuan evde çalışıyorım dershaneler kapatılmadan hafta içi dershanedeydim her pazartesi tyt denemesi oluyordu ortalama tyt 55 net yapıyorum. Bu netleri nasıl arttırabilirim tyt tüm konularını halen bitirmedim ayt başlamadık bile adam akıllı  

saçlarımı hep uzatmak istemiştim anlık gaz ile karar verdim arkadan topuz yapacak kadar uzatmak istiyorum. Şimdi öndeki saçlarım gözlerimin üstüne geliyor tahmini kaç ay geçmesi gerekir arkadan bağlamak için. ve saçlarım yağlı, hacimsiz duruyor tavsiye ettiğiniz bir ürün var mı ?

tavsiyeleriniz nelerdir 2-3 yıldır araba tecrübem var trafik tecrübem fazla yok ve babamdan ne bahane ile araba alabilirim   arabamız kangoo 2004

haftaya salı yazılı sınavım var şans dileyin bikaç tane çıkmış sorular çözdüm yeter mi bunlar genelde 42 doğru üstünü yapıyorum.
Yakın zamanda 2000 model veya üstü L300 almayı düşünüyoruz yük taşıma için filan. l300 nasıl bir araba yakıtı, çekişi, hızı, tabikide bunların yanında apaçiliği de var ses sistemi filan nasıl gider :D daha önce kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.

evet böyle süpriz artışlara gerek yok direk 10 a sabitlesinler kurları bitsin olay. Ben mesela vatandaş olarak aklım kesmiyor 4 işlem yapamıyorum direk sonunda 0 eklemek daha kolay olur.

Hakkında
Forum İmzası:
discord: nicee1122#9514
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Operatör
Vodafone
Ses Sistemi
Creative
Ses Sistemi
Creative
Motosiklet
Honda
Ekran Kartı
Power Color
Ekran Kartı
Power Color
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 266
İkinci El Bölümü Mesajları: 48
Konularının görüntülenme sayısı: 1.859 (Bu ay: 135)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 268 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.