Şimdi Ara

Grand Theft Auto(1997-2008)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
6.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Grand Theft Auto, (Ekim 1997)
    "Grand Theft Auto" adlı ilk oyunu, 1997 yılının Ekim ayında piyasaya çıkarılan oyun, 1997 Ekim ayında Windows işletim sistemini kullanan bilgisayarlar ve Xbox platformuna uyarlanmıştır.

Grand Theft Auto: London 1969, (Nisan 1999)
    "Grand Theft Auto: London 1969" adlı ikinci oyunu, 1999 yılının Nisan ayında piyasaya çıkarılan oyun, 1999 Nisan ayında Windows iletişim sistemini kullanan bilgisayarlar ve Xbox platformuna uyarlanmıştır.

Grand Theft Auto: London 1961, (Haziran 1999)
    "Grand Theft Auto: London 1961" adlı üçüncü oyunu, 1999 yılının Haziran ayında piyasaya çıkarılan oyun, 1999 Temmuz ayında Windows iletişim sistemini kullanan bilgisayarlar ve Xbox platformuna uyarlanmıştır.

Grand Theft Auto 2, (Ekim 1999)
    "Grand Theft Auto 2" adlı dördüncü oyunu, 22 Ekim 1999'da piyasaya çıkarılan oyun, 1999 Ekim ayında Windows iletişim sistemini kullanan bilgisayarlar ve Xbox platformuna uyarlanmıştır.

Grand Theft Auto 3, (Ekim 2001)
    "Grand Theft Auto 3" adlı beşinci oyunu, 22 Ekim 2001 tarihinde piyasaya çıkarılan oyun, 2002 Mayıs ayında Windows iletişim sistemini kullanan bilgisayarlar ve Xbox platformuna uyarlanmıştır.

Grand Theft Auto: Vice City, (Kasım 2002)
    "Grand Theft Auto: Vice City" adlı altıncı oyunu, 27 Ekim 2002 tarihinde piyasaya çıkarılan oyun, 2003 Mayıs ayında Windows iletişim sistemini kullanan bilgisayarlar ve Xbox platformuna uyarlanmıştır.

Grand Theft Auto: San Andreas, (Ekim 2004)
    "Grand Theft Auto: San Andreas" adlı yedinci oyunu, 26 Ekim 2004 tarihinde piyasaya çıkarılan oyun, 7 Haziran 2005 tarihinde Windows iletişim sistemini kullanan bilgisayarlar ve Xbox platformuna uyarlanmıştır.En çok yama yapılan sürümdür.Birçok mod ,otomobil eklentisi vb. özellikleriyle Türkiye'de en çok tutulan Grand Theft Auto oyunudur.Multiplayer özelliği ile de dikkatleri üzerinde toplamıştır.Fakat şu anda sadece GTA IV oynayamayanlar bu oyunu tercih etmektedir.

Grand Theft Auto 4, (2007)
    "Grand Theft Auto 4" adlı son oyunu, 29 Nisan 2007 tarihinde Türkiye'de, 15 Aralık 2007'de Kuzey Amerika'da, 18 Aralık 2007'de Avrupa'da piyasaya çıkarılan oyun, 2 Nisan 2008'de Türkiye'de, 6 Mayıs 2008'de Kuzey Amerika'da, 3 Haziran 2008'de Avrupa'da Windows iletişim sistemini kullanan bilgisayarlar Xbox Playstation 3 platformuna uyarlanmıştır.Gelmiş geçmiş en iyi , en gerçekçi Grand Theft Auto oyunudur.

Arkadaşlar sizlere kısa ve öz de olsa bir GTA tanıtımını , tarihçesinin anlatımını hazırlamak istedim , inşallah beğenmişsinizdir.

İyi forumlar , dr.dre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.dRe` -- 1 Nisan 2009; 13:40:58 >

• çok saol gta1 ve london hariç tüm versionları oynadım gta3 - vice city -san andreasıda bitirdim
  • Aynen ben de gta1 ve london hariç hepsini oynadım , gta4'te de %12'deyim bitiririm çok zaman geçmeden
  • bende gta4 de %35 teyim bitirmeye niyeliyim(%100)
  • tesekkurler demek gtanin 8 oyunu varmis bknz genelkultur sorusu
  • 2 "London" oyunu hariç hepsini zamanlarında deliler gibi oynayıp temizledim şimdilerde bile ara ara GTA 2'yi açıp nostalji yaptığım oluyor. Oyun 11 yıl içerisinde manyak bir gelişim gösterdi, bir ilk oyuna bakın birde son oyuna muhteşem gerçekten. Efsane böyle genişledi işte bakalım bundan sonra ne gibi delilikler bizi bekliyor olacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ErTuRuL_

bende gta4 de %35 teyim bitirmeye niyeliyim(%100)

Gta 3 , Gta Vice City , Gta Sanandreas'ı oynadım . Gta IV'ü oynuyorum ( %67 )
  • quote:

Orjinalden alıntı: sh4dy_081991

2 "London" oyunu hariç hepsini zamanlarında deliler gibi oynayıp temizledim şimdilerde bile ara ara GTA 2'yi açıp nostalji yaptığım oluyor. Oyun 11 yıl içerisinde manyak bir gelişim gösterdi, bir ilk oyuna bakın birde son oyuna muhteşem gerçekten. Efsane böyle genişledi işte bakalım bundan sonra ne gibi delilikler bizi bekliyor olacak.

Evet , GTA'nın gelişimi resimlerden tek tek ilerlerseniz gayet açık şekilde belli oluyor.

~ WindLe : Önemli değil

~ Gökhan35 : Tebrikler ben de %15'teyim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dr.dRe`

quote:

2 "London" oyunu hariç hepsini zamanlarında deliler gibi oynayıp temizledim şimdilerde bile ara ara GTA 2'yi açıp nostalji yaptığım oluyor. Oyun 11 yıl içerisinde manyak bir gelişim gösterdi, bir ilk oyuna bakın birde son oyuna muhteşem gerçekten. Efsane böyle genişledi işte bakalım bundan sonra ne gibi delilikler bizi bekliyor olacak.

Evet , GTA'nın gelişimi resimlerden tek tek ilerlerseniz gayet açık şekilde belli oluyor.

Görevler gittikçe zorlaşçak

• quote:

Orjinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

Orjinalden alıntı: dr.dRe`

quote:

Görevler gittikçe zorlaşçak

Şimdilik kolay ama bakalım hayırlısı İlk şehirdeyim.

• quote:

çok saol gta1 ve london hariç tüm versionları oynadım gta3 - vice city -san andreasıda bitirdim

aynen
  • Vay be 11 senede nerden nereye.Teknolojiyi seviyorum.
  • gta2-3-vice city-san andreas hepsini oynadım bitirmedim gta4ü bitirdim
  • quote:

çok saol gta1 ve london hariç tüm versionları oynadım gta3 - vice city -san andreasıda bitirdim

aynen bende gta 4ü bitirmeye kararlıyım %30
  • GTA 1 henüz cıkmamıştı demosu vardı. 30 dakikalıkmıydı neydi tam hatırlamıyorum. O kapandıkca biz tekrar acardık. O demoyla bile az sabahlamadık ya :D
  • Vay be nostaljiye bak :D
  • gta 1 i bitirmiştim yanlış hatırlamıyosam bi de şifresi vardı itsgallus diye adamın adı olarak yazınca tüm şehirler açılıyodu
  • eline sağlık güzel olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: venomtrk

eline sağlık güzel olmuş

Sağol hocam
  • 3 le başladım 4le bitirdim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.