Şimdi Ara

GTA 5 (SM) Soygun Yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
12.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, ben gta 5 pc de hikayeyi bitirdim, hikaye %61de bitiyor. Hikayedeki son soygundan sonra bütün parayı harcadım. Para kazanmak için market, silah satıcısı, kıyafet satan mağazaları soyabiliyormuşuz ama ben silahla mağazaya giremiyorum. Mağazadayken elime silahlı alamıyorum, bunu nasıl yapacam, uzun lafın kısası silahı mağazada nasıl alacaz yada soygunu nasıl başlatacaz. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bildiğim kadarıyla sadece market bakkal olan yerleri soyabiliyorsunuz. Mağazalar falan soyulmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufsk

Bildiğim kadarıyla sadece market bakkal olan yerleri soyabiliyorsunuz. Mağazalar falan soyulmuyor.

Hocam market bakkal dediğiniz şeyler nedir acaba, silah satan yerdede kullanamıyorum silahı. Siz nasıl yaptınız soygunu

• Sadece kola felan aldığın market varya hani sepet simgesi olan orasını soyabilirsin ammu nation'u soyamazsın bildiğim kadarı ile kıyafet aldığın mazayıda soyamazsın ama bu konuda emin değilim... Yada ATM'lerin önünde pusuya yatabilirsin para kasmak için atm yi kullanmaya gelenlerin üzerinde para olabiliyor. Tabiki bu yöntemlerin hiçbirinde öyle bir defada 10 bin dolar düşürmek mümkün değil en iyi ihtimalle 1000 - 2000 ki o da ancak market soygununda..

GTA'da para yapmanın en hızlı yolu borsa.. Ben micheal'ın yaptığı ilk kuyumcu soygunundan gelen 750 bin'i borsaya yatırdım şuan o para 1,3 milyon oldu ve yükselmeye devam ediyor :) Bu arada ben daha %26 dayım story'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeki KAYNAK -- 28 Mayıs 2015; 9:42:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeki KAYNAK

Sadece kola felan aldığın market varya hani sepet simgesi olan orasını soyabilirsin ammu nation'u soyamazsın bildiğim kadarı ile kıyafet aldığın mazayıda soyamazsın ama bu konuda emin değilim... Yada ATM'lerin önünde pusuya yatabilirsin para kasmak için atm yi kullanmaya gelenlerin üzerinde para olabiliyor. Tabiki bu yöntemlerin hiçbirinde öyle bir defada 10 bin dolar düşürmek mümkün değil en iyi ihtimalle 1000 - 2000 ki o da ancak market soygununda..

GTA'da para yapmanın en hızlı yolu borsa.. Ben micheal'ın yaptığı ilk kuyumcu soygunundan gelen 750 bin'i borsaya yatırdım şuan o para 1,3 milyon oldu ve yükselmeye devam ediyor :) Bu arada ben daha %26 dayım story'de.

Teşekkür ederim hocam, bu konuda bilgi edinirseniz,haber bekliyorum. Teşekkür ederim. İyi günler dilerim

• merhaba nasıl borsada kazandınız? hangsini girdiniz borsada? cevaplarsanız sevinirim.
  • sadece gta v online da market soyuluyor ayrıca bir para kasma taktiği olarak taxi çal ve taxi cilik yap
  • yusufsk kullanıcısına yanıt
    sadece gta v online da market falan soyuluyor
  • saimbaba S kullanıcısına yanıt
    Xbox 360da iki farkli hisse aliyordum tum parayla ama saveleri farkliydi 1 gun sonra girip hangi hisse ciktiysa onun savesinden devam ediyordum oyuna. 10 15m param vardir herhalde. Hic parasizlik cekmedim yat kat araba herseyi alfim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.