Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
74
Favori
298.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Fia GT yarislari icin cok talihsiz bir detay var. US hesapla oynuyorsaniz US etkinlik saatlerine gore ayarlaniyorsunuz. Zaten her online yarista US bolgesinden eslesiyorsunuz. Bayraginiz filan da hangi bolge hesapsaniz oranin bayragi.

Ama isler saatlere kadar o bolgeye ayarlanmis durumda. Yani benim icin Fia yarislari saat sabah 05:00 da baslayip 10:00 da son yaris seklinde.

Oyunu UKden aldim 2. Bolge oyun, hala daha nasil beni US tarafina atiyor sirf oynadigim hesap US diye cok ilginc. Bu da ilk defa GT serisinde geldi basima. Bu japonlar catlak catlak adetleri nereden buluyorlar anlamiyorum.

benimkide us hesapti tr hesap açtım kurtuldum.

senide ekledim. gtsportsman

Kac senelik hesabim ya degistiremem ben. Kaldik 1. Bolgede bu oyunda. Sabahin 5 inden 9'a kadar benim Fia yarislari. Yalan oldu kisacasi.

Fia ulusal dunya siralamasinda 7. En iyi suredeyim ama arkadas listesini filan goremiyorum bolgem farkli oldugu icin. Siz de beni goremiyorsunuz muhtemelen.

gts için aç bir hesap başka türlü zevki çıkmaz. benim hesabımda 11 senelikti diğer oyunlar için dönüyorum ona gts icinde tr hesabim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

PSN :. Kendime TR hesap açtım gts oynayan herkes eklesin

psn id: gtsportsman

Senin gibi amatörü kim eklesin.

korkudan oda acamiyorsun ve ilk virajda pes ediyorsun, arkadan vuruyorsun sportman değilsin

• mlhdrmz M kullanıcısına yanıt
    Merak ettim dualshock ilemi direksiyon ilemi oynuyorsunuz ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

PSN :. Kendime TR hesap açtım gts oynayan herkes eklesin

psn id: gtsportsman

Senin gibi amatörü kim eklesin.

korkudan oda acamiyorsun ve ilk virajda pes ediyorsun, arkadan vuruyorsun sportman değilsin

Sen ancak çarpışan oto simulasyonunda profesyonel olabilirsin.

• Ds4 ile oynuyorum. Parayi bulunca g29 alicam.

Bu arada demin gr3 yarisinda 1. Oldum yavas yavas spd yi yukseltiyorum su an B . S olana kadar gr4 yarislarda en arkada devam ediyorum bilerek yoksa arkadan carpiyolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12nomurat

Merak ettim dualshock ilemi direksiyon ilemi oynuyorsunuz ?

Kolla oynuyorum, direksiyon bana ters... Driveclub'ı da kolla oynayarak Elite Level'lar dahil %100 bitirmiştim. Driveclub 'ta en iyi süreler kolla yapılıyordu. GTS' de en iyi süreler kolla mı yoksa direksiyon lamı yapılıyor tam bilmiyorum. Ama ben ds4 ile çok rahat oynuyorum.

• Yıllardır PS3’te kullandığım UK PSN hesabım var, TR PSN hesabı açmalı mıyım bu oyun için? Ya da genel olarak US hesap mı avantajlı oluyor? En çok US hesap sahibi görüyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: speedycruiser

Ben yeniyim yarış oyunlarında, çok eskiden arada need for speed bakardım. Sonra bu nesil drive club aldım. Hoşuma gitti, ön sipariş verdim gt sport a. Direksiyon aldım ucuzundan falan. Ama genede bir iki laf söylemek banada düşer

E spor a ergen işi dediniz ya başka bir şey demiyorum. O zaman olimpiyatlarda yapılmasın, nba fifa kapansın bu mantıkla düşünürsek ergen işi diye.

Bende yapay zekayla mücadele etmekten hoşlanmıyorum. Zorlamı yani. Gerçek kişilerle mücadele olaya gerçek mücadele keyfi veriyor. Yenmek yenilmek dert değil zaten.

Adı oyunun zaten gt sport. E spor üzerine kurulu. Adamlar aksini iddia etmiyorki. Bence böyle çok daha güzel. Fuzuli yapay zekaya karşı neden zaman harcıyım. Vaktim az, az sürede olabildiğince rekabetin max olduğu keyfi yaşamak isterim. Bu yüzden gt sport tam bana göre. Gir iki üç yarış yap çık. Yoksa vaktini ona ver saatlerini ver kariyer yap bana maalesef uymuyor.

Bir çok kişide benim gibi düşünüyor olabilir. Tamam anlıyorum eski alışkanlıklar zor bırakılıyor. Ama zaman ilerliyor. Değişim şart. Yeni şeyler denemek farklı olanı denemek insanı başarıya götürür. Sabit aynı şeyde kalmaksa hayatı monotonlaştırır. Adamlar yeni bir şey denediler. Betası demosu. Herkes ne alacağını az çok anladı. Burada sayfalarca oyunu yerden yere vurmak bence hiç uygun değil.

Selamlar

Benim açımdan okuduğum en mantıklı yorumlardan biri arkadaşım diline sağlık. Evli-barklı adamız yani (benzer durumda olanlar için söylüyorum)yeterli vaktimiz yok, ama oyunu da seviyoruz. Sürüş okulunda biraz oyunun ds4 ile ilişkisini kavradıktan sonra altın'a kasmadan, görevlere kasmadan Sport modunda son derece eğlendiğim yarışlar yapıyorum. Günlük gr3 ve gr4 seviyelerin de Avrupa'nın her yerinden çok zevkli yarışlar yapıyorum. Seviye arttıkça maganda sürücüler de azalıyor bu bariz, daha tatlı oluyor oyun. Hatta bugün alıştığım bi pisti tersine çevirip ayarlamışlar yarışı aklım gitti, resmen terletti..
    e geçtiğimiz gün FIA turnuvaları da başladı, yarıştan önce gerçek F1'deki gibi o anda attığın en hızlı turla pole pozisyonu almakta çok eğlenceli, yani boş pistte 20 kere deneyip en hızlı turu yaptığın dereceyle sokmuyor yarışa, herkes adil bir şekilde aynı anda atıyor sıralama turunu. 2000'lerin başındaki F1 pilotları D.Hill, M.Hakkinen, J.Villeneuve ve M.Schumacher'li sıralama turları canlandı zihnimde yeminle o tadı aldım..
    Ayrıca yarış esnasındaki müzik olayını da çözdüm, PS4'deki usb'den müzik oynatma modunu arka planda çalıştırınca motor sesiyle birlikte sevdiğiniz şarkı daha bi heyecan veriyor, özellikle 90'lar pop şarkılarıyla ver gazı Abi..
    @Anjeliqué kardeşim sende kariyerle, şunla, bunla uğraşmıyorsan, online yarışlarda resmen oturduğun yerde terlemek istiyorsan düşünme al kardeşim.. 2-3 sene sonra server'ı kapatırsa rezil olacaksınız diyen arkadaşa da bakma, o zaman da gider paşa paşa GT7'yi alırız. Enayilik değil bunun adı, sportmenlik ve kazanma hissi. PES serileri içinde aynını düşünüyorum..

• Update ile bir türlü bu region sorununu çözmeleri lazım, ben US PSN'de yim istersem Europe diye seçip ordan turnuvaya katılabilmeliyim, Japonların gine alakasız inat hareketleri bunlar başka birşey değil
  • Açıkcası çok fazla olumsuz yorum yazan sanırım o kişilerin beklentileri ve karakterleri öyle. Bende evli ve çocuklu biri olarak hem sizin hemde alıntı yaptığınız arkadaşın bahsettikleri tam bana göre.

Güzel insanlara ihtiyacımız var.

Teşekkürker.
  • Su anda Turkiyeden tek kisi olsamda bayragimizi simdilik gururla dunya siralamasinda temsil ediyorum. Ama cok carparak yarisiyorlar ve surucu puanlarimi dusuruyorlar

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

• Tebrikler. Spd'de S olmana rağmen hala çarpıyorlar mı?

• 45 yaşında bir ergen olarak bir tek ben mi oynuyorum bu oyunu neredesiniz eyy Türkler... Yarışlarda paso Alman, İspanyol, İngiliz kaynıyor. Hiç Türk 'e denk gelmedim. Meydanı bıraktık gavurlara :)))

• Türkiye'den fia şampiyonasında sadece 100 civarında kişi derece yapmış gözüküyor. Çok az. Daha çok katılım yapmamız lazım ülke olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: furtem

Türkiye'den fia şampiyonasında sadece 100 civarında kişi derece yapmış gözüküyor. Çok az. Daha çok katılım yapmamız lazım ülke olarak.

Tesekkur ederim, evet s de olsan carpiyorlar malesef. Ayrica fia sampiyonasinda 100'den fazla Turk var dikkat edersen eger 100. Siraya ornegin 10 kisiyi koymus puan tablosu yani o 10 kisi ayni sirayi paylasiyorlar anlaminda.

Ya da mesela seninle ben ayni puanda oldugumuzu varsayarsan ikimizde puan tablosunda 1. Sirada gozukuruz ya da 84. Sirada 4 kisiyi gorebilirsin. Bu anlamda 100 den fazla katilim var oyunda.

• dün 1. gittiğim Fia yarışın da adam son virajda geldi sol arkadan vurup spin attırdı adam 1. oldu ben 2. bitirdim kimsenin umrunda değil spd felan bütün yarış önde gittim son virajda geldi bilerek beni dışarı attı ceza bile almadı
  • AYIBOGAN kullanıcısına yanıt
    Arkadan çarpan araçlara anlık en az 10 saniye cezası verilmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furtem

Arkadan çarpan araçlara anlık en az 10 saniye cezası verilmesi lazım.

Tam tersi oluyor. Tabi öndekinin de fren mesafesine vs. dikkat etmesi gerek ama arkadan çarpan her türlü kazanıyor.
  • Bu araçlar ile ideal ayarları gösteren bir site yok mu ? Mesela ben volkswagen scirocco ideal ayarlarını hangi mantık ile değiştirmeliyim ?
  • 2 yilda bir gt zor be hocam

• 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.