Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.414
Cevap
83
Favori
274.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri
 • Son Yorum geçen ay
 • Cevaplayan Üyeler 686
 • Konu Sahibinin Yazdıkları 280
 • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 42 dakika
 • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
 • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 191
 • Favoriye Eklediklerim 83
 • Konuya En Çok Yazanlar
 • Ö1f1 (540 mesaj) Source (292 mesaj) GT_55 (280 mesaj) Kafkaslı57 (266 mesaj) vcx (231 mesaj)
 • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
 • Masaüstü (2665 mesaj) Mobil (3498 mesaj) Tablet (555 mesaj) Mini (213 mesaj) Uygulama (121 mesaj)
 • @
15 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Gran Turismo >> Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Yarbay
  22005 Mesaj
  Konu Sahibine Özel

  Oyun ile ilgili en detaylı bilgiler resmi sitesinde türkçe olarak verilmiştir.https://www.gran-turismo.com/tr/products/gtsport/

  Evet arkadaşlar tr'deki ilk gt sport beta testinden mini inceleme. Aşağı yukarı 3 saat oynamışımdır.

  Öncelikle bu beta oyunun hangi aşamasından bilmiyorum. Ama beta olduğuna göre finale en yakın sürüm diyebiliriz. Tabi eski bir sürümde olabilir. Zamanla göreceğiz ne aşamada olduğunu, ne kadar ilerlediğini veya gerilediğini...
  Şimdi ilk önce oyunun menüsünden başlıyorum. Neler var, betada, neler kapalı.Bu menünün başka bir versiyonu gelir mi, yine zaman gösterecek.İncelemeyi, resimli gösterip altına açıklamasını yapacağım.Daha anlaşılır olur kanaatindeyim.
  Ana menümüz.

  Görüldüğü gibi 2 mode var açık olan. Sport ve Arcade... Tabi açık olduğuna bakmayın çok kısıtlı bir içerik var.Mesela ilk başta arcade modunda, sadece 3 araç var.Tabi tek bir pist. O da brands hatch pisti. Bu seçenekte time trial ve single race seçenekleri var. Single race'de kolay, normal ve zor olmak üzere üç tane zorluk derecesi var. İyi yarışırsanız, zorlanmazsınız hard zorlukta.


  Sport modu ise tamamiyle multiplayer üzerine kurulu. Gerçek rakiplere karşı yarışıyorsunuz.İlk önce sıralama turları, sonra yarışa geçiyor. 3 tip yarış modu var.


  İçerikleride şöyle.
  N300

  GR4

  GR3


  Bu yarışları tamamladıkça, yeni araçlar veriyor.N300'de yarışı bitirdiğim zaman, evo 10 vermişti.Daha sonra bu araçlar ile arcade modda oynayabiliyorsun. Bu gördüğünüz menü değişiyor.Yeni pistler ve yarışlar geliyor.İlerde hangileri gelecek bilmiyorum ama ring'i görmüştük youtube videolarında. İlerde gelirse green hell'de yarışırız. :)

  Yine menüde, profilimiz ile alakalı bir çizelge var.


  Options ise böyle.


  Hdr'de var ama ben açmadım, çok karanlık oluyor benim tv'de. :) Ama resimde görüldüğü gibi ayarıda var.


  Bunlar açık olan bölümlerdi.Açık olmayan Campaign modu mesela, gt klasiği detaylı bir kariyer midir, bilemiyorum.Sport'un dışında online menüsüde var mesela.Bunda sanırım kendi odalarımız olacak, takım vs vs. Vr tour var, Vr kullanalar için özel bir menü.Sanırım forzadaki gibi araçları inceliyorsun ama vr kaskı ile bu deneyimi yaşatıyor olabilir. Brand central bölümü var mesela, araba markaları ile alakalı ama nasıl olur hiçbir fikrim yok.Scapes'de sanırım photo mode ile alakalı bir menü.Hepsini yakın zamanda göreceğimizi temenni ediyorum.

  Neyse şimdi menüyü bir kenara bırakıp , yarışa girelim. :)

  Evet en önemli soru, fizikler nasıl?
  Şimdi burda tam sağlıklı yorum yapabilmek için direksiyon ile oynamak lazımdı.Malum direksiyonu sattığım için, bu konu hakkında yorum yapamayacağım.Ama gamepad ile oynanış çok tatlı olmuş diyebilirim.Öyle assetto ve pcars gibi arabanın kıçı başı dansöz gibi oynamıyor ganepad ile. Çok rahat bir kullanımı var. Fizikler assetto corsaya göre daha yumuşak geldi bana, yani tüm yardımlar kapalı güçlü bir racing aracı kontrollü kullandığın zaman zaptedebiliyorsun.Assetto'da bu daha zor. Tabi ben assettoyu hep direksiyon ile oynadığım için birebir karşısına koyup karşılaştıramıyorum. Araçların süspansiyonları, merkezkaç kuvveti dağılımı gayet iyi olmuş diyebilirim.Oyun içinde yön tuşları ile aracımızın bazı özelliklerine anlık müdahele edip, ayarlamalar yapabiliyoruz.
  6 çeşit ayar var.Ve bunları ayarlamak çok basit.

  Yine yarışa başlamadan önce, araç ayarları ve sürüş ayarları yapabiliyoruz.Onlarda böyle.
  Araç ayarları.  Sürüş ayarları
  Oyunun yapay zekasına gelecek olursak onu da video ile göstereceğim.Daha açıklayıcı olacaktır.Ben gayet başarılı buldum.Tren gibi gitmiyor araçlar.  Seslere gelirsek, kesinlikle bir geliştirme mevcut.Motor sesi dışında, kerblerden geçerken, karoserden gıcırdama sesleri de geliyor. Sesler biraz daha geliştirilirse tam kıvamına gelir diye düşünüyorum.Kokpit içindeki motor uğultusu gerçeğe yakın olmuş.


  Ve en son grafik konusuna gelirsek, bazı yerler çok iyi bazı yerlerde nesile yakışmayacak eksiklikler var.

  Şimdi araç ve çevre grafiği diye ikiye ayıracam.
  Çevre grafiği bir kere diğer gt'lerde çok çok daha iyi.Özellikle ağaçlar da baya bir gelişme var ama o da ne ağaçlar acaba yine 2d mi? Sırf bunun için video çektim.Tabi bir kaç resimde. İlk önce videoya bakalım.
  Görüldüğü gibi ağaçlar araba hareket ettikçe dönüyor. Yani güzel ve aldatıcı bir teknik.Çok dikkat etmezsen 3d ağaç diyebilirsin.Çok kurnazca düşünülmüş. Eğer pistte yarışırken bir anda durup , ben piknik yapacam şu ağacın altında dersen, bu oyun sana göre değil. :) Ama dediğim gibi hiç sırıtmıyor. Birazdan değineceğim muhteşem ışıklandırma ile ağaçlara yansıma yapan güneş ışığı ile gayet gerçekci duruyor.Mesela bu resime bakın, ağaçlar ve üstüne vuran güneş ışığı gerçektemükemel duruyor. :)
  Ağaç resimleri.

  Tabiki oyunda statik bir çevre var. Öyle gt5 ve gt6'daki gibi kimse gece- gündüz döngüsü beklemesin. Resimde görüldüğü gibi saatleri seçiyorsun. 21:00'ı seçsen bile gece oynama yok bu betada. Muhakkak full sürümde gece'de olur, Yağmur da olur, karda olur ama statik olur.Dinamik bir hava değişimi olmaz.  Işıklandırma gerçekten bu oyunun en iyisi diyebilirim. Bazen gerçek gibi oluyor. Arabaya yansıyan güneş ışığı, kokpit vs. enfes duruyor.
  İnsanlarımızda böyle. :)  Asfalt ve kerp. Asfalt vs. zaten çok çok iyi. Gördüğüm en iyisi diyebilirim.


  Ve araç grafikleri.İşte oyunun asıl kahramanları.Peki onlar nasıl.Yani nasıl olsun ki. 10 mumara 5 yıldız. Işıklandırma ile bambaşka boyut kazanıyor.
  Oyun içi çekilmiştir.

  Kamera 360 derece dönebiliyor artık.Diğer gt'ler gibi sabit değil.Kokpitte vs. her açıda dönebiliyorsun 360 derece.


  Yalnız yansıma çözünürlüğü düşük.Final sürümde düzelir mi, bilemem.Zaten oynadığım betada pro desteğinin olup olmadığı bilmiyorum.Belki pro ile çok daha iyi olabilir.


  Bu da yarış menüsü.  Replay ile alakalı yorum yapmıyorum.O konuda gt'nin eline su dökebilecek bir oyun yok.Bazen oyun mu, gerçek mi hissine kapılıyorsun.Replay modu da kısıtlı zaten, photo mode falan kapalı.Eminim full sürümde çok daha detaylı olacaktır.Ayrıca replay normalde diğer gt'lerde 30 fps olurdu ama bunda 60 fps gibi geldi.Çok akıcıydı.

  Evet bu kadar ön izlenim yeter.Asıl incelemeyi full oyuna saklayalım.Daha beta test versiyonu.Bir çok eksik şeyler vardır. Ama tahminim güzel bir gt bizi bekliyor.He oynanışı, hem kariyeri, hem grafikleri ile inşallah bu sene çıkıp biz gt severleri mest edecektir.


  TURKISHMO nickli üyenin G29 ile yaptığı inceleme.

  quote:

  Şimdi ben biraz teknik gireceğim. G29 ile yarım saat test ettim, tabiki içerik az olduğu için yarım saat verdim.Kutuda kapalı olarak duran direksiyonu çıkarmak zorunda kaldım beta davetini görünce.
  Beta kullanıcı adına kitli olarak geliyor yani hangi kullanıcıya gelmişse o kullanıcının hesabına girip oynamak zorundasınız.Buda ne derece online altyapıya yatırım yapıldığının bir nevi kanıtı zaten Esports Bir gt ile karşı karşıyayız.

  Menülerden başlayalım.Menüler oldukça sadece sağ analogla mouse u çabucak istediğiniz noktaya yönlendirebiliyorsunuz isterseniz imgelerden gidiyorsunuz.Arabirimde uğur söz etmiş.Ekstra birşey söylemeyeceğim, yalnız campaign modundan kariyer mode beklemeyin geçmiş aylarda nette yazan bir makale yada röportajda lisans testleri gibi birşey olacağını okumuştum belki değiştirmiş olabilir.Beta Yüzde 70 tamamlanmış oyun demektir.Bundan sonrası bug ve gerekli düzenlemeler.Eklemeleri de kesin yine 598 tane yama yapıp katacakları oyuna.Oyunda aşırı bir içerik eksikliği var çünkü

  -Tokyo

  -Speedway

  -Brands Hatch

  -Ring

  Bundan başka pist görmedik henüz videolarda.2013'ten bu zamana kadar neredeyse 4sene geçti ve gelinen nokta beni tatmin etmedi.Garaj görüntüsünde GT6DA aracı büyük olarak görme fırsatı varken GTsport en azından betasında bu imkan yok.Betada çoğu kişiye farklı araçlar geliyor bu arada.Benim garajımda F458 GT3, GTR gt3, Lotus Evora ve Audi TT var.Daha açılırmı bilemem.Ama gözlerim ilk başta Ring pistini aradı.Menü müziklerini çok iyi buldum, özellikle iyi bir ses sistemi veya kulaklığa sahipseniz, oyun sizi gerçekten havasına sokuyor.Betada 5.1 desteği bulunmuyor full sürümde diğer GTler gibi olacaktır. Yarış öncesi ekranda artık options tuşuna bastığınızda ayarlara girebiliyorsunuz, ve klasik oyun ve araç ayarları yerinde duruyor. TCS'yi yine evet yine ne kadar 0'a çeksenizde her seferinde ayarlamak zorundasınız, yarış esnasındada D-Padden her türlü araç ayarını ypabiliyorsunuz mekanik dışında.Gelelim araçların G29 direksiyonla verdiği tepkilere.

  İlk dikkatimi çeken Assetto'ya oranla daha hızlı ve daha hassas tepki verdiği, karşılaştırmalarım sadece Assettoyladır.Zamanında kontra veya viraj çıkkışlarında gaz dengesi birebir araca anında yansıyor.Ne kadar gaz veya ne kadar frene abandığınızın tepkisi GT'de daha hızlı sonuca ulaşıyor.Buda aracı tam kontrol altında tutmamızı sağlıyor.En ufak hassasiyet hemen etki ediyor.Asfalttaki rakım düşmelerinden dolayı yani yokuş aşağı yerlerin dip çukur noktalarında yere basma kuvveti fazla olduğu için süspansiyonların lastiklerin baskı yemesi aracı kontrol etmede zorluk çıkarıyor bunun önüne geçmek için o dip noktalarda ani hareketlerden kaçınmak gerek, eğimli yerlerde aracın ön tarafındaki titremesi artık sadece görüntüde değil sestede duymamızı karoserdeki titrediğinde gelen metalik sesleri direk görüntüdeki titreşimle senkronize olarak iletilmesi muazzam olmuş.Gerçi PC deki simlerde yıllardır var bunlar ama GT'de görmek yine önemli bir gelişme.Gelelim seslere,seslerde önemli bir gelişme olsada bu heralde yine yeniden tüm araçlarda geçerli olacağını sanmıyorum.GT bu konuda sadece kendini aşmış diyeceğim buda bir artıdır.Asla Assetto kalitesinde değildir.Neden mümkün olmuyor bir türlü bilemiyorum yeni 20 çalışanı olan Kunos bunu başarabiliyorken 200 çalışanlı 25 senedir bu işin içinde olan bir firma hala bu konudan muzdarip.Kendimce yorum yapmam gerekirse gerizekalılık bunu gerektirir.Başka bir açıklaması yok.GT6'dan bu yana 3,5 sene geçti ve gelinen nokta GTsport.256 mb ramli PS3'te dinamik hava ve gece gündüz mümkünken 8+1 gb ramli makinede Sırf 2 fps düşmesin diye bu özelliklerden mahrum bırakılması kabul edilebilir birşey değildir. Biz PS3'te 50 FPSde 45 fpsde yarışmadıkmı, o zaman niye sorun olmadı Kaz Bey şimdimi FPS'yi düşündün ayrıca replaylerde frame düşmesi yaşanıyor çok araçlı anlarda bir boğulma var., Demekki GTsportta pit olayı olmayacak demektir bu hava sabit çünkü.SAbit hava vev zamana bile loading koymuş adam komedi yaUzun yarışlarda monoton olacak şartlar dolayısıyla hiçbir süpriz yaşanmayacak PS4 gibi alette üstelik PRO'da eğer proya dinamik koyarlarsada şaşırmam tabi büyük tepkide alır.Gelelim Anti aliasing AF sorunlarına hepsi mevcut merak etmeyin ama çok az miktarda. ilerisi bulanıklığı göze çarpıyor 360 derece kamerada çok iyi olmuş süspansiyon hareketlerini görmemizi sağlıyor.20 senelik motoru bir türlü değiştiremedi Kaz YAMAuchi.Bu motoda bazı şeyler mümkün olmuyor demekki ne zorluyorsun özellikle hasar.Betada hasar yok, backfire eksoz patlaması geri gelmiş, lastik duman efekti çok azaltılmış ve lastik izleri mevcut değildi.Full sürümde olmasını temenni ediyorum.PS4'e teknik olarak PS3'ten daha geride bir GT yapılması asla kabul edilemez.Kokpite gelince parlaklığı ne kadar açsamda karanlık olmuş.gtplanettede benzer yorumlar var.Ağaçlar uğurun dediği gibi yanar dönerli, sanki biz salağızda anlamayacağız.olmuyor abicim bu motorla al DriveClub ın grafik motorunu koy GT 'nin fiziği çokmu zordu 4 senede yapardın bunu adamsan eğer.Ama yok Buna KAZ inadından vazgeçermi hiç aynı siyasetçiler gibi koltuğu terketmemek adına bir seriyi öldürdü.Ben şahsen GT6 remastered'ı bu içerik yoksunu spinn ofmudur nedire tercih ederdim. Ne kadar pist olacağı hala belli değil 400-500 civarı araçtan söz ediliyor bakalım çıkışında ne kadar olacak.Force Feedback konusuna gelirsek gerçekten çok hassas yumuşak tepkileri var ffbnin gürültüsünden şikayet edilen G29 çıt çıkarmadı, GT'lerde çıkarmıyor zaten.Genel bir değerlendirme yaparsak seri kendi içinde kendini aşmış fizik olarakta ses olarakta.Grafiğe girmiyorum çünkü hem ps4 hemde PDnin en iyi yaptığı şey ışıklandırma ve araç modellemeleri.GT sport betaası eksikliklerini tamamlarsa GT4 ve GT5'ten sonra en iyi GT olabilir.

  < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir > • Ben o tarihe pek inanmadığım için kesinmi diye sordum
  Başlıktaki yazıyı gördüm merak etme erteleneceğinide biliyorum

  Ayrıca bu nasıl kaba bir cevap daha insancıl olabilirdin
  Yada cevap verme zorunluluğun yoktu
  Unutma sende bir yaşlanıp gözlük kullanıcaksın
  Honda'da Yasuhisa Arai'yi nasıl kovduysa, sony'ninde artık bu kazu'nun kıçına tekmeyi vurması lazım. Çünkü bu japonlarda bunamak moda oldu.

  playstation çıkalı kaç yıl geçti, forza'yı adamlar pc'ye getirdi, sen halen gran turismo 7 için tarih vermedin.. gran turismo sport nedir ya.. kusura bakma da insanlar aptal değil.
  Valla beyler egri oturup dogru konuşmak lazim. Gran Turismo serisinin en büyük hayranlarindan biriyim ama bu Sport tamamen hayal kırıklığı benim için. Hic bir gelişme yok hala motor freni yok mesela. Bir de T300 ile Assetto Corsa oynayınca oyun daha bi anlamsiz geldi bana.  Gerçekten anlayamiyorum nerdeyse sınırsız imkanlar devasa bir şirket, binlerce çalışan, arkanda Sony var ve ortaya cikan oyun bu mu?

  5 yildir bekledigimiz Gran Turismo bu mu?  Madem bu kadar basit ve vasat bir oyun cikacakti bari hic Sport olayina girmeden Gran Turismo 7 yapsalardi da hic degilse zengin icerik, muazzam bir kariyer modumuz olurdu ve alacak olan kitle zaten alırdı. Ama şu oyun ve Sport kafasi ile eldeki kitlenin çoğunu kaybettiler bence.  Şunu anlayamadılar galiba, konsolda artik tek degilsin Assetto gibi paşa bir oyun var. Yolda olan Pcars2 var. Sony bu adamin kulaklarını hiç çekmemiş galiba
  Bu puanlar bu oyunun iyi günleri, DLC'ler ucretli yayinlansin gorun ozaman şamatayi. Ucretsiz olacakti sozde.

  Aga, de la sarthe pisti nerede, spa pisti nerede. Ne yaptiniz siz ya 4 yil.

  Fotograf cekecek olsam kendime canon dslr alirdim.

  Müze bakacak olsam wikipediaya bakarim.

  Ralli oynayacak olsam dirt alirdim.
  Sen de benim hatalarımdan birisin  Sen en güzel duyguların katilisin  Senin için harcanan zamana yazık  Kazunori yamuchi  Oyun hakkındaki görüşlerim bu şekilde resmen hayal kırıklığı almayı ve oynamayı düşünmüyorum normalde bir önceki seriden özellik olarak ileri gitmesi gerekirken  Araç sayısı geri gitti  Araç marka çeşitliliği geri gitti  Kariyer modu geriye gitti  Pist sayısı geriye gitti  Seslerde öyle ahım şahım bir değişme yok gözüm kapalı anlıyorum gran turism sport araç seslerini dinlerken  Tam bir hayal kırıklığı oldu benim için  Bunları zamanında 24 saatini aralıksız gran turismo başında geçiren ve oynayan biri olarak söylüyorum
  1997deki Gt1 den beri bu oyunun hayranı olup senelerdir bu oyunu bekleyen biri olarak buyuk husrana ugradım. belkı gt5,prologue ,gt6 sacmalıgından sonra oyunun eski ruhuna donerler diye beklerken boyle bir oyunla karsılasmak tam bi yıkım.kısıtlı araba marka, modelleri,kariyer modunun,modifiyenin organizasyonların ehliyet bolumunun bile bukadar kısıtlı olması bekledigimize degmedigi anlamına geliyor.@kariyer modunu kısıp online agırlık verip ordan ps+ satmak gibi bir cakallık pesinde olmaları hic yakısmamıs. verdigim 250tl icin degil bekledigim bukadar zaman icin üzüldüm. oyunun tek + tarafı grafikler dogal olarak cag atlamıs.
  Rakiplerinin tamamında laser scan teknolojisiyle pistler bir bir emek verilerek taranırken ve bu sayede pistteki kılcal çatlaklara, hatta pistte yakın ağaçların otların detayına kadar lazer ile taranıp gerçeğe en yakın şekilde aktarılırken, kimse buraya GTS de pistler çok detaylı olmuş, bugüne kadar ki en detaylı pistler olmuş, vs. yazmasın komik duruma düşer.

  Kazu ve ekibi lütfedip pistleri bile taramamışlar.

  Kazu gerçek hayatta iyi bir pilot olabilir ama iyi bir oyun stüdyosu yöneticisi değil. Faaliyet gösterdiği sektörde çağa ayak uyduramamış bir fosil. Japonya nın yüz karası.

  GT5 neydi GTS ne olmuş. Arada dağlar kadar fark var. Maalesef acı gerçek bu.

  Tarafsız global oyun inceleme sitelerindeki puanınında giderek düşeceğini 55-65 seviyelerine gerileyeceğini düşünüyorum.

  Türkiye de ki teknoloji sitelerinde Sony Türkiye bazı şeylere izin vermiyor.
  Arcade bölümündeki pist yarışlarının hepsinide bitirdim.Artık oyunda yapacak bir şey kalmadı.Kazuoriye, bize böyle bomboş bir oyun sunduğu için şükranlarımızı sunuyoruz.Bir dahaki oyunda daha boş, uzay boşluğu kıvamında bir oyun bekliyoruz.
 • Yarbay
  18321 Mesaj
  Hayırlı olsun :)
  |
  |
 • Binbaşı
  1696 Mesaj
  Önlerden  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Yarbay
  18321 Mesaj
  GT5'i arkadaşlar ile çok oynadık ve headsetleri takıp yarış yapmak süper zevkli oluyor :)
  Fakat sizde aynı fikirdemisiniz bilemiyorum bir odada toplanmak çok zordu GT5'de.
  Biri bir oda açıyordu açıldıgında bir kod veriliyordu herkes o kod ile odaya giriş yapabiliyordu.
  Davet sistemini paty sistemini inşallah daha iyi şekilde geliştirirler.
  PS4 ile GT7'i düşünmemiyorum nasıl bir oyunla karşılaşacğız lakin PS3 GT5 bize süper gelirken nokta noka .... :)
 • Yarbay
  13852 Mesaj


  15. Yıla özel ilk sayfada adımız geçsin mesajıdır.
 • Yarbay
  22005 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orijinalden alıntı: C-TRanger  15. Yıla özel ilk sayfada adımız geçsin mesajıdır.

  Bu ne yav..
 • Yarbay
  24196 Mesaj
  Eski Kullanıcı Adı:
  BURAK  7'yi büyük ihtimalle ben de bayağı bir oynayacağım forza'dan inanılmaz soğudum şu an , o yüzden mesajım bulunsun, her ne kadar çok tartışsak da konuyu devretmesi büyüklüğünü göstermiştir,BlacK_TowerR'a bu konuda teşekkür etmek lazım, Uğur hayırlı olsun.
 • Yarbay
  13852 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: GT_55

  quote:

  Orijinalden alıntı: C-TRanger  15. Yıla özel ilk sayfada adımız geçsin mesajıdır.

  Bu ne yav..

  GT5 konusuna attığım ilk mesajdan daha iyi oldu bence.

  ki o şudur. sene 2007
  dosyayı indirdikten sonra ps3'te nasıl çalıştıracağız.. rica etsem ayrıntılı anlatırmısınız.. kısmetse bugün alıyorum ps3'ü :)

 • Yarbay
  18321 Mesaj

  Dostum bende bir GT aşığı biriyim ve onun için GT konusunu açmak istedim çünkü oyun ilgi alanım içerisinde taki PS1 zamanından buyana oynarım.
  Fakat GT konuları @GT_55 arkadaşın emeği ile hazırlandığı için ve kendisininde oyuna olan büyük bağlılığı ile severek vermek istedim oyüzden benim açımdan bir sıkıntı teşkil etmedi.
  |
  |
  Bahsedilenler: KAKÁ
 • Binbaşı
  1024 Mesaj
  Hayırlı olsun.
  |
  |
 • Yarbay
  2765 Mesaj

  Herkese hayırlı olsun. Kazu nun GT5 teki hatalarından ders alacağına eminim. Ben GT7 den çok ümitliyim. Ayrıca GT6 yı da PS3 e çıkarması Kazu nun kendini affettirmek için kullanıcılara sunduğunu düşünüyorum.

  Uğur geçen gün çıkan GT7 tech demosu ile alakalı haberi de ekle istersen.
  |
  |
  Bahsedilenler: GT_55
 • Binbaşı
  1461 Mesaj
  Hayırlı olsun.Oyun 2015 ten önce çıkmaz tahminen.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
 • Yüzbaşı
  926 Mesaj
  Ömrümüz yeterse onuda alır oynarız.. GT6 çıktığında GT7 nasıl bişe olacağını daha iyi anlarız..
  |
  |
 • Yüzbaşı
  407 Mesaj
  Ps4 teki boşluğu doldurmak adına beklenenden erken çıkması mantıklı görünüyor. Yeni konsola yakışır bir oyun olur umarım  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
 • Binbaşı
  1126 Mesaj
  Hayılı Olsun GT 55.
  |
  |
 • Yarbay
  3021 Mesaj
  Önlerden yerimizi alalım...  < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
 • Yarbay
  22005 Mesaj
  Konu Sahibine Özel
  quote:

  Orijinalden alıntı: C-TRanger

  quote:

  Orijinalden alıntı: GT_55

  quote:

  Orijinalden alıntı: C-TRanger  15. Yıla özel ilk sayfada adımız geçsin mesajıdır.

  Bu ne yav..

  GT5 konusuna attığım ilk mesajdan daha iyi oldu bence.

  ki o şudur. sene 2007
  dosyayı indirdikten sonra ps3'te nasıl çalıştıracağız.. rica etsem ayrıntılı anlatırmısınız.. kısmetse bugün alıyorum ps3'ü :)  Zuhaaaaa mesaja bak.Tam toyluk mesajı.
  |
  |
 • Yarbay
  22005 Mesaj
  Konu Sahibine Özel

  quote:

  Orijinalden alıntı: KAKÁ

  7'yi büyük ihtimalle ben de bayağı bir oynayacağım forza'dan inanılmaz soğudum şu an , o yüzden mesajım bulunsun, her ne kadar çok tartışsak da konuyu devretmesi büyüklüğünü göstermiştir,BlacK_TowerR'a bu konuda teşekkür etmek lazım, Uğur hayırlı olsun.

  Sağolasın Burakcım.Arkadaşa teşekkür ettim zaten diğer konuda.Burada tekrardan anlayışı için kendisine teşekkür ediyorum.Bu arada forza 6, gt7 tartışmalarına şimdiden hazırla kendini.


  Hüsnü şimdi ekliyorum o haberi.
  |
  |
  Bahsedilenler: MtkP HuSnU, BlacK_TowerR
 • Teğmen
  126 Mesaj
  Önlerden
  |
  |
 • Binbaşı
  1179 Mesaj
  Umarım premium araçlar çoğunlukta olur.
  |
  |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,684
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.