Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
74
Favori
298.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
Giriş

Playstation ayarlar bölümünden kaliteyi 1080p yaparsanız o kısım açılıyor, tabi kalite azalır o zaman.

Ben denedim olmuştu

Oyun tv çözünürlüğünü algılayıp Ps4 pro ile oynadığınızı bildiği için otomatik maks çözünürlük yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seker1adam kullanıcısına yanıt
    Peki hocam tekrardan tşkler,

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • eyupgucluer kullanıcısına yanıt

Rica ederim

• Gran turismo sport ile ilgili güncelleme geliyor mu, nedir bu oyunun son akibeti hakkında

• TRomeoR35 kullanıcısına yanıt

Bir senedir güncelleme gelmiyor, yakında server lar da kapanır

• arda_tirmas kullanıcısına yanıt
    Öyle olacak arda yakında kapanır dediğin gibi

• Arkadaşlar oyun ps storeda 89tl olmuş yarış oyunları ile aram iyi o yüzden almayı düşünüyorum ama Server muhabbetini anlamadım pek, online amacım yok single player olan bütün özelliklerden yararlanmak istiyorum, Server lar şu an açık mı? Eğer kapanırsa bu durum diğer tekli modları (arcade, split screen kariyer vs) etkiler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leopard76 -- 20 Mayıs 2023; 20:25:1 >
  • Leopard76 kullanıcısına yanıt

server'lar açık ama online yarışa girmek çok zor o yüzden siz serverlar kapalı varsayıp satın alın eğer alacaksanız.

offline-senaryo modda ise bir kısıtlama söz konusu değil 10 yıl sonra da aynı şekilde oynayabilirsiniz.

• jac0B0 kullanıcısına yanıt

Oyunu dün satın aldım ama merak ettiğim şey son cümlede açıklığa kavuştu, yani serverlar kapansa bile arcade, brand center, atölye gibi single yerler aktif olacak anladığım kadarıyla.

Birazcık hayal kırıklığına uğratmadı değil (5 yıllık bir GT'ye göre az araç, kamera dönmemesi ve yarış içi detaylı ayarların olmaması, çok az zorluk seviyesi) ama en azından stres atmalık güzel bir oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leopard76 -- 24 Mayıs 2023; 20:21:57 >
  • Gran Turismo Sport için Dikkat Çeken Karar: Çevrimiçi Hizmetler Kapanıyor

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment ve geliştiriciliğini Polyphony Digital'in üstlendiği yarış oyunu Gran Turismo Sport'un çevrimiçi hizmetleri kapanıyor. Bu kapsamda 31 Ocak 2024'te çevrimiçi servis desteği sona eriyor.

Oyun 2017 yılında çıkış yaptı

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

Gran Turismo Sport, 17 Ekim 2017'de Kuzey Amerika'da, 18 Ekim 2017'de Avrupa'da, 19 Ekim'de ise Japonya'da PlayStation 4 için piyasaya sürüldü. Oyun Ekim ayında altıncı yılını kutlayacak. Yeni yaşıyla beraber oyun için bir dizi değişikliğe gidiliyor ve çevrimiçi servislere son veriliyor. 

PlayStation 4'e özel çıkış yapan oyun için 1 Aralık 2023'ten itibaren PlayStation Store'dan satın alınabilen ve oyun içinde kullanılabilen eklenti öğelerinin satın alım desteği sonlandırılıyor. Bu sonlandırmanın gerçekleşmesinden sonra Topluluk, Açık Lobi ve Spor Modu gibi çevrimiçi hizmetler veya özel görünümler gibi çevrimiçi özellikler / öğeler kullanılamaz hale geliyor. Satın alınan eklentiler de dahil olmak üzere oyunun çevrimdışı kısımları oynanmaya devam edilebilir.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Gran_Turismo_Sport_icin_Dikkat_Ceken_Karar_Cevrimici_Hizmetler_Kapaniyor-118978.htm

Yanlış oyunu satın almışsın. Gt7 varken, gts alınmaz.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Gt7 pahalıydı bütçem yetmezdi ve bir de arada çok da büyük bir fark görmüyorum, kısa da olsa Gt7 de denemiştim

Gts'de ne griddeki gibi yapay zeka var, ne driveclub'daki gibi çevre grafiği var ne de hasar fiziği var, bir de bunların üstüne üstte dediğim şeyler de gelince oyun pek beklentimi karşılamadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leopard76 -- 29 Eylül 2023; 23:46:16 >

Emin ol çok büyük farklar var.

• Ben de şimdi gtplanette okudum kapanıyormuş sunucular. Benim tahminim Mart 2024 sonuydu ama daha önce kapatmayı uygun görmüşler.

• Oyunun offline kısmı yok gibi birşeydi zaten. Benim anlamadığım bütün araçlarımız, gt lig vs herşey gidecek mi? Oyuna internetsiz girdiğimizde sadece 5-6 tane araçla deneme sürüşü yapabiliyorduk hatırladığım kadarıyla.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Bunu yeni gördüm şimdi aldığımız araçlarla arcade modunda ya da antrenman yerlerinde oynayabileceğiz değil mi? Hoş, arcade modunun yapay zekası resmen yerlerde ama arada bir girmek için almıştım tamamen gidecekse sıkıntı

• 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.