Şimdi Ara

Gran Turismo 6 (2013) [ANA KONU] (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.351
Cevap
39
Favori
215.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: en_x

hızlı yarıslarda amma sınırı bozuluyor ınsanın vıraja gırmek ıcın yavaslıyorsun hemen arkandan dokunuyorlar veya gobekten carpıyorlar, dun gece bır tane eleman benı epey terlettı gt500 yarışında toplamda beş kısı yarısıyorduk o eleman hep bırıncı ben ıkıncı gecemedım bır turlu epey ıyı gıttı eleman allahtan gece ıkı gıbı cıktı oyundan da bende yatabildim :)

Virajlardaki rakibin carpma olayini direksiyona taktigim topuzla cozdum. Gayet guzel ,seri ve hatasiz donusler yapabiliyorum. Ama bu japonlar yokmu, bazen beni sinir ediyorlar. Onun icin gunduz pek oynamak istemiyorum. Aksama dogru azaliyorlar. 16 kisilik yarislarda 11 i japon, 10 kisilik yarista 7 si japon, duzgun yarissalar neyse. Biktirdilar valla...

Birde sunucu ile baglantiniz kesildi yazisida cok olmaya basladi son zamanlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: en_x

quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

Şimdi kim gülüyor trophysini de almış bulunmaktayım :) az önce açtım bu senna kötü oldu senna nın birini açmıştım zaten biri duruyor kalan diğer 2 trophym s lisansını altın la geçmek digeride uluslar arası b den mezun olmak bu karting yarişları beni sinir bi onlar var o trphyi aventedorların dansında aldım son düzlükte seni geçmesine müsaade edip bitişe bi kaç saniye kala geçmen lazım

benım dedığımle alakası yokmuş :D ben platın yapalı epey oldu unutmusum, neyse senna etkınlığınıde oynadıkca halledersın

Verdiginiz bilgiler için teşekkür ederim bakalım senayı ekledikmi kaldı 3 trophy beni asıl düşündüren karting hiç beceremiyorum onu karting için bi tavsiyeniz varmı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: omer_impreza

Gran turismo 6 almak istiyorum ama bu anniversary edition olan versiyonu türkçe değilmiş gibi duyumlar aldım, türkçe değilmi acaba?

PS3'ü satmadan önce son aldığım oyun GT6: Anniversary Edition'dı ve benim aldığım oyun 2. bölge olmasına rağmen Türkçe dil seçeneği yoktu. Daha sonra aldığım oyunun koduna baktım ve UK bölgesi için yapılmış olduğunu gördüm, bu sebepten dolayı da Türkçe dil seçeneği yer almıyordu.

Aşağıdaki ilanda Anniversary Edition olan GT6'nın Türkçe olduğu yazılmış. Bu da demek oluyor ki spotçularda oyunun iki farklı PAL versiyonu dolaşmakta.

http://www.n11.com/gt6-gran-turismo-6-anniversary-edition-turkce-P27046947

• quote:

Gran turismo 6 almak istiyorum ama bu anniversary edition olan versiyonu türkçe değilmiş gibi duyumlar aldım, türkçe değilmi acaba?

psstore dan gonul rahatlığı ile alabılırsınız oyun turkce olacaktır.
  • abı her yarıstığımda bır ulkeden ıkı yarısmacı ılla oluyor bana bı turk denk gelmedı anlamadım bu işi. @blacksea2601

bu kartınglerın sevılmeyen tarafı nedır anlamıyorum bence cok keyflı ds3 ıle oynadığınız ıcın tam bısey dıyemıcem ama yapamıyorum deyip bırakma
  • Ali abim saygılar... gt oyunu benim için efsane bir yarış oyundur. Ne olursa olsun bu oyundan asla
    vazgeçmem

• sarppy kullanıcısına yanıt
    aynen sarp kardeşim
    bizde yeğene alırken Türkçe diye İngilizce olan versiyonu vermişti spotçu bize
    onada karıştırıp değiştirmişler tabi adamcağız değiştirip Türkçe olanı verdi

her 2 side 2 nci bölge oyunu yalnız Türkçe olanda yunanca ve rusça dilleri var
    bölgesel olarak
  • shiftdriver kullanıcısına yanıt
    sevgi saygı benden mesut cum kardeşim
    efsaneler ölmez mesut kardeşim
  • Uzun zaman sonra dün akşam gt oynayım dedim hızlı yarış bölümü iyi olmuş fakat yabancılar cok ustüme oynadılar ne yaptımsa birtürlü yol vermiyorlar gecmeye kalkınca direk sağ sol yapıp yol dışına atıyorlar uzun süre duramiyorum çikiyorum ordan soğutuyorlar yarış yapmaktan..

• quote:

Orijinalden alıntı: shiftdriver

Uzun zaman sonra dün akşam gt oynayım dedim hızlı yarış bölümü iyi olmuş fakat yabancılar cok ustüme oynadılar ne yaptımsa birtürlü yol vermiyorlar gecmeye kalkınca direk sağ sol yapıp yol dışına atıyorlar uzun süre duramiyorum çikiyorum ordan soğutuyorlar yarış yapmaktan..

Hocam kiralık aracla oynandıgı için acemisi profosyoneli her türlü adam var yarişlarda ancak yinede güzel iyi oyunlar

• Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    Aynen doğru söylüyorsun dostum.Ama biz TÜRK'lerin zaferlerini hiç istemiyorlar galiba bana öyle geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: shiftdriver

Aynen doğru söylüyorsun dostum.Ama biz TÜRK'lerin zaferlerini hiç istemiyorlar galiba bana öyle geliyor

Bilemiyorum hocam Avrupalı yapsa neyse de japonların yapacağını sanmam kalitesiz oyuncu cöplügü yüzünden kaynaklanıyor bence

• Gt planet adresine girdigim zaman, arac ayarlari ile ilgili degilde baska yer cikiyor. Arac aysrlarina girebilecegim tam adresi bir arkadasimiz verebilirmi acaba?

• quote:

N11.com dan aldim turkce degildi

Bu arada t500 ile oynayan var mi gt6 yi

• quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

drive clüp diye bir oyun çıkarmışlar tam fiyasko

granturismonun gözünü seveyim
    bu oyunun kıymetini bilin diyorum sadece

Drive club arceda oyunu diye biliyorum direksiyonla oynamak berbat olur nfs gibi

• Arkadaslar ben birde bu quick online race moduna giremiyorum . Oyundan atiyor yada ps3 takiliyor . Adsl ile ps3 yan yana duruyor sinyal kuvveti %100 neden oluyor anlamiyorum . Onlinedada problem oluyor ara sira

• quote:

Hocam bir karar ver.Fiyasko mu, iyi mi?Bir gün süper oyun diyorsun, ertesi gün berbat oyun diyorsun.Ondan sonra bir gün daha geçiyor, aşmış bir oyun diyorsun, şimdi de fiyasko oldu.Alem adamsın.
    İki oyunda farklı türde oyunlar.Bak ben gt fanı olmama rağmen, driveclub'ı çok beğendim.Oyun sim olmadığı için, fiyasko demek yanlış bence.İkisinin verdiği zevk ayrı çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fiddlesticks

Arkadaslar ben birde bu quick online race moduna giremiyorum . Oyundan atiyor yada ps3 takiliyor . Adsl ile ps3 yan yana duruyor sinyal kuvveti %100 neden oluyor anlamiyorum . Onlinedada problem oluyor ara sira

Son sistem yazilımindan sonra olan seylerden biri erthernet ile baglan wifi tercih etme

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Hocam bir karar ver.Fiyasko mu, iyi mi?Bir gün süper oyun diyorsun, ertesi gün berbat oyun diyorsun.Ondan sonra bir gün daha geçiyor, aşmış bir oyun diyorsun, şimdi de fiyasko oldu.Alem adamsın.
    İki oyunda farklı türde oyunlar.Bak ben gt fanı olmama rağmen, driveclub'ı çok beğendim.Oyun sim olmadığı için, fiyasko demek yanlış bence.İkisinin verdiği zevk ayrı çünkü.

uğur grafikler oyun görselliği süper
    onlara sözüm yok
    bana göre oynanış tarzı fiyasko
    bu nüansı iyi görmek gerek
    ben oyunu alıp oynadığımdan beri hep aynı şeyden bahsettim
    hiç bir öğle bir böğle demedim

tabi beni arcade sevmeyen biri olarak baz al
    ilk defa arcade yarış oyunu oynadım oda drive clup
    sevmeye başladım dedim başta bir iki yarıştan sonra
    jostikle oynadığımda grafik ve görselliğe bakarak
    daha sonra on onbeş yarış yapıp ilerlemeye başlayınca
    oyunun benim için oynanış olarak tam bir fiyasko olduğunu gördüm

ne o birinci giderken arkadan gelen araç çarpıp seni sonuncu yapıyor
    artı direksiyon farkı yaşamıyorsun böyle yarış oyunu olmaz bana göre
    uğurcum en azından benim için bir fiyasko oyun

asıl en büyük fiyaskoları da zaten oyunu plusa vereceklerini söyleyip
    vermemeleri zaten başlı başlına bu fiyasko
    mazaretleri de hazır serverlerin yoğunluğu bende diyorum ki minareyi çalan kılıfını hazırlar

sony de biliyordu ki oyun plusa verilse çoğu kimse oyunu almayıp ellerinde balon gibi patlayacaktı
    bu yüzden hala plusu bekletiyorlar
    gerçek suyun üstünde görünüyor uğur kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 14 Ekim 2014; 18:41:07 >

• Fiddlesticks kullanıcısına yanıt
    Ben psn den indirdim annisvery 15. yil surumu turkce yaptim ayarlardan

• 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.