Şimdi Ara

Gran Turismo 6 (2013) [ANA KONU] (264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.351
Cevap
39
Favori
215.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    360 derece bence daha iyidir
    tam ortasında durduğunu baz alırsak
    sağa 180 sola 180 derecelik dönme açıları gayet ideal
  • Aldığım ikinci trophy de açılmadı bilen varmı acaba aldığım trophy ler neden açılmıyor olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15. yil surumunu al 20 adet arac veriyor icinde ust seviyelerdeki.yarislarda kullanabilecegin araclarda var...dolu bi paket =)

• quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

Aldığım ikinci trophy de açılmadı bilen varmı acaba aldığım trophy ler neden açılmıyor olabilir

hangısı ?
  • driveclub de epey ıddalı olmus adama konsol aldırtır valla, umarım g27 desteğı gran turismo ps4 e cıkana kadar gelır şu an tek bır oyun ıcın 1,500 lıralık konsol almak ıstemıyrom ayrıca bırde dıreksıyon hesaba eklenırse bır oyun ıcın cok malıyetlı olur
  • Direksiyona topuz taktim...

• blacksea2601 B kullanıcısına yanıt
    Hocam size o zaman orta halli bir bilgisayarınız varsa ets2 yi öneriyorum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    faruk abi harika olmuş valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyblitzer

Hocam size o zaman orta halli bir bilgisayarınız varsa ets2 yi öneriyorum :)

Oglumun bir netbook'u var, oda orta halliden biraz daha dusuk. Onuda kullanmam zaten. Netteki takiplerimi replika s4 ten takip ederim:)

Topuzu, hirdavatcidan kelepce aldim, ustune dolap kapaklarinda kullanilan topuzunu monte ettim. Virajlarda olagan ustu faydasini gordum. Tek bir hareketle gaz kesmeden virajlari donebiliyorum. Bana cok guzel zamanlar yapmami sagladi. 600 PP aracla 750 PP dunya sampiyonasi yyarisinda1. geldim. 5 bolumluk yarista sadece lemans ta 2. geldim. Bildiginiz gibi o yolda da fazla viraj yok. Diyecegim şu; iyi dereceler yapmak isteyen kullansin. Gt6 yi ilk ciktigindan beri oynuyorum. Ama bu topuzla daha bir zevkli oldu. Sanki yeni baslamisim gibi. Hele hizli yarislarda millet virajlari donmeye calisirken benim duz yola cikmam ayri bir guzellik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

faruk abi harika olmuş valla

Ali kardesim gercekten bununla cok iyi dereceler yapmaya basladim. Duz yolda bir faydasi yok ama virajlarda harika...

• quote:

Orijinalden alıntı: en_x

quote:

Aldığım ikinci trophy de açılmadı bilen varmı acaba aldığım trophy ler neden açılmıyor olabilir

hangısı ?

Birisi tek modelli bir yarışta arkadan gelerek birinci ol trophy si aventedorların dansında vermesi lazım vermedi biride şampiyonanın son turunu 3. Bitir genel şampiyonluğa Ulaş trophy si onuda aldım onuda açmadı neden acaba

• Arkadaslar, icinizden belki bu topuzu kullanmak isteyenler olabilir. Ben ilk basta gercek araba direksiyonlarina takilan topuzdan aldim, direksiyona monte ederken kaucugunu biraz zedeledim. Onun icin kullanmak isteyenler altina ince sünger kullansinlar. Gerci kendi yaptigim daha guzel ve kullanisli oldu...

zaten virajda rahat dönersin abi
  • quote:

Birisi tek modelli bir yarışta arkadan gelerek birinci ol trophy si aventedorların dansında vermesi lazım vermedi biride şampiyonanın son turunu 3. Bitir genel şampiyonluğa Ulaş trophy si onuda aldım onuda açmadı neden acaba

tek modellı yarısta sonradan bırıncı olma tropysıne bende takılmıstım bır arkadas yardımcı olmustu banada, yanlış hatırlamıyorsam son tura kadar bırıncı olmadan gıdıceksın son turun fınısınde bırkac sn farkla bırıncı olduğunda acılıyor olması lazım.
    şampıyona tropysıne takılmamıs olman lazım ılk yarısları bırıncı bıtır son yarısta 4 veya 5'incı ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksea2601

Direksiyona topuz taktim...

abı cok otantik bişey olmus yanı super spor aracları ve yarış araçlarını topuzlu dıreksıyonla döndürmek cok cılgın bişey. Mesela euro truck ıcın uygulansa yerinde olur ama siz rahat edıyorsanız tabı kı dıcek bısey yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: en_x

quote:

Orijinalden alıntı: blacksea2601

Direksiyona topuz taktim...

abı cok otantik bişey olmus yanı super spor aracları ve yarış araçlarını topuzlu dıreksıyonla döndürmek cok cılgın bişey. Mesela euro truck ıcın uygulansa yerinde olur ama siz rahat edıyorsanız tabı kı dıcek bısey yok :)

Dusuncen icin tesekkurler. Gayet iyi geldi bana. Oglumda dalga geciyor. Baba vites kolunada bir tesbih takarsin artik diye:)

• Hazir babalar buradayken sorayim.Gt6 bitti 5 alayim diyorum ikinci el.piyasasi nedir?

• Arkadaslar, yarisa baslamadan once ekranda altta surus secenekleri bölümünden, en sonda olan iki şık ( geri besleme maksimum tork ve geri besleme hassas vs.) rakamsal ddegerlerini (1-10 arasi) hiz kaybetmemek icin kac yapmaliyim. Bu konuda uygun secenekleri yazarsaniz sevinirim....

faruk abi torku 4 yap geri besleme hassasiyeinide 6 yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

faruk abi torku 4 yap geri besleme hassasiyeinide 6 yap

Sagol Ali kardesim birde oyle deneyeyim. Ben her ikisindede 1 de oynuyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksea2601 -- 10 Ekim 2014; 19:52:10 >
  • 
Sayfa: önceki 262263264265266
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.