Şimdi Ara

Gran Turismo 6 (2013) [ANA KONU] (265. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.352
Cevap
39
Favori
215.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: en_x

quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42
    Birisi tek modelli bir yarışta arkadan gelerek birinci ol trophy si aventedorların dansında vermesi lazım vermedi biride şampiyonanın son turunu 3. Bitir genel şampiyonluğa Ulaş trophy si onuda aldım onuda açmadı neden acaba

tek modellı yarısta sonradan bırıncı olma tropysıne bende takılmıstım bır arkadas yardımcı olmustu banada, yanlış hatırlamıyorsam son tura kadar bırıncı olmadan gıdıceksın son turun fınısınde bırkac sn farkla bırıncı olduğunda acılıyor olması lazım.
    şampıyona tropysıne takılmamıs olman lazım ılk yarısları bırıncı bıtır son yarısta 4 veya 5'incı ol

Verdiginiz bilgiler için teşekkür ederim hocam az önce actım son turda 1.oldum 1saniyenin altında bir farkla ama vermedi trophy platin almaya bu kadar yaklaşmışken bu iki trophy deli edecek beni ilk defa platinum almayı kafaya koymuştum ama olmayacak galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Su gtr nismo seasonal i gold yapanlar nasil yaptiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blacksea2601 B kullanıcısına yanıt
    faruk abi çok kastıysa düşürebilirsin gücü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

faruk abi çok kastıysa düşürebilirsin gücü

Evet biraz kastı. Kollarim agriyor:) Normal yarislarda yormuyor ama hizli yarislarda baya zorladi beni, dedigin gibi dusurdum degerleri.

Yahu bu Japonlar hic bitmek bilmiyor. Her online yarista en az 4 kisi var bazende fazlasi. Cokta agresifler. Ama herzamanki gibi ifadeleri tarafimdan aliniyor;)

• blacksea2601 B kullanıcısına yanıt
    çin ordusu gibiler abi
  • Rise Against kullanıcısına yanıt
    Dostum aslinda zor değil bu oyunu devamli oynuyorsan gtplanet sitesindeki foruma bi göz atip ayarlari alabilirsin ok

• Konu ölmuş her neyse uzun zamandır bir vision concept haberi yok ancak lexus ve zogatoya resim eklenmiş bu markalardan çıkma ihtimali var

• quote:

Orijinalden alıntı: shiftdriver

Dostum aslinda zor değil bu oyunu devamli oynuyorsan gtplanet sitesindeki foruma bi göz atip ayarlari alabilirsin ok

Oraya baktim uyeyim zaten.Tune ve seasonals bolumunde yok gtr nismo 14 ile ilgili biseyler.Gt3 falan var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rise Against kullanıcısına yanıt
    Dostum ben hep oradan ayarlari alip deniyorum hatta o ayarlardan dolayı iyi dereceler bile yapıyorum,adamlar hep ayarları paylaşiyorlar aralarinda, O dediğin yarişı gt forumundan bakmiştım...

• Abiler drift yapmanın olayı nedir tam olarak ? İnternetten bakarak birkaç araç yaptım,videolar izledim yinede bir şeyi hatalı yapıyorum sanırım.Millet 30k puan yapıyor online oynarken ben 8k-9k yapsam seviniyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rise Against

quote:

Orijinalden alıntı: shiftdriver

Oraya baktim uyeyim zaten.Tune ve seasonals bolumunde yok gtr nismo 14 ile ilgili biseyler.Gt3 falan var

Aynen bende bulamadım orda

• quote:

Orijinalden alıntı: pixelboy

Abiler drift yapmanın olayı nedir tam olarak ? İnternetten bakarak birkaç araç yaptım,videolar izledim yinede bir şeyi hatalı yapıyorum sanırım.Millet 30k puan yapıyor online oynarken ben 8k-9k yapsam seviniyorum.

Ds3 ile oynuyorum drift i bende çözemedim kolla mı zor anlamadım. Etkinliklerde çıkıyor beceremedim bir türlü

• drive clüp diye bir oyun çıkarmışlar tam fiyasko

granturismonun gözünü seveyim
    bu oyunun kıymetini bilin diyorum sadece
  • Gt6 da platinum alan arkadaşlar son 3 trophy kaldı birisi şimdi kim gülüyor trophy si şampiyonanın sonunu 3 veya daha iyi bir derecede bitir diyor değişik şampiyonalarda 2.3.ve 4. Bitirip genel şampiyonluğa ulaştım ama vermedi bunu hangi şampiyonada yapmam lazım bilgi verebilirmisiniz Diğer trophylerim uluslarası b mezun ol karting yarışlarını bırakmıştım o yüzden biride s lisansın da altın yapmam lazım o birde şunu sorucam
    Ayrton senna etkinliği sonradan eklenmişti platin için onları da açmam lazımmı

• quote:

Orijinalden alıntı: pixelboy

Abiler drift yapmanın olayı nedir tam olarak ? İnternetten bakarak birkaç araç yaptım,videolar izledim yinede bir şeyi hatalı yapıyorum sanırım.Millet 30k puan yapıyor online oynarken ben 8k-9k yapsam seviniyorum.

ben g27 ile yapıyorum emın ol g27 ile daha zor, aracları kendı kullanıs tarzına gore ayarla benım bırkac tane dırft aracım var ayarlarını oturttum pıste gore sadece vıtes oranlarını ayarlıyorum. lıstelerde kı arkadaslar kadar yuksek puanlar alamıyorum ama pıstı gayet akıcı bır sekılde tamamlıyorum hıc spın atmadan. hızını cok ıyı ayarlaman lazım cok yavas gıdıyorsan spın atarsın hızlı gıdıyorsan yoldan cıkarsın genelde coğu vıraja dıştan gır içten gıreceğın vırajlar kısa ve keskın olanlar olsun vırajın azına gelmeden kaymaya baslamıs olman lazım vıraj ıcerısındeyken kaymaya baslarsan spın atarsın. El frenı ıle fazla açısı olmayan ve uzun vırajlarda dırfte başla. Diğer tum vırajlarda motorun guçunden yararlanmak daha dengelı bır sekılde dırfte baslamanı sağlayacaktır.@jajabo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en_x -- 13 Ekim 2014; 15:31:57 >

• hızlı yarıslarda amma sınırı bozuluyor ınsanın vıraja gırmek ıcın yavaslıyorsun hemen arkandan dokunuyorlar veya gobekten carpıyorlar, dun gece bır tane eleman benı epey terlettı gt500 yarışında toplamda beş kısı yarısıyorduk o eleman hep bırıncı ben ıkıncı gecemedım bır turlu epey ıyı gıttı eleman allahtan gece ıkı gıbı cıktı oyundan da bende yatabildim :)
  • quote:

Gt6 da platinum alan arkadaşlar son 3 trophy kaldı birisi şimdi kim gülüyor trophy si şampiyonanın sonunu 3 veya daha iyi bir derecede bitir diyor değişik şampiyonalarda 2.3.ve 4. Bitirip genel şampiyonluğa ulaştım ama vermedi bunu hangi şampiyonada yapmam lazım bilgi verebilirmisiniz Diğer trophylerim uluslarası b mezun ol karting yarışlarını bırakmıştım o yüzden biride s lisansın da altın yapmam lazım o birde şunu sorucam

senna etkınlığını tamamlaman lazım, şampıyona 5 yarışdan olusan şampıyonalardan bahsedılıyor. herhangı bırının olması şart değıl. dığerını nasıl halletın aynı model araclarda kıl payı kazanman gerekıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi en_x -- 13 Ekim 2014; 15:46:31 >
  • Gran turismo 6 almak istiyorum ama bu anniversary edition olan versiyonu türkçe değilmiş gibi duyumlar aldım, türkçe değilmi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: en_x

quote:

Gt6 da platinum alan arkadaşlar son 3 trophy kaldı birisi şimdi kim gülüyor trophy si şampiyonanın sonunu 3 veya daha iyi bir derecede bitir diyor değişik şampiyonalarda 2.3.ve 4. Bitirip genel şampiyonluğa ulaştım ama vermedi bunu hangi şampiyonada yapmam lazım bilgi verebilirmisiniz Diğer trophylerim uluslarası b mezun ol karting yarışlarını bırakmıştım o yüzden biride s lisansın da altın yapmam lazım o birde şunu sorucam

senna etkınlığını tamamlaman lazım, şampıyona 5 yarışdan olusan şampıyonalardan bahsedılıyor. herhangı bırının olması şart değıl. dığerını nasıl halletın aynı model araclarda kıl payı kazanman gerekıyordu.

Şimdi kim gülüyor trophysini de almış bulunmaktayım :) az önce açtım bu senna kötü oldu senna nın birini açmıştım zaten biri duruyor kalan diğer 2 trophym s lisansını altın la geçmek digeride uluslar arası b den mezun olmak bu karting yarişları beni sinir bi onlar var o trphyi aventedorların dansında aldım son düzlükte seni geçmesine müsaade edip bitişe bi kaç saniye kala geçmen lazım

• quote:

Şimdi kim gülüyor trophysini de almış bulunmaktayım :) az önce açtım bu senna kötü oldu senna nın birini açmıştım zaten biri duruyor kalan diğer 2 trophym s lisansını altın la geçmek digeride uluslar arası b den mezun olmak bu karting yarişları beni sinir bi onlar var o trphyi aventedorların dansında aldım son düzlükte seni geçmesine müsaade edip bitişe bi kaç saniye kala geçmen lazım

benım dedığımle alakası yokmuş :D ben platın yapalı epey oldu unutmusum, neyse senna etkınlığınıde oynadıkca halledersın
  • 
Sayfa: önceki 263264265266267
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.