Şimdi Ara

Gözlük bezi kameraya zarar verir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biraz takıntılı gibiyim biliyorum ama ip7+ kullanıyorum ve telefon arka kemrası veya öndeki kamera parmak izi olduğunda,üstünde toz olduğunda gözlük beziyle hafifçe siliyorum ama sanki zarar veriyormuş gibi de hissediyorum. Eğer dikkat edersem telefonu kullanırken 2-3günde bir filan ancak silmem gerekiyor ama telefonu başkası eline alınca öyle dikkatsizce kullanıyorlarki her yer mıncık mıncık ve hoşuma gitmiyor tabi bu. Neyse çok uzattım soru malum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iphone kamerasında ki cam kolayca çizebileceğiniz bir cam değil. gözlük bezinin üzerine sert parçalar yapışmamışsa, ve bulaşık süngeri gibi bir malzemeden üretilmemişse kolayca çizmez
  • Hayır çünkü gözlük bezi mikrofiber bezdir ve hassas camlar için üretilmiştir iPhoneun kamera camı da safir kristal camdır çizilmeye gözlük camlarından biraz daha dayanıklıdır yani gözlük camına bir şey olmuyorsa ona da olmaz,fakat çok bastırmadan silmeye çalış bu şekilde kullanabilirsin.Ama bezin kirli olmaması lazım.Bende kullanıyorum ve başka daha iyi temizleyen bir şey yok bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yapmutsu -- 24 Haziran 2017; 20:42:52 >
  • İmkansız bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adı üstünde da 👓 Bezi 😼

• Teşekkürler.

• Ben 4 yıldır gözlük camı bezi kullanıyorum ve hiçbir zararı yok. Zarar vermesini bırak gözlük bezleri lensleri temizlemek için en sağlıklı seçimdir.

Millet o zaman şaşırırdı telefon camını ve lensini bezle temizliyorum diye. Daha şimdi şimdi insanlar telefonları temizlemek için bez kullanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vermez

• Ekranı gözlük beziyle silerim hep ve bezi cebimde taşırım. Bugüne kadar zararı olmadı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.