Şimdi Ara

Görünen köy kılavuz istemez - Cocu 'Aykut Kocaman vol.2'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malesef boyle. Bir takim kotu gidiyorsa T.D. degisir takimin oyun stili taktikler degisir.

Gecen seneden farki YOK ! YOK YOK YOK !!!!!!! Allahim sen bize Alper,Hasan Ali,Topal,Volkan,Sener'in takimdan gittigi gunleri goster.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 18 Ağustos 2018; 23:51:29 >

• cocu başarılı olduğu hollanda'da da ilk sezon başarısız idi ki orası kendi ülkesi.

3,4 maç ile ahkâm kesmeyin. zaten para kıtlığı var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Josef-topal ikilisi olduğu müddetçe fener pozisyon üretmekte hep zorlanacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hollanda köylüsü

Aslında anlaşıp bugün kovsak az bir tazminatla

Ersun hala boşta

Bu köylü Şeneri çıkarıp Eljifi alıyor.Çıkarsa Topal Souzadan birini
  • 4 Resmi maç oynadı lan, bi de büyük büyük yazmış. Senen sonu olur, takım kötüdür, o zaman hak verilir.
  • Sabretmek lazım imkanlar kısıtlı oyuncu göndermek kolay değil. İmzana pep resimi koymuşsun o kadar bütçeye rağmen pep'de ilk yılında başarılı olamamıştı. Aziz yıldırım ve olmadık hocalara tahamül ettiniz, 5/6 maçmı isyan noktasına getirdi sizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 19 Ağustos 2018; 0:10:15 >
  • bence yerli bir hocayla anlaşılmalıydı zaten.ersun yanal ile mesela.ama daha 4 maçtan adamın arkasından teneke bağlamaya gerek yok.takımın ciddi kalite sıkıntısı var.istediğin hocayı getir işi kolay değil kadro aşırı zayıf.en başta kaleci lazım bu volkan cidden bıktırdı artık defolup amerikaya gitsin çok istiyordu zaten.son 5 sene hep çöptü ve adamın yerine 1 tane adam koyamadık şaka gibi.
  • Aykut Cocuman

• quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

Hollanda köylüsü

Aslında anlaşıp bugün kovsak az bir tazminatla

Ersun hala boşta

Bu köylü Şeneri çıkarıp Eljifi alıyor.Çıkarsa Topal Souzadan birini
    ersun yanal zaten trabzonda çalışmadığı zamanlarda genelde boşta

cocu çöp değil ama yanal çöplük
  • Bence konuşmak için çok erken adama şans verilmeli ama ben Fatih ve Şenol'a karşı pek şansı olduğunu düşünmüyorum...

Ve oyun olarakta çok şey vaad etmiyor gerçi sizi yakan genelde volkan oluyor ama 2 maçtır hatalı gol yiyor 3 maçta olabilir.
  • Giu gitti bi 8 numara aldık mı tamamdır

• Aykut > Cocu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyadan bana kaç tane örnek sunabilirsin o ülkede ilk defa çalışmaya gelip başında çıktığı ilk 10-15 resmi maçta da iyi futbol oynatıp ve kazanmış teknik direktör?
    Öve öve bitiremediğimiz Sarri Napoli'ye ilk geldiğinde (ki bu adam İtalyan yabancı uyruklu değil ve ligi tanıyor)1.Hafta Sassuolo'ya 2-1 yeniliyor,2.hafta Samdoria ile berabere kalıyor 3.hafta Empoli ile berabere kalıyor 5.hafta Carpi FC ile berabere kalıyor sonra yükselişe geçiyor.Daha kötü örneklerde verebilirim.Adam Bismillah 2.lig maçına çıkıyor elbette hataları var en büyük hatasıda Aykut'un yardımcılarıyla devam etmesi başka türlü Souza ve Topal ikilisini oynatacağını düşünemiyorum çünkü bu adam PSV'de bu türde 2 adamı hiç bir maçta beraber oynatmamış büyük ihtimal bu öneriyi Aykut'un yardımcıları veriyor ama eninde sonunda anlayacağını düşünüyorum.15 hafta sonra Fener bugün ile aynı durumda olursa umut vaat eden bir şey göremezsek o zaman yargılarız.

• La bi durun adam daha 5. maçına çıkmadan Barcelona'mı yapmasını bekliyorsunuz takımı ?
  • bismillah daha kaçıncı maçımız. topal josef i kesmezse o zaman tartışılır
  • Guzel blok konusu oldu

• Takımın şuan iyi oynamadığı bir gerçek ama sabretmek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 20 Ağustos 2018; 14:16:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Sabretmek lazım imkanlar kısıtlı oyuncu göndermek kolay değil. İmzana pep resimi koymuşsun o kadar bütçeye rağmen pep'de ilk yılında başarılı olamamıştı. Aziz yıldırım ve olmadık hocalara tahamül ettiniz, 5/6 maçmı isyan noktasına getirdi sizi.
    Bu Beşiktaşlı kardeşime tamamen katılıyorum. Bı iki maç ile çöp olduğunu anlayamazsın. Konu sahibinin 16 yaşından büyük olduğunu düşünmüyorum.

• Konu Türk futbolunun özeti dağılın

• Abi resmen copy+paste ya . Allahim sen bize sabir ver

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.