Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Drogba Galatasaray'da (Totem Tuttu) (Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
30.876
Cevap
37
Favori
843.635
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Drogba Galatasaray'da (Totem Tuttu) (Ana Konu)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş

HADİ KOÇUM

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

|
    |
    Bana milliyetinizi övmeyin,siz seçmediniz,şansa oldunuz,hepimiz insanız,savaşa gerek yok.Özgür olmaya çalışın sadece.Özgür olacağız diye başlayıp,milliyetçilik çalışmalarına başlayanlara daha sinir oluyorum he
  • Drogba lan bu.Drogba'nın geleceğine inanan var.Siz önce futbolcularınızın maaşlarını ödeyin.Kandırmayın Galatasaraylıları.

Drogba gelirse para için gelir beyler.Adam zaten Chelsea'li, sizin futbolcuları takmaz bile.

Drogba bu dakikadan sonra top mop oynamaz gelir yatar.

geldiği ilk sezon türk futbol tarihinin gördüğü en ezici santrfor performansını gösterdi.
    ilk geldiği ve sonradan oyuna girdiği akhisar maçını iyi izleyin. bir futbolcu nasıl tek başına maç alır. komple forvet nasıl olur görün. dribling var top saklama var duvar olma var pas var şut var hava hakimiyeti var top kullanma var.
    ben hiç bu kadar baskın bir oyuncu görmedim. çocuklarla top oynayan mahalle abisi gibiydi adam.

İnsan gerçekten elindeyken kıymetini bilmiyor. Gece gece hüzünlendim arkadaş :(
    Sen nasıl bir efsaneydin arkadaş :-(

• Yarbay
    2051 Mesaj
    Fikir babasıyım bizzatDrogba : THY'den ekonomik bilet veriyordunuz geçen sene bu sene jet bu ne perhiz ne lahana turşusu
    |
    |

Bir ihtimal daha var.
  • Yarbay
    2377 Mesaj
    fenerliyim gelirse çanağa drogba yazıyorum
    Chelsea'nin başarılı oyuncusu Didier Drogba, Galatasaray kulübünden teklif gelmesi halinde teklifi kabul edeceğini belirtti. Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Fildişi'li yıldız 33 yaşında ve bu sezon 54 maçta 17 gol attı. Drogba profesyonel kariyeri boyunca ise 518 maçta 246 gol attı ve 63 asist yaptı.

Kaynak:UmutBlog
    |
    |
    Bana milliyetinizi övmeyin,siz seçmediniz,şansa oldunuz,hepimiz insanız,savaşa gerek yok.Özgür olmaya çalışın sadece.Özgür olacağız diye başlayıp,milliyetçilik çalışmalarına başlayanlara daha sinir oluyorum he
  • Yarbay
    2055 Mesaj
    Drogba 'Gönlüm sarı kırmızılı formada'
    Chelsea'nin başarılı oyuncusu Didier Drogba, Galatasaray kulübünden teklif gelmesi halinde teklifi kabul edeceğini belirtti. Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Fildişi'li yıldız 33 yaşında ve bu sezon 54 maçta 17 gol attı. Drogba profesyonel kariyeri boyunca ise 518 maçta 246 gol attı ve 63 asist yaptı.

Kaynak:UmutBlog
    |
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2055 Mesaj
    Shop yapardıkta şimdiden olmaz. En az 20 sayfa olması lazım onun için
    |
    |
    |
    |

COMINGSOON
  • Emekli Yönetici
    11200 Mesaj
    Gelirse forma satışlarında Real'i yakalarız.

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
    Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
    Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
    Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

• Yarbay
    2083 Mesaj
    Bu alana reklam veremezsiniz buralar yeşil alan kalacak.

Destek olalım toteme.

.:U.U:. ][ ASLANLAR YUVA ][ Samsung WAVE ][ QTM BAN Club ][ Leyla ile Mecnun ][ DH 8o's ][ !Q!!   

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Gelirse forma satışlarında Real'i yakalarız.

Amatör branşlara yapılan transferlerden ötürü gelecek sezon 1 tane forma kesin alacağım. Eğer futbol takımımızda da aynı şekilde yıldız transferlerini görürsek alacağım forma sayısı 2 olacak.
    |
    |
  • Yarbay
    2587 Mesaj
    |
    |
    |
    |

HERKES RÜTBESİNİ BİLECEK!
    |
    |
    DROGBAAAAAAA !!!

Geldiği gün formalara yumuluruz
    |
    |

.·´¯`·->CİMBOM<-·´¯`·.
  • Binbaşı
    1929 Mesaj
    Toteme katkımız olsun
    |
    |
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.