Şimdi Ara

Görünen köy kılavuz istemez - Cocu 'Aykut Kocaman vol.2' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Yapayzeka037

Bu Beşiktaşlı kardeşime tamamen katılıyorum. Bı iki maç ile çöp olduğunu anlayamazsın. Konu sahibinin 16 yaşından büyük olduğunu düşünmüyorum.

Alıntıları Göster
    0 puani olan Goztepe ilk puanini Fb den aldi . Devam sabretmeye devam AYKUT KOCAMAN VOL.2 !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rezil oluyoruz beyler geçen malatya bu hafta göztepe sen koskoca fenerbahcesin alışma dönemi bilmem ne çok vasat oynuyor herkes yani senin adın var kocaman büyük fb camiası bütün anadolu takımları yeniyor kadrolarına bak bir tanesi kadronuza giremez çatır çatır oynuyorlar

• Burada bazı FB taraftarları gerekirse 2 yıl bekleriz diyordu. Ama bakıyırum 3.haftada pes etmişsiniz. Yeni hoca yeni takım yeni başkan. Hemen hallolacak iş değil. Tabi iki kere üst üste yenilmek sinir bozucu ama Ali Koç madem vizyon dedi Cocu'nun arkasında durmalı ve FB bir sistem takımı olmalı.

Aksi taktirde onu kov bunu al yıllarca yapılan bir şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

0 puani olan Goztepe ilk puanini Fb den aldi . Devam sabretmeye devam AYKUT KOCAMAN VOL.2 !!!

Alıntıları Göster
    Sen kaç yaşındasın da sabirdan bahsediyon. 20 sene azizi çekmiş. Kaç sezon Aykut u ve onun gibi TD leri görmüş bir adamım. 2-3 maca bakmam. 5 maçta yenilse beklerim. 5 maç dediğin bizim için çok uzun sürec değil. Ben bu yönetim ve bu TD yapılanması için bu sezonu gözden çıkardım.

Her sene her sene bı iki maç yenildi diye bu adam gitsin diyip. Başka biri gelince tekrar eski adam dönsün diyen tukurdugunu yalayanlardan değilim. Senin gibi taraftarlar dışında bilincli taraftarlarda var. İstediğin kadar ağla. Biz sabredicez. sen sabretmesende cocu ve Ali koc lu yönetimi bu sezon sonuna kadar destekliyicem. Arkasında durucam.

• quote:

Orijinalden alıntı: AsterixOburix

Burada bazı FB taraftarları gerekirse 2 yıl bekleriz diyordu. Ama bakıyırum 3.haftada pes etmişsiniz. Yeni hoca yeni takım yeni başkan. Hemen hallolacak iş değil. Tabi iki kere üst üste yenilmek sinir bozucu ama Ali Koç madem vizyon dedi Cocu'nun arkasında durmalı ve FB bir sistem takımı olmalı.

Aksi taktirde onu kov bunu al yıllarca yapılan bir şey.
    Dedigine tamamen katılıyorum. Bu yeni nesil yetmeler sistem ve yapılandırmadan anlamaz. 10 sene öncesi mantık gidiyorlar. Bam bam kaleye vur geç. 30 yaş üstü sönmüş yıldız al sezonu kurtar geç mantigindalar.

• Vicente Del Bosque'ye böyle yapmıştık takım oynamıyor o olmuyor bu olmuyor sonrası malum. Biz türk milleti abartmayı severiz.
    Zamanında adamın elinde Carew dışında oyuncu yoktu ama herkesi yenmesini istiyorduk sizin durumda öyle Cocu iyi futbol oynat Barcelona'da oynamış adamsın PSV'de şov yaptın niye bizde olmuyor. Elinde adam yok ki herifin 2 yumurta 1 soğan verip çikolatalı pasta yapmasını beklersen olmaz tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patavatlı

La bi durun adam daha 5. maçına çıkmadan Barcelona'mı yapmasını bekliyorsunuz takımı ?

• Morinhoda gelse değişen bişey olmaz. Oyuncularda bi sıkıntı var belli azizi baba gibi görüp koç dan intikammı alıyorlar anlamıyomki bu kadar vasat umursamaz oynanmazki. O değil gelen oyuncularıda kendine benzetiyolar virüs gibi acilen kemik kadrodan kurtulmamız lazım.

• Yav şu fenerli tayfada bazı tipler var deli oluyorum sen hocayı değiştirince hemen mükemmel oyun falan mı oynayacağını zannediyorsun 2-3 transfer yapınca da eski Cl günlerine mi dönecektin ? Adama biraz zaman verin insaf kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: naak98

Yav şu fenerli tayfada bazı tipler var deli oluyorum sen hocayı değiştirince hemen mükemmel oyun falan mı oynayacağını zannediyorsun 2-3 transfer yapınca da eski Cl günlerine mi dönecektin ? Adama biraz zaman verin insaf kardeşim.
    bunu sen mi diyorsun.. fatih terim gelene dek kaç adamı yediniz bitirdiniz. karnınız tok şimdi tabi gelmiş burada tavsiye veriliyor. iyi valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: haykoatmaca

bunu sen mi diyorsun.. fatih terim gelene dek kaç adamı yediniz bitirdiniz. karnınız tok şimdi tabi gelmiş burada tavsiye veriliyor. iyi valla

Alıntıları Göster
    Kaç adamı yemiş bitirmişim söyleyiver bari.

• aSeRR A kullanıcısına yanıt
    Tudor geldiği gibi gs ilk 8 maçta 7 galibiyet aldı

• Görüyorum ve artırıyorum. Aykutcu değilim, hiç olmadım bu adam aykut kocamanın 10'Da 1'i edemez. Çıkardığı kadro yaptığı değişiklikler vs..

Vitor Pereira>aykut>cocu

biz vitoru defansif diye asıp keserken değişen hocalar giderek kötüleşiyor.

Dick Advocat takımı kendi kurup istediği transferleri yapsaydı bence çok iyi bir hocaydı. Elindeki malzemeye göre takımı güzel oynatıyordu.

Cocu şu an sudan çıkmış balık gibi. Ne oyuncuları tanıyor nede ligi. Bu adam Türkiye dinamiklerini çözesiye kadar 2 sezon geçer.

Bizde o kadar ne vakit var nede sabır.

2. devreyi görmez. Görürsede takım ilk 4'e giremez. Ahada buraya yazıyom.
  • Demiştik...

• quote:

Orijinalden alıntı: Yapayzeka037

Sen kaç yaşındasın da sabirdan bahsediyon. 20 sene azizi çekmiş. Kaç sezon Aykut u ve onun gibi TD leri görmüş bir adamım. 2-3 maca bakmam. 5 maçta yenilse beklerim. 5 maç dediğin bizim için çok uzun sürec değil. Ben bu yönetim ve bu TD yapılanması için bu sezonu gözden çıkardım.

Her sene her sene bı iki maç yenildi diye bu adam gitsin diyip. Başka biri gelince tekrar eski adam dönsün diyen tukurdugunu yalayanlardan değilim. Senin gibi taraftarlar dışında bilincli taraftarlarda var. İstediğin kadar ağla. Biz sabredicez. sen sabretmesende cocu ve Ali koc lu yönetimi bu sezon sonuna kadar destekliyicem. Arkasında durucam.

Alıntıları Göster
    Sabır Team BURADA MISIN?

• quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

Sabır Team BURADA MISIN?

Alıntıları Göster
    Takımda doğru düzgün topçu yok. Bu kadar borcu takan Ali Koç ve cocu değil. Hala şunu ogrenemediniz. TD değişince önümüze gelene 3-4 sallayacak takım olmayacaz kardeşim. Bu kadronun başına başka birisi gelse o da yenilince gitsin diyeceksiniz. Böyle böyle 10 sene yedik bitirdik kardeşim. Aklınızı başınıza devşirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yapayzeka037 -- 30 Eylül 2018; 20:45:34 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.