Şimdi Ara

Google sonuç bulması uzun sürüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saçma gelecek ama sorunumu nasıl araştıracağımı da bulamadım. Uzun süredir yaşadığım için katlanamaz oldu artık. Sorunum şu;

google.com a giriyorum bir sıkıntı yok ama arama yaptığımda önce beyaz bir sayfa kalıyor 4-5 saniye sürüyor. Sonra sonuçlar çıkıyor. Sanki internetim zayıfmış gibi ama sadece google aramalarında oluyor. internetim 100mbps. hızda sıkıntı yok. Başka bir örnek daha vereyim, google görsel aramada bir görselden diğerine geçince takılıyor ve sayfa yüklemiyor ya da çeviri bazen bağlantı yok sonucu çıkartıyor. Ard ardına bir şeyler aramam gerektiğinde çok büyük sıkıntılar yaşıyorum. Başka hiçbir sayfada yüklenme sorunu yaşamıyorum. Sanki ip ya da dns lerle ilgili sıkıntı var gibi ama tam bilgim yok ve emin değilim, nasıl sıfırlayacağımı da bulamadım. Tüm ağ bağlantılarını sıfırladım lakin düzelmedi. Bu arada kablolu bağlantı yapıyorum masaüstü olduğu için. Bilginiz olsun diye yazıyorum. Şimdiden teşekkür ederim

• Bugün bilgisayarımı kendi evime taşıdım. Yeni bir internete bağlıyım. Ama sorun hala devam ediyor. Hiç yardımcı olabilecek kimse yok mu?

• Konuyu nasıl başka bir yere taşıyabilirim, olayın türknetle alakası yokmuş

• Merhaba, yaşadığınız sorunu uzmanlarımızın kontrol edebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilir misiniz?
  • reklam engelleyici gibi tüm eklentileri silin. alternatif tarayıcı deneyin.

• Sorunum tam olarak ekteki gibi.

Reklam engelleyici veya başka hiçbir uzantı yok.

Başka tarayıcılardan denesem de aynı sorun mevct. Videoda gözüktüğü gibi google aramaları uzun süre sonuç veriyor.

İnternet hızımla da alakası yok, hep böyle

[DHVIDEO=63260]

• ihsanege İ kullanıcısına yanıt
    Farklı cihazla denediğinizde de aynı sonucu alıyorsanız www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı açarak sorunu teknik uzmanlarımıza iletebilir misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.