Şimdi Ara

Google Science Fair'a katılıyorum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben Google'ın düzenlediği Google Science Fair(Google Bilim Fuarı)'na katılıyorum. Projemin başarılı olacağına olan inancım ile halk oylamasına gelmeyi umuyorum. O noktaya gelirsem artık sizden destek bekliyor olacağım.

Proje:

Ülkemizde, trafiği ve çevreyi en çok rahatsız eden korna sistemleri ile ilgili. Sistem gereksiz korna çalınmasını engelleyip çevredeki ses kirliliğini en aza indirmektedir.

Demo:

Demo sistemimiz ilk testini başarılı bir şekilde geçmiştir. Fuarın deadline tarihine kadar test aşamaları sürecektir.

***GSF HARİCİNDE DOSEF VE MEF EĞİTİM KURUMLARININ YARIŞMALARINADA BAŞVURMUŞ BULUNMAKTAYIM.

Şimdiden herkese teşekkür...

NOT: Konu sürekli güncellenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thetumbler -- 23 Şubat 2014; 15:31:50 >

• yerleşelim. projen ne?
  • Başarılar.

Benden +1
  • İnşallah derece yaparsınız.Geçen sene Elif adında bir kız vardı.Proje nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halk oylamasına gelirsen eğer, sadece Turkiyelisin diye oy vermeyeceğimi bilmelisin.

Bir ara Turk bir kız vardı bu tip bir yarışmada, halk oylamasında birinci oldu.

Halbuki bence diğer projelerde ondan çok zekice fikirler vardı. Bence haketmiyordu. (Allah bilir)

• Projem arabalar ve otobüslerdeki gereksiz korna kullanımını engelleyen otomatik bir sistem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thetumbler -- 22 Şubat 2014; 14:35:44 >
  • Onlerden

• Geçen sene Elif Bilgin katılmıştı ve projeside muz kabuklarından plastik üretmekti.

Biliyorum sadece Türküm diye oy vermeyin ama projemin sizin hoşunuza gidiceğini düşündüğüm için öyle yazdım
  • Basarilar

• İzmir amerikan kolejinden destek alıyor musun projen için?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thetumbler

Projem arabalar ve otobüslerdeki gereksiz korna kullanımını ve okul valilik yurtların önündeki korna kullanımını engelleyici otomatik bir sistem.

Daha gerekli bir şey üzerinde denemeliydiniz bence hocam.
  • quote:

Geçen sene Elif Bilgin katılmıştı ve projeside muz kabuklarından plastik üretmekti.

Biliyorum sadece Türküm diye oy vermeyin ama projemin sizin hoşunuza gidiceğini düşündüğüm için öyle yazdım

Böyle düşünüyorsan çok iyi.

• İzmir Amerikan Koleji'nde okuyorum.

@alimmm78

Teşekkürler

@PVH

@Armin van Buuren*
  • Basarilar

• Başarılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Orbjk

quote:

Projem arabalar ve otobüslerdeki gereksiz korna kullanımını ve okul valilik yurtların önündeki korna kullanımını engelleyici otomatik bir sistem.

Yaptığım araştırmalar sonucu bu konuda karar kıldım çünkü ülkemizde korna asıl işlevi şeklinde kullanılmamaktadır ve çoğu zamanda çevredeki binaları ve insaları rahatsız etmektedir. Ve bu sorun Amerika ve birçok Avrupa Birliği ülkesinde de mevcuttur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thetumbler -- 22 Şubat 2014; 14:34:03 >

• başarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orbjk

quote:

Gayet gerekli bişey, sen korna sesini seviyosun herhalde
  • lise projesi mi o? Korna he.
  • Basarilar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.