Şimdi Ara

Google Science Fair'a katılıyorum! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • başarılar
  • Başarılar kardeş.
  • Detaylari vericekmisin yoksa cevredeki gurultu duzeyini azaltmak icin korna projesimi diyeceksin.

Diger projeler ile kiyasini yapmam lazim oy vermek icin ve gunluk hayata uyarlanabilirligi bunda buyuk etken diye dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMüb

quote:

Orijinalden alıntı: Orbjk

quote:

Orijinalden alıntı: Thetumbler

Projem arabalar ve otobüslerdeki gereksiz korna kullanımını ve okul valilik yurtların önündeki korna kullanımını engelleyici otomatik bir sistem.

Daha gerekli bir şey üzerinde denemeliydiniz bence hocam.

Gayet gerekli bişey, sen korna sesini seviyosun herhalde

Hocam doğru katılıyorum fikre bence de ama bu tür yarışmalarda sanki biraz daha ilgi çekici ve global bir proje kazanmalı.Gerçi halk oylaması olacaksa mazlum rolünü iyi yapabilen alacak demektir..
  • Başarılar

• quote:

Arkadaşlar herkese merhaba,

Ben Google'ın düzenlediği Google Science Fair(Google Bilim Fuarı)'na katılıyorum. Projemin başarılı olacağına olan inancım ile halk oylamasına gelmeyi umuyorum. O noktaya gelirsem artık sizden destek bekliyor olacağım.

Proje:

Ülkemizde, trafiği ve çevreyi en çok rahatsız eden korna sistemleri ile ilgili. Sistem gereksiz korna çalınmasını engelleyip çevredeki ses kirliliğini en aza indirmektedir.

Demo:

Demo sistemimiz ilk testini başarılı bir şekilde geçmiştir. Fuarın deadline tarihine kadar test aşamaları sürecektir.

Şimdiden herkese teşekkür...

NOT: Konu sürekli güncellenecektir.

Geçen sene Elif Bilge mi ne kazanmıştı sanırım. Birlikte katılalım mı nan kazanırsak Cern i gezerik

• Önlerden
  • Dostum nasıl yapacaksin bunu?

• quote:

Orijinalden alıntı: artun56

Dostum nasıl yapacaksin bunu?

+1
  • takip
  • quote:

Arkadaşlar herkese merhaba,

Ben Google'ın düzenlediği Google Science Fair(Google Bilim Fuarı)'na katılıyorum. Projemin başarılı olacağına olan inancım ile halk oylamasına gelmeyi umuyorum. O noktaya gelirsem artık sizden destek bekliyor olacağım.

Proje:

Ülkemizde, trafiği ve çevreyi en çok rahatsız eden korna sistemleri ile ilgili. Sistem gereksiz korna çalınmasını engelleyip çevredeki ses kirliliğini en aza indirmektedir.

Demo:

Demo sistemimiz ilk testini başarılı bir şekilde geçmiştir. Fuarın deadline tarihine kadar test aşamaları sürecektir.

Şimdiden herkese teşekkür...

NOT: Konu sürekli güncellenecektir.

Nasıl yapacaksın kardeş ?
  • bakalım
  • Oncelikle herkese ilgisi icin tesekkur ederim.

Nasil yapacagima gelecek olursak arabalardaki korna sistemlerine entegre bir verici devresi ile yapacagim.

Cok fazla detay veremiyorum cunku sistemin patentini alacagim

• Bir önceki mesaja bakabilirsiniz!
  • sonuç nedir noldu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.