Yarbay
13 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 0)
Gönderileri
-
Kimler burayı kazandı arkadaşlar tanışalım kaynaşalım
Var mıdır orda okuyan mezun olan oraları bilen akrabası olan ya da en azından bir fikri olan falan ? Çok kararsızım gidip gitmemekte.Ben daha çok avrupada vs okumak isterdim ama ücretleri çok yüksek.. Kırgızda çin dili ve edb. okuyacam bana göre iş imkanı bakımından iyi bir bölüm aynı zamanda rusça eğitimi de var çift dil ingilizcem var birde.Yaşanabilir biyer midir acaba
Merhaba arkadaşlar hep dışarda dil okumak istemişimdir klavuzda gördüm merak ettim bilen bilgisi olan vs. varmı ? Baya baktım internetten olumlu olumsuz birçok yorum var güncel pek birşey yok ama.Belki bilen birileri çıkar buradan ?
Yarın yurtdışına çıkıcam otobüsle doğrudan macaristana gidicez orda festivale katılıcaz 3 gün sonra fransa avusturya italya danimarka yunanistan almanya falan geze geze 13 günde bitircez geziyi.Geziyi yapan halam olduğundan bu 5. çıkışım olacak.Herneyse bu dediğim yerlerde özellikle macaristanda oturan varsa görüşmek isterim bi dh yurtdışı buluşması olur Festival Kecskemét'de (keşkemet) Bir gün floransada bir günde brükselde kalıcaz otelde.Romada da çok fazla durucaz görüşebiliriz.
Bu arada şunuda yap bunuda yap resmini çek ya da videosunu çek dediğiniz şeyler varsa söyleyin bu sene yanıma 1 kafa arkadaşımı aldım yaparız baya şeyKendi videomu çekmeye çalışıcam
Bakalım bu arada yaşım 18 isteyenlere eski resimlerden koyabilirim

Edit: her gittiğim yerden resimler koyucam eş zamanlı otobüsde wireless varmış bu sene İlginç şeyler yakalarım
Şimdi 2 yıllık stajer ehliyeti 2013den itibaren devreye giriyor.Bu yılın son sınavı 15 aralıkta ben 6 ekim doğumluyum birde 20 ekimde sınav var 20 ekimi kaçırıyorum sanırım 21gün zorunlu eğitim var diye biliyorum.Peki 15 aralıktaki sınava girsem stajerliğe kalıyor muyum ? Sınav 1 ocakta açıklanıyor.
Kızı üzmek istemiyorum ama gerçekten çok sıkıldım konuşmak buluşmak istemiyorum belli ediyorum anlamıyor ya da anlamak istemiyor.Birde sara hastası hiç yanımda bayılmadı ama korkuyorum bayılsa naparım falan filan.Nasıl yapmalı

Güncelleme:Ayrıldık
Siz neler dinliyosunuz arabada parçaların remixleri falan güzel oluyor ?
Notlarım

Kalınlar ikinci dönem.Bu notlarla sınıfı geçer miyim

NoT:Düz lise

Ders Saat İlk Dönem İkinci dönem
edb. 3 3 3
dilant 2 3 3
din 1 5 5
beden 2 5 5
analgeo 2 1 2
biyo 3 1 2
fizik 3 2 1
geo 2 2 2
kimya 3 2 1
mat 4 2 1
mantık 2 4 4
tarih 1 4 4
Ersan 1. götürüyo lin arkasında ama destek verelim

http://hangtime.blogs.nba.com/2012/04/23/who-is-your-mip/

yenile yapıp tekrar oy verebiliyoruz bu arada
Hakkında
Forum İmzası:
不要信任太多. 不要愛太多. 不要希望太多, 因为太多会伤害太深
Forum İkinci El İmzası:
psn:orbjk
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
PS3
Takım
Beşiktaş
TV
Philips
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Packard Bell
GPS, Navigasyon
Tomtom
PSN ID
doktor_levi
LOL
Riven
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8.280
İkinci El Bölümü Mesajları: 73
Konularının görüntülenme sayısı: 1.413.525 (Bu ay: 698)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 51 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.