Şimdi Ara

Google play garmin navigasyon 2 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
8
Favori
5.311
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 1 ay once telefonum serviste versiyon atilarak tum her seyi silindi. Tekrar yukledim onemli programlarimi. Lisans icin sikinti olur mu derken kullanici adi ve parola ile tanidi beni. Hoc bir sorun yasamadan lisansim devam etti. Yukledikten 10 gun sonra falan 225mblik harita guncellemesi cikti. Sorunsuz ve ucretsiz onu da yaptim. Benim sahsen yasadiklarim bunlar.

Yandex navi- igo- nokia e72 symbiyan navigasyonlarini kullanan biri olarak ben en cok nlife turkiyeden memnun kaldim.

Nadiren de olsa bunda da bi takim aksakliklar olsa da bence en basarilisi diyebilirim. Tabi diger yorumlara da bakarak alma karari sizin.

igo kullanirken igonun tarifleri cok hosuma gidiyordu ama adres bulmada cok basarili degildi o da...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @sadbul

Hocam vadesiz hesabın amacı faizsiz diye biliyorum ben. Vadesz hesap da açılabiliyormuş. Ben de dün başvurdum, görcez artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cegabo85

Arkadaslar 1 ay once telefonum serviste versiyon atilarak tum her seyi silindi. Tekrar yukledim onemli programlarimi. Lisans icin sikinti olur mu derken kullanici adi ve parola ile tanidi beni. Hoc bir sorun yasamadan lisansim devam etti. Yukledikten 10 gun sonra falan 225mblik harita guncellemesi cikti. Sorunsuz ve ucretsiz onu da yaptim. Benim sahsen yasadiklarim bunlar.

Yandex navi- igo- nokia e72 symbiyan navigasyonlarini kullanan biri olarak ben en cok nlife turkiyeden memnun kaldim.

Nadiren de olsa bunda da bi takim aksakliklar olsa da bence en basarilisi diyebilirim. Tabi diger yorumlara da bakarak alma karari sizin.

igo kullanirken igonun tarifleri cok hosuma gidiyordu ama adres bulmada cok basarili degildi o da...

evet sorun bazı kişilerde oluyormuşhttp://forum.donanimhaber.com/m_80692023/mpage_3/tm.htm buradaki konuda sorundan bahsedilmiş. güncellemeleri geç alması ve tekrar yüklemedeki lisans sorunu olduğu görülse bile bence enpara ile alınabilir.
    Not: harita güncellemeleri lifetime değil alacaksanız göz önünde bulundurmanız iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

hedef adres girilemiyor

hallettim

• online zorunlu ise yandex varsa alınmaz.
  • ios 8 de açılmıyor
  • garmin artik here (navteq) le calisiyor. haritanin basarsoft olma ihtimali cok zayif. bir de baslik disi muhabbetleri pm ile yaparsaniz iyi olur. baslik faissiz bankacilik degil navigasyon

• BEDAVA KULLANIYORUM BEN BUNUN YILLARDIR PARALIMI OLMUŞ
  • aferin

• Onunla bununla uğraşacağınıza verin 45 TL alın Başarsoft, rahatınıza bakın. Arabası olan adamlarsınız, 45 TL koymaz

Yandex bedava ama en basitinden, İstanbul'dan Ege'ye gideceksen illa Marmara Denizini geçeceksin diyor, neyine güveneyim onun.
  • 2 TL ye bunu al, 17 TL yede offline Map i al ile bitmiyor. Ses için 17 TL, detaylı tarif için 17 TL , kameralar 17 TL. Toplamda 6-7 kalem var hepsi 100 TL ye filan denk geliyor neredeyse. Ben almıştım iptal ettim.
  • valla bende güvenmedim gidip11 tlye nlife aldım 5.5 tlye geldi.
  • Yandex navigasyon varken niye bunlara para veriyorsunuz, bir de offline harita ücretliyse..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iGO ve Sygic kullanıyorum, memnunum.
  • yandex varken ne gerek var diyerekten ileride alırsam kendimi banlamak üzere yazıyorum..
  • 2 TL Program + 18 TL Tüm Avrupa Haritaları
    Toplamda 20 Liraya Tüm Avrupa ve Türkiye'yi kapsayan orjinal navigasyon yazılımı için çok çok iyi bir fiyat.
  • en iyisi hangisi igo kullanıyorum son günlerde gps bi türlü bağlanmıyor
  • elk-elektronik8606 kullanıcısına yanıt
    Hocam bağlanamama problemi igodan yani (yazılımdan) kaynaklanmaz donanımdan kaynaklanır.
    Hava kapalı yağmur yağıyorsa yada sokak arası vb. yerlerde geç bağlanabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nayir

Here Drive+ ile mutlu mesutum bence her platformda ücretsiz navigasyon olmalı

here drive + i denemek istedim ama playstore da bulamadim. here isimli uygulamalar var ama cok fazla. üreticisi kim bunun? link var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: instructor12345

quote:

Orijinalden alıntı: nayir

Here Drive+ ile mutlu mesutum bence her platformda ücretsiz navigasyon olmalı

here drive + i denemek istedim ama playstore da bulamadim. here isimli uygulamalar var ama cok fazla. üreticisi kim bunun? link var mi?

Windows phone da mevcut üreticisi nokia bilmiyorum android versiyonu varmı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.