Şimdi Ara

Google play garmin navigasyon 2 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
8
Favori
5.311
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar biraz önce google play de gördüm nasıldır pek bilgim yok en para ile 1 TL ye geliyor denenebilir

Link

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garmin.android.apps.viago&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dgoogle+play+garmin+viago

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yorumlara göre ilk kez bir uygulamaya para verebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: fizyoterapi

Yorumlara göre ilk kez bir uygulamaya para verebilirim

Yorum yokki

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Burada yapilacak yorumlara göre demek istemiştim

• Uygulamayı aldım. Ofline harita için ayrıca para istedi. Tüm avrupa tek paket ve 18 lira. Enpara ile 9 liray geleceği için aldım. Şuan ek paket ve Türkiye haritasını indiriyorum. Harita almazsanız sanırım online yol tarifi yapar denemedim ama.
  • Sanırım yeni bir uygulama daha 89 kişi indirmiş yorum bekleyelim derken indirimi kaçırmayalım 1 lira çok para değil ben alacağım sanırım en parada para yok yarın 3-5 kuruş atayım da alayım

• Garmin Basarsoft Haritası kullanıyor daha önce kullandım gayet başarılı

• offline harita yoksa çöp
  • 11tl nlife turkiye var. Enpara ile 5.5tlye almistim. Simdiye kadar kullandigim en iyi navigasyon programidir. Tavsiye ederim. Hem yer bulmada hem de tarif etmede bir numara diyebilirim. Basarsoft haritasi sinirsiz guncelleme var. Ekstra bir ucret almiyor. Gorsel olarak anlatimi da cok iyi.

• Merak edip fiyatininda guzel ololmasindan dolayi aldim cok guzel anlasilir sade bir arayuze sahip ancak offline calismiyormus kötü oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Uygulamayı aldım. Ofline harita için ayrıca para istedi. Tüm avrupa tek paket ve 18 lira. Enpara ile 9 liray geleceği için aldım. Şuan ek paket ve Türkiye haritasını indiriyorum. Harita almazsanız sanırım online yol tarifi yapar denemedim ama.

Photoreal junction view eki var uygulamanin icinde o ne oluyor acaba ?

• Here Drive+ ile mutlu mesutum bence her platformda ücretsiz navigasyon olmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrganikYazar

offline harita yoksa çöp

"• Downloadable Maps to Go allow you to navigate without a data connection and avoid roaming fees"
    Yani haritalar indirilebiliyor. Türkçe seslendirme de varsa alınabilir. Haritaları Başarsoft ise en kalitelisi demektir. Trafik sisteminin Yandex kadar güncel olamayacağını düşünüyorum ki kapsamı da ülkemizde İstanbul ile kısıtlıdır herhalde.
  • Google wallet'e kredi kartı ekleyemiyorum. Hesap doğrulama için kimlik bilgileri fatura bilgileri filan istiyorlar

• Haber veren arkadaşa teşekkürler.

Sanırım ben Avrupa haritası ile diğer tüm ekleri de alacağım İngiltere'de kullanmak için. Ayrı navigasyon alıp düzgünü 300tl olmaktansa buna 55tl öderim daha iyi gibi sanki.

Odada bile uydu buldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye haritası 174,8mb, photoreal junction view diye bişey çekti 371,9 mb, Türkçe ses 1 tane ipek 1,9 mb bir de ek dsyalar diye bişey çekti 327 mb. Harita da bitmek üzere denemedim daha. En para iadesi ile 10 liraya tüm avrupa dahil offline harita. Ama yazılımda ve haritada Türkçe sıkıntılı biraz. Haritada tüm ı harfleri i oluyor. Arayüzde mesela araçlar yerine aletler denmiş :-)
  • offline yok demek ne demek, internet bağlantısı olmadan gps üzerinden faydalanılmıyor mu?
  • yandex navi varken gereksiz..
  • Ekstradan 18 TL verirsen internet olmadan Gps üzerinden faydalanabiliyorsun Offline
    Enparan varsa 9 TL ödersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 18 Haziran 2014; 0:52:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

quote:

Orijinalden alıntı: OrganikYazar

offline harita yoksa çöp

"• Downloadable Maps to Go allow you to navigate without a data connection and avoid roaming fees"
    Yani haritalar indirilebiliyor. Türkçe seslendirme de varsa alınabilir. Haritaları Başarsoft ise en kalitelisi demektir. Trafik sisteminin Yandex kadar güncel olamayacağını düşünüyorum ki kapsamı da ülkemizde İstanbul ile kısıtlıdır herhalde.

ama bunu "Add the Features You Desire" başlığı altında diyor
    offline harita varsa alacağım yoksa almayacağım var mı acaba satın alıp indiren arkadaşlar kesin olarak söyleyebilir mi?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.