Şimdi Ara

Google play garmin navigasyon 2 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
8
Favori
5.311
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yandex'in uygulaması fazlasıyla yeterli boş yere para vermeye gerek yok
  • yanedex in nesi yeterli? ne zaman kullansam hem yer saptaması kötü hem de kullanıcı dostu değil, alternatif yol olaylarında sapıtıyor.. kesinlikle beleş olmasından kaynaklı yetersiz bir uygulama..

offline çalışan, adam akıllı bir program şart ama biraz daha bekleyelim bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Augias

Yandex'in uygulaması fazlasıyla yeterli boş yere para vermeye gerek yok

Esenyurt belediyesi nikah sarayini bul bakalim:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Özür dilerim, yazarken oraya dikkat etmemiştim. Uygulama içi satın alım ile mümkün o özellik galiba. Yukarıdaki arkadaşın dediğine göre ücreti galiba 10 Dolar. Bu haliyle de sıcak bir fırsat gibi. Enpara ile toplamda 11 liraya malolur galiba.

estagfurullah evet öyle muhtemelen
    enparayla sıcak evet

• Arkadaşlar birkaç resim ekledim içeriğiyle ilgili

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=93386377
  • enpara nasıl bir indirim sağlıyor acaba?
  • zeroone kullanıcısına yanıt
    Enpara kartınla aylık 50TL ye kadar yaptığın Google Play alışverişlerinden %50 sini ay sonunda geri veriyor hesabına.
  • Eskiden symbian kullananlar Garminin nasıl kaliteli bir navigasyon olduğunu bilirler. O dönemlerde en fazla poi bu programdaydı vede kullanımının kolaylığı sayesinde gönüllerde taht kurmuştu.
    androide geçtiğimden beri özlemini çekerim garminin.Nihayet gelmiş. Kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra çoğu kişinin bu navigasyona geçeceğine eminim
  • arkadaşlar şu başarsoft haritalarına iyi deyip ankarada yaşayan var mı? varsa harita gerçekten güncel mi yeni yollar var mı? google maps'de biteli yıl olacak yollar yok hala, merak ettim.
  • en iyisi igo bence 40 markette..
    netten bulup indirip kurun ben oyle kullanıyorum.. illegal 40 tl vericek halimiz yok ya..

• 2009 dan beri igo kullanıyorum, herseyi denedim ama Rota cizimi konusunda, seslendirmede daha iyisine henüz rastlamadım. Marketten satın aldım ama suan kaçak versiyonu kurmayı düşünüyorum, markettekinin Haritası kaçak olana göre Eski

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

en iyisi igo bence 40 markette..
    netten bulup indirip kurun ben oyle kullanıyorum.. illegal 40 tl vericek halimiz yok ya..

Ben de bir süre öyle kullandım ama daha sonra parasını ödeyip satın aldım. Bence hak ediyor. Hele geçen kurban bayramının 2. gününde boğaz köprüsündeki fena sıkışıklığı (hatırlayanlar olur) önceden bildirip alternatif rotaya yönlendirmesi sayesinde kazandırdığı vakitten dolayı bile o parayı hak eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

en iyisi igo bence 40 markette..

Ben de bir süre öyle kullandım ama daha sonra parasını ödeyip satın aldım. Bence hak ediyor. Hele geçen kurban bayramının 2. gününde boğaz köprüsündeki fena sıkışıklığı (hatırlayanlar olur) önceden bildirip alternatif rotaya yönlendirmesi sayesinde kazandırdığı vakitten dolayı bile o parayı hak eder.

Bende illegal kullanıyordum gerçekten para verilecek bir uygulama enpara ile satın aldım 22,5 liraya geldi...

• quote:

Orijinalden alıntı: medicus07

Eskiden symbian kullananlar Garminin nasıl kaliteli bir navigasyon olduğunu bilirler. O dönemlerde en fazla poi bu programdaydı vede kullanımının kolaylığı sayesinde gönüllerde taht kurmuştu.
    androide geçtiğimden beri özlemini çekerim garminin.Nihayet gelmiş. Kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra çoğu kişinin bu navigasyona geçeceğine eminim

Garmin poi ile uğraşmaz. Harita sağlayıcılar uğraşır. Bu üründe de birileri Başarsoft demiş halbuki HERE denen eski adı Navdeq olan gerçekten berbat bir firma..

Ben Garmin'i ABD'de direk Garmin cihazla da kullandım 10 gün.. Bedava olsa yükleyip kullanmam..

Bu işin piri Başarsoft haritalı Igo Primo..

Biraz tuzlu ama gerek online trafik bilgisi.. gerek lider poi ve güncelleme desteği ile.. Igo 1. numara..

• Sygic kullanıyorum mutluyum bulamadigi sokak mekan var ama anlatimi tarifinin üzerine tanımam digerlerinin arayüzü Windows 95 gibi geliyor
    Sygic'in haritasi görselleri on numara daha iyisi yapılana kadar buna devam ederim

• Offline haritalara para istiyor...

• aaah aaah garminim benim ne gunlerdi. 300 liralik tomtomun bulamadigi adresi o bulmustu. Efsane programdir. Sony smartwatch icin de uygulamasi gelistiriliyor diye biliyorum. Koklu ve deneyimli bir firma, sikintiniz olsa bile kisa surede cozulecektir emin olun.

• igo primo kullanan arkadaşlar kullanan arkadaşlar sadece 1 cihaz için mi geçerli lisans misal ben telefonumu değiştirince lisansı diğer telefona aktarabiliyormuyum
  • takip
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.