Yüzbaşı
25 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Lpg boruları plastik cırt ile tutturulmuş onları söktürüp özel kelepçesi varmış ondan taktırmam gerekiyormuş.yakıt gaz boruları uygun serilmemiş maddesini yazmış eleman .şimdi mmo gaz sızdırmazlıkta almam gerekirmi eleman söylemedi
99 Depreminin yaralarını sarmak için çıkarılan bu vergi türünü bu hükümette çok sevdi malesef.otomobil cari açığı arttırdığı gerekçesiyle kaldırmak istemiyorlar.o zaman ülkede üretilen modellerde ötv alınmaması gerekir.hem yatırımcı kazanır.hemde yeni yatırımcı gelir.satışı düşen ithal otomobillerdede indirim olur.
Opel po
Hyundai shell
Renault elf
Fiat selenia
Vw castrol öneriyor.mobil ve repsol önerende var.castrole boşamı fazla veriyoruz
Eşimin telefona oyun üyeliği başlamış haberimiz yok tabi kontör yüklüyorum bi bakıyorum bitmiş neyse mh yi aradım 45 tlye yakın çekmişler 14 de borcumuz varmış ilk yüklemede kesilecekmiş.siz siz olunmobil ödemeyi hemen kapatın
4g için atılan imeinin 4 g li telefona ait olması gerekirmi
Ne alabilirim
aracım 2003 model seat cordoba 1,4 16v. arabada normalde çalışmasında bir sorun yok fakat araba tam çalışmadan kontağı bırakırsam doğal olarak araç susar.daha sonra marşa bastığımda araç boğulup çalışmıyor bi müddet bakledikten sonra zorda olsa çalışıyor ve normale dönüyor.kontağı erken bırakma hatası yapmazsam araçta sorun yok nedeni ne olabilir tşkler
arkadaşlar aracım seat cordoba 1.4 16v.normalde ilk çalışmada sorun yok fakat yanlışlıkla vs araba tam çalışmadan elimi kontaktan çekersem haliyle araç stop eder.daha sonraki ilk marşta 5-6 dk marş basmadan çalışmıyor sorun gaz sisteminin benzin kesici mi yoksa benzin pompasımı nedendir tşkler
atv ahaber star başta olmak üzeri bazı kanallarda sinyal ve ses iyi olduğu halde görüntü yok.cihazım biraz eskidi ondan olabilir mi
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.089
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 72.076 (Bu ay: 507)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 295 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.