Şimdi Ara

★GOOGLE NEXUS 4 BEKLEYENLER VE ALMAK İSTEYENLER (VIDEO İNCELEME)★ (476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.104
Cevap
68
Favori
529.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kullanan veya bilgisi olan arkadaşlara soruyorum
    1)Nexus 4 dezavantajları neler,cızırtı,sarartı vb problemleri neler ?
    2)HTC One s600 işlemcisi var nexus 4 işlemcisinden pek fark eder mi ?
    3)Cihaz akıcı mı,uygulama,oyun.Kastığı oyun varmı şu an ?
    4)Android için yapılan oyun,uygulamalar için Nexus 4 mü baz alınıyor ?
    Açıkçası nexus arayüzünü çok seviyorum , HTC'ninde yeni çıkacak olması vb.
    Kısaca açıklayabilir misiniz ?
  • Bir nexusu daha satisa cikariyorum arkadaslar
    Nexus 4 siyah 16 gb yaklaşık bir bucuk aylik cihaz kozmetik olarak veya donanimsal herhangi bir problemi bulunmuyor.turkcellden kontratsiz olarak alinmisti.
    İlgilenenler pm ile ulasabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARkadaşlar nexus a dead trigger yükledim sorunsuzca takılmadan oynayabiliyorum ama gta vice city oynanmayacak kadar takılmasada her zaman takılıyor gta nın takılması telefona mı bağlı oyuna mı bağlı ? internetten datasını indirmiştgim gta nın öyle oynadım.

birde dead trigger i bluetoot mause takarak nexus a oynayamadım dead trigger desteklemiyormu blutoot masusu yoksa ayarları var mı ben ayarlardan baktım olmadı?
  • Arkadaşlar size bir sorum var buraya yazıyorum çünkü bu telefona bakan arkadaşlar biliyorum ki piyasayı iyi araştırdılar.
    Şimdi Amerika'dan Mayıs ayında telefon gelecek.Hep nexus düşünüyordum kontratsızı da 400$ sanırım ama bu aralar piyasa yeni ürünlerle biraz karıştırdı kafamı.
    Sizce almalı mıyım yoksa biraz daha ver şunu al Amerika'dan dediğiniz bir model var mı?
    Z çok güzel de çok pahalı sanırım?
    Iphone düşünmüyorum.Android kullanıyorum hali hazırda rahatım.
  • vatanda 1250 lira civarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkeagle66

İnternetten almayanlar için bir tavsiyem olacak aldığınız yerde cihazı açıp wifi sini test edin ve dalgalanma görüyor iseniz başka bir cihaz talep edin.

öyle bir satıcı yok,açıp wi-fi testi deneme testi vs.yaptıracak...kimse defalarca kapalı kutu açtırmaz,biraz mantıklı olalım tavsiyelerimizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: mubot

Ben nexus 4 almayı düşünüyorum ama görüntülü konuşma yok diyorlar doğrumudur?

gsm operatör ( şebeke ) üzerinden yok.

uygulama ile ( skype + tango vb ) wifi üzerinden var.

http://www.mobiletisim.com/dosyalar/3g-ve-goruntulu-gorusme-hakkinda

http://www.youtube.com/watch?v=n3sQzOMzXQI

http://forum.donanimhaber.com/m_54169469/tm.htm

"Google İle Ortak Yapılmış neXUS Modelleri Dışındaki Ön Yüzünde Kamera Bulunan Tüm SAMSUNG ve LG Android Telefonlar 3G Şebeke Üzerinden Görüntülü Görüşme Desteklemektedir..
    "

En son verdiğiniz linkin ilk mesajında böyle yazıyor. Kesin olarak bilen biri var mı? 3g üzerinden görüntülü konuşma yapabiliyor muyuz?

Birde vatandaki fiyat sizce nasıl? Ne kadar sürede ne kadar daha iner? Örneğin 1000-1100 gibi olur mu?

Cevap???

• quote:

Orijinalden alıntı: jehat21

HTC One ile arasında kaldım
    Kullanan veya bilgisi olan arkadaşlara soruyorum
    1)Nexus 4 dezavantajları neler,cızırtı,sarartı vb problemleri neler ?
    2)HTC One s600 işlemcisi var nexus 4 işlemcisinden pek fark eder mi ?
    3)Cihaz akıcı mı,uygulama,oyun.Kastığı oyun varmı şu an ?
    4)Android için yapılan oyun,uygulamalar için Nexus 4 mü baz alınıyor ?
    Açıkçası nexus arayüzünü çok seviyorum , HTC'ninde yeni çıkacak olması vb.
    Kısaca açıklayabilir misiniz ?

Nexus 4 un tek avantaji htc one dan daha fazla guncelleme alacak olmasidir , eger ki bekleyebilirseniz ve durumunuz musaitse htc one ilk tercihiniz olsun , her yonden daha ustun bir cihaz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

"Google İle Ortak Yapılmış neXUS Modelleri Dışındaki Ön Yüzünde Kamera Bulunan Tüm SAMSUNG ve LG Android Telefonlar 3G Şebeke Üzerinden Görüntülü Görüşme Desteklemektedir..
    "

En son verdiğiniz linkin ilk mesajında böyle yazıyor. Kesin olarak bilen biri var mı? 3g üzerinden görüntülü konuşma yapabiliyor muyuz?

Birde vatandaki fiyat sizce nasıl? Ne kadar sürede ne kadar daha iner? Örneğin 1000-1100 gibi olur mu?

Cevap???

arkadaşım samsung galaxy exus kasım 2011 de 1500tl bandından girmiş şuanda ise 1000-1100 civarında. Lg nexus 4 kasım 2012 de çıktı türkiyeye 1400 bandından girdi şuan 1300-1250 ye alınabiliyor. Yani elbet daha da düşecektir ama ne zaman orası meçhul

• nexsus 4 de kablosuz bilgisayar bağlantısı yapabiliyormuyuz mesela samnung larda kies air vardı nexsus 4 de varmı
  • bu arada vatanbilgisayar yapmış yapacağını yinehttp://www.vatanbilgisayar.com/Cep%20Telefonu/lg-lg_e960_blk-lg-e960-nexus-4--cep-telefonu(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=65106 1259 tl fiyatı bayağı kırmış teknosa türkcell ler 1400 tl ile 1800 tl arası satıyorlar puhahahahah komık bir durum
  • Nexus 4 bumber geldi mi acaba Türkiye ye

• quote:

Orijinalden alıntı: saytun

quote:

quote:

quote:

quote:

"

Cevap???

arkadaşım samsung galaxy exus kasım 2011 de 1500tl bandından girmiş şuanda ise 1000-1100 civarında. Lg nexus 4 kasım 2012 de çıktı türkiyeye 1400 bandından girdi şuan 1300-1250 ye alınabiliyor. Yani elbet daha da düşecektir ama ne zaman orası meçhul

Öncelikle cevabın için teşekkür ederim.

Fiyat konusunda en uygun 1200 tl ye geleceğini düşünüyorum en azından mayıs 15 e kadar. O konuda kafamda bir şablon oluşturdum.

Benim merak ettiğim 3G ile alakalı sorunun cevabı.

• Arkadaşlar nexus 4 almayı düşünüyorum ama ekranın alt taraftında bulunan geri vs tuşları ekranda her daim kalıyor mu? Kalmadığı durumlar var mı? Atıyorum video izlerken nette gezinirken o butonlar kaybolup ekrana dahil oluyor mu? Cevap atarsanız sevinirim.
  • Ben nexus 4 ilk tanıtıldığında bu konuda , höparlörün yalnış konumlandırıldığını ve düz zemine koyulunca ses çıkmayacağını söylemiştim. Bu konuda 3-5 liseli velet sen google dan daha mı iyi bileceksin diyordu.

Şimdi bizim gerzek google , telefonun tasarımını değiştiremediğinden dolayı telefonun aşağı ve üstüne ufak çıkıntılar yapmış.İlk birkaç hafta bu çıkıntılar işe yarar ama zamanlar o çıkıntılar sürtünmeden dolayı düzleşecektir , kısaca yine aynı sorun ortaya çıkacaktır.Belkide bilmediğimiz başka değişikliklerde olmuş olabilir. İşlemci s600 ile değiştirilmişte olabilir.İlk alanlara üzüldüm.

Sonuç olarak Nexus 4 hala tasarım faciası bir telefondur , 1400 lira vermeyin verdirtmeyin.Ederi 900 liradır

Ayrıca bu telefonu optimus g ile kıyaslamayın. Onun işlemcisi 2 kat daha hızlıdır. Şarjı daha iyi gider ve kamerası çok daha iyidir.Ayrıca usb otg destekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRAPS -- 30 Mart 2013; 20:45:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yunafani

Arkadaşlar nexus 4 almayı düşünüyorum ama ekranın alt taraftında bulunan geri vs tuşları ekranda her daim kalıyor mu? Kalmadığı durumlar var mı? Atıyorum video izlerken nette gezinirken o butonlar kaybolup ekrana dahil oluyor mu? Cevap atarsanız sevinirim.

Video izlerken tuşlar kayboluyor tam ekran izliyorsunuz.
  • Son satilik nexusum faturali,garantili kutulu,siyah renk 16 gb fiyati 1075 olarak degistiriyorum.ilgilenenlere duyurulur

• Bence bu telefon tasarım harikası... Fiyatına göre bakarsak piyasadaki bir çok telefondan iyi :)

He bir de şu var, bu adamlar bunu yaparken üst düzey olması için değil, her cebe uygun olması için yapmışlardı. Kendi söyledikleri de bu: Amacımız androidi herkese tanıtmak. Bu telefonda bence gayet iyi bu amaçta... Bu zaten amirali gibi bir şey, ilerleyen zamanlarda yüksek fiyata daha iyisini yapınca da ''vay efendim çok pahalı'' diye söylenir herkes. Fiyatına göre bence iyi bir telefon. OTG desteği yazılımsal, yapılamaz diye bir şey yok. Belki Android 5 ile gelebilir... Kulaklıktan gelen sesin azlığı veya yazılımsal diğer sorunlarda düzeltilebilir. Donanımsal zaten bir sorunu yok ki telefonun... Sesi de gayet gür çıkıyor... Fiyat/Performans telefonu olarak gösterilir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

quote:

Orijinalden alıntı: rnb.life

Arkadaşlar size bi önerim olucak telefonu sakın yere düşürmeyin heleki beton olan bi yere ben düşürdüm ve sonuç ön ekran paramparça oldu yanlari kaplıyan gri alandada çarpmadan dolayı ezilme oldu ve 300 tl garantiye vermek zorunda kaldım

Hocam gecmis olsun ama ekonomik fiyat vermisler s3 e 720 tl istemislerdo

Eyvallah saolasin hocam

Bu olaydan sonra http://item.mobileweb.ebay.com/viewitem?itemId=200910104409&index=7&nav=SEARCH&nid=97666780019
    bu tip bi kilif almayi dusunuyorum acaba bunu kullanan varmi veya bu tarz her tarafi kapatan iyi koruyan bi kilif biliyormusun arkadslar?

Birde ben tarayicida gezerken tel isiniyor nfs most wanted oynrken bile bu kadar isinmiyor bu tarayiciden mi kaynaklaniyor yani tarayiciyi degistirsek bu kdr isinma olmaz mi bilen var mi acaba ?

Birde bu muzikleri zil sesi yapmak icin bi pro vardi arkdslar neydi onun adi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rnb.life -- 31 Mart 2013; 5:08:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: exxperr

nexsus 4 de kablosuz bilgisayar bağlantısı yapabiliyormuyuz mesela samnung larda kies air vardı nexsus 4 de varmı

Hocam Airdroid isimli programla aynı işi yapabilirsiniz. Hatta bence Airdroid daha kullanışlı.
  • 
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.