Binbaşı
25 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar sistemi topladım bir güzel ancak x570 chipsetlerin ısınma problemi yüzünden kafam karıştı.

Normlade alttaki iki modeli sipariş ettim. 3-4 güne stoga gelmiş olacak.
Ryzen 3700x
MSI MPG x570 Gaming Pro Carbon WiFi

Ama şuan 50 frank üste ödeyip i9 9900k ve Gigabyte z390 Aorus Master alabiliyorum.

Ve bir de Rtx 2070 super ile sıkıntı yaşamam değil mi.
1080p oyun için topluyorum sistemi.

Yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏
Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır bilgisayar toplamayı düşünüyordum. Yeni ryzen işlemcileri bekle bekle helak oldum.

Aklımda şu bileşenler var. Ama size zahmet uyumsuzluk, darboğaz gibi şeyler yaşama ihtimalim varsa söyleyebilir misiniz?

Bu arada oyunları genelde 1080p de oynayacagim.

AMD Ryzen 7 3800X (3.90GHz / 32MB) - 460 chf
MSI MEG X570 Ace - 430 chf
g-skill trident z 3200 mhz cl16 4x8 ram = 220 chf
samsung 970 evo plus 1 tb ve samsung 860 evo basic 230+150 chf
gigabyte rtx 2080 windforce 750 chf
Lian li pc-011 dynamic siyah - 150 chf
corsair rm850 psu
corsair h115i pro islemci sogutucu
aog AG241QX 24" WQHD
corsair k55 rgb klavye
corsair ironclaw mouse

bu sisteme ne diyorsunuz?
Arkadaşlar merhabalar

Esenyurt akbatı avm yakınında bir gümrük firmasında işe başladım da. Bayrampaşada oturuyorum. Bu güzergah üzerinde oturup arabasıyla işe giden var mı ? Benzine ortak olup git-gel yapabileceğim.

Bu yol çilesi çekilmiyor. Her sabah 6 da kalk, erkenden yola koyul ve anca 9 gibi işe varmak mahvediyor. Keza akşam da aynı olay devam ediyo. 8.30 - 9.00 arası iş başı yapıyorum. Daha erken de gelebilirim işe hiç sıkıntı değil, yeterki yol derdim kalksın ortadan. Akşam da 6 da çıkıyorum.

Hepsi bi yana bunun kışı var daha ya ooooffffff

Lütfen birileri tanıdık felannda olsa yönlendirsin ya da yazsın Allah aşkına...
Arkadaşlar herkese merhabalar,

Rc araba merakım var fakat öyle profesyonel birisi değilim. Başlangıcı dandik ve ucuz bir modelle yaptım ancak şimdi daha iyi bir modele geçmeyi düşünüyorum. Sizlerden küçük bir ricam ; bir zahmet aşağıda verdiğim linklere bakıp bana fikir vermeniz olacaktır Bugün ya da yarın'a kadar taksitle bir model almayı düşünüyorum da, uzun zamandır da 2.ellere bakıyorum. Ya da başka bir model gören, bilen varsa onlarla da ilgilenirim. Fiyat olarak kredi kartıyla alacağım maksimum sınır 500 TL'dir. Özellik olarak da benzin ve nitrolu olmasın yeter, o kadar çok uğraşamam sanırım.

Linkler:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-hobi-oyuncak-rc-model-hpi-sprint-2-flux-brushless-plus2.4-kumanda-plus2-ad-lipo-plussarj-cihazi-103345422/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-hobi-oyuncak-rc-model-tamiya-tt01-d-rx-7-kutusunda-ve-sifirdan-farksiz-104629785/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-hobi-oyuncak-rc-model-tamiya-tt-01-drift-full-rtr-kutusunda-sifir-kullanima-hazir-104652740/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-hobi-oyuncak-rc-model-2-4ghz-brushless-tt01-d-53449701/detay/

Edit: http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-hobi-oyuncak-rc-model-sakura-zero-s-sifir-ayarinda-rtr-101224166/detay/ <---- bu link'i eklemeyi unutmuşum :)

Yorumlayan her arkadaşıma şimdiden teşekkür ediyorum.

iyi günler, esen kalın
Arkadaşlar Htc cha cha'da top eleven uygulaması çalışıyor mu ? Deneyen var mı veya oynayan ?
Arkadaşlar merhaba,

2005 model megane II almayı düşünüyorum ama tedirgin olduğum bir kaç konu var. Etrafımda arabası olan kişilerden bilgi toplayayım dedim, ''Sizce bu araç nasıldır?'' diye soruşturdum %50'si al, %50'si alma diyor...

Aracın genel olarak özellikleri şunlardır ;

Km: 74.000
Model Yılı: 2005
Araç Durumu: Hasarsız
Yakıt tipi: Benzin
Vites tipi: Düz
Silindir hacmi: 1.390 cc
Motor gücü: 98 hp
Kasa tipi: Hatchback/5
Renk: Mavi

FİYAT : 17.900 TL.

Öyle çok kullanacak biri değilim, haftasonları için akraba ziyaretleri özel günlerde kullanırım o yüzden benzinli olması sanırım sorun olmaz benim için...

Kullanan arkadaşların yorumlarını merak ediyorum, piyasadaki satılma durumları nasıldır ? Yakıt tüketimi, yedek parçaları ve bakım ücretleri ? Bilen arkadaşlar yorumlarını yaparlarsa çok mutlu olurum.
Arkadaşlar merhaba,

Samsung galaxy s I9000 marka cep telefonu kullanıyorum. Şimdi ögrenmek istediğim bir şey var ? Cep telefonunu modem olarak kullanabiliyoruz ancak telefon hattının paketiyle girilebiliyor. Benim öğrenmek istediğim ise ; galaxy s'in wifi'sinden internete girmek ? Yani etrafımda bulunan wifi ağını pc'ye aktarabilmek gibi saçma bir istek içerisindeyim ? Bunu yapabilmek mümkün mü ? Mümkünse yolu nedir ? Değilse de teşekkür ederim :)
Arkadaşlar iyi akşamlar,

Telefonun rom'unu değiştirmeye heves ettim amma velakin pek anlamıyorum bu işlerden... iyi kötü bakına bakına rom yüklemeye başlayayım dedim ancak, system recovery version 3e olduğu için E:Signature verification failed diye hata verdi. Bunun içinde telefonuma uygun olan bir root dosyası gerekiyormuş ama lanet olası işten hiç anlamıyorum. Yani hangi dosyayı temin edeceğime dair fikir edinemiyorum.

Telefonda yüklü olan gingerbread.xwjvı

Sürümü 2.3.3

Ana Bant Sürümü I9000XXJVO

Kernel Sürümü 2.6.35.7-I9000XWJVI-CL210427
root@DELL103#2

Cihazın seviyesine en uygun olan pek sorunu olmayan bir rom arıyorum. MIUI ve teamhacksung's build 17 önerisi verdiler ama bu konuyla ilgili de fikir beyan edemiyorum. Lütfen birisi yardım etsin yoksa kafayı yiyebilirim
Mesaj sayısına göre verilen kıdem ödülü denen olayı kaldırsanız, gerçekten forumun kalitesi aşırı yükselecek... O kadar çok konu var ki, şu kısacık güne saçma sapan 10 konu açtığı yetmediği gibi, sürüsüne bereket cevaplar veren aklı selim olmayan kişiler var....

Şu kıdem olayını al aşağı yapsanız hakikaten çok şey değişecek. Gerçi bu da sürekliliği azaltan bir etken olur sizin için.
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Sadece istanbul/avrupa yakasından satılıktır. Ya da isteyen olursa önce havale sonra item şeklinde yapılır.

Rebirth +11 raptor
+8 No reb Avedon
ve 19 GB

Yukarıda Yazılı olan item ve gb'lerin hepsini alana 260 TL !!!!

Lütfen iletişime geçiniz. 0534 471 4393 - Serkan
Hakkında
Meslek: Gümrük Müşavir yardımcısı.
Forum İmzası:
Mutlu olmak istiyorsan bir amaca bağlan. İnsanlara ya da eşyalara değil.
Forum İkinci El İmzası:
Lisanını unutup, yozlaşanlardan olmayın...
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Toplama Bilgisayar
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.624
İkinci El Bölümü Mesajları: 101
Konularının görüntülenme sayısı: 18.420 (Bu ay: 216)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 75 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.