Şimdi Ara

★GOOGLE NEXUS 4 BEKLEYENLER VE ALMAK İSTEYENLER (VIDEO İNCELEME)★ (474. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.105
Cevap
68
Favori
529.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu 4 inç ekranda 2480x3508 olsa ne yazar? O çözünürlüğü kullanamazsın ki? Kullanırsan simgeleri göremezsin. Bence gereksiz. Pixel yoğunluğu olarak retinayı geçtikten sonra coşmanın anlamı yok ki? Gereksiz polemiğe girmek değil niyetim. Fikrimi belirtmek.
  • KAVGA ETMEYİN LA FORUM KİRLENİYOR ! ! !
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozal

led bildirim ışığı için ayar uygulaması
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koo.lightmanager&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5rb28ubGlnaHRtYW5hZ2VyIl0.

Sağolasın gayet güzel.
  • Kendi açımdan yorumlayacak olursam eğer;

Telefonun pil süresi şu an için gayet iyi 53 dakika önce şarjdan aldım. 10-15 dakikalık telefon görüşmesi yaptım. ve wi-fi açık halde. %99 şarj var şu an.... Pil ile ilgili ufacık bir bilgilendirme yapayım ; Kullandığımız pil Lipoly pil sınıfında. Haliyle herkes duydu bu pilin ismini. Ama şöyle bir şey var ki bu da çok önemli bana göre. Lipoly pillerin belli bir voltaj seviyesi vardır. Çok aşağı düşürmeyin pili, yani en az %20 de pile takmaya özen gösterin. Telefonu şarj ederken, boş yere şarj tüketecek uygulamaları kapatın. wifi, 3g gibi... Pil %100 olunca telefonu kapatıp 10 dakika şarjda takılı tutun. Bunun dışında, task manager kullanmıyorum. Veya ram'i rahatlatacak hiç bir uygulama yüklemedim telefona.

OTG'ye laf yok, yazılımsal bir şey sonuçta. Yapmak isteyen, araştırıp yapar bence....

Isınma her telefonda mevcut ama şöyle de bir şey var, Bu fiyata bu telefonu aldıysam, rakiplerine oranla 5-6 derece fazla ısınıyor olması kanımca sorun değil..

Ekranına laf söyleyen çok kişi gördüm telefonu almadan önce ama şimdi anlıyorum ki hiç doğruluk payı yok. Gayet güzel ve gerçekçi bir renk anlayışı var bu ekranın...

Kamerası yeterlidir. Yetinmeyenler 13mp lik bir şey alsa kafidir :)

Fiyat/Performans olarak 10/10 alır bu telefon arkadaşlar...

Ayrıca son bir bilgilendirme benden, pil'i çıkarılabiliyor. Telefonun alt kısmındaki Torx vidaları açın ve arka kapağı çıkarın çok rahat çıkıyor pil. Youtube da videosu olmalı diye hatırlıyorum.... Hafızası içinde bulut kullanın veya düzenli olarak pc'ye aktarımlarda bulunun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

Orijinalden alıntı: S.Soylu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@ kralcr1994

Sorulan sorulara olumlu cevap verip , 4 cihaz kullanmak NORMAL kullanıcı olursa ,

ve yıllardır bilemeğimiz pil i sabit - sabit hafızalı cihazlar varsa,

süpermiş !! seni takip edelim biz hep !!! Sadece LG NEXUS çıktığından beri aktifsiniz gibi geldi.

" Sorunlu oldugunu dusunmek nedir acaba? " kısaca cvp vereyim.

Telefonlar hkk bilgisi olmayan ve alacak parasıda aslında olmayan birisi XPERİA Z alacaktı ve TEK SORUN " flash player" desteklemiyormuş ! beni aradı :)) , sonrada cihazı Biraz kullandı ve çok yavaş - çin cihazlarına benziyor dedi. Gidip 2 ci el sıfır gibi / full kutulu HTC one x + aldı ve süpermiş diyor ......

Kesinlikle ihtiyacı yok + kullanacak derece de aktif biriside değil.. ( galakys ace den yükseltme yaptı ) htc dizaynlı ve xperia z donanımlı LG NEXUS 4 ü ise hiç beğenmiyor , ben 1.100 TL den 1 haftalık cihaz al kullan dedim ama anlatmak zor işte :))

Klasik foruma donduk gene etiketleme sureci basladi simdi birazdan lg adina calisan maasli biri diye acikca dile getirirsiniz
    Sabit haldeki telefonlar
    Sony xperia s
    Htc one x
    HTc one x plus hani su arkadisinizda olan
    .... Daha sayayim mi?
    Bu konuda hep aktifimdir
    Daha onceleri s3 un s2 nin one x in one x plusun konularinda oldugum gibi!
    Ha aktifligimde kimseye muhtac oldugumdan degil insanlara yardim etmek istedigim icindir.kullanicilar bolumune gecip oradaki faaliyetlerimi incelemek istermisiniz?
    Benim one x plustan gectigimi biliyormusunuz?
    Anlatayimmi one x plusu kiyasliyalimmi nexus 4 le?
    Ama sizi arastirmaya gerek duymadan biliyorum ki cok sey bildigini zanneden insanlara hemen bir sifat getiren ve birsey bilmeyenler...
    One x plus kiyaslamasi veya kullandigim tum cumlelerin arkasinda oldugumu belirtiyor
    Forum uyelerine de acik olan bir duelloyu kabul gordugumu bilmenizi istiyorum.

kasım 2012 önceside var diyorsun ?

Sony xperia s
    Htc one x
    HTc one x plus AKLINA şöyle 4 / 5 yıllık cihazlar gelecek sandım xperia s alan var mı? tegra 3 e yatırım yapan var mı bilemem ama bu cihazları sayacağın inan aklıma gelmedi bunca bilgin içersinde.

Sen daha amiral gemisi cihazların peşinde takipçi olurken bizde sadece ONLİNE oluyordum demek ki !! ......

Android kac yasina girdiki sen 5 yil onceki telefonuna ornek istiyorsun.guzel kardesim seni anladigimi bilmeni istiyor GECMİS OLSUN dileklerimi iletiyorum.tekrar saglikli bir birey olana kadar daha fazla musguliyet yaratmaman bu sureci atlatmana yardimci olacaktir
    Tekrardan GECMİS OLSUN

İşte burada takıldığın noktaya örnek verdin ( hemde kendin ) yaşın ve ürünleri aldığın parayı sormadan edemeyeceğim ama sadece 2012 / kasım da üye olup 3 adet cihaz ile , android - ios dan habersiz bir durumda biri iken ( ki örneğin de süper "hiç bir android cihaz flash player desteklemiyor " ) bir şey demek / bunu a anlatıp + ikna etmek benim için ne kadar zor anlamanı beklemiyordum.

Sorun senle değil , eline her cihaz alıp sonrada OLUMSUZ şeylere hemen ben aldım ( hem de 4 adet hatta sattım , amiral gemilerinide elimde yüzdürdüm derken ) hiç sorun yok demek gibi oluyor işte,

Çare sarı gül !

http://www.byguncel.com/tag/android-kac-yasinda/ :))

http://shiftdelete.net/turkiyenin-ilk-android-kullanan-telefonu-general-mobile-dstl1-12122.html
    http://www.letsgomobile.org/tr/5322/samsung-i7500/ ( özellikle bu cihazdan beri takip ediyorum pil ve hafıza senin dediğin gibi değil demek ki OLUMSUZ yönde evrim geçirecek )

Ne para verdigim seni milim ilgilendirmez
    Android nisan ayinda 4 yasina basacaktir
    Oda daha cukecup 1.5 dedigimiz surumun ikk cikis tarihini baz alirsak yani androidin a sinin bilinmedigi donemlerden itibaren
    Bu tarih sureci googlein android i satin alip mobil piyasaya surdugu ilk cihaz baz alinmistir
    Senin niyet ve amacinin ne oldugu kadar bosluktan var oldugun acikca nettir
    Olumsuz yorum hic yapmiyorum oylemi yazdiklarimi toplamami istermisin?
    Benim telefon alma tarihim dh ye uye olmamla beraber mi basliyor her android alana dh uyeligi hediye gibi bir kampanya danmi yararlandiniz siz
    O kadar amatorsem cekinmeyin duelloyu KABUL EDİN

Dediğim gibi ANLATMAK bir yana birde inandırıp - örnek vermekle olmuyor. Zaten kullanıcı olarak da pek katkınzı olmaz böyle 4 aldım 1 sattım mantığı ile gidip sonra da BİLMEDİĞİNİZ için atıp tutarsanız. hatta " 4 yıl " süresini kabul etmeniz bile şaşırtıcı. senin için telefon süreci ergenlikle ve para kazanmadan alınan cihazlarla olduğu için BB kullanıp hava atanlardan birini YORUMUNUN ne kadarı faydalı ise ondan öteye gitmez !

Sen yarın cihazı satıp S4 alıp onuda översin , LG NEXUS 4 için fikrini de unutur gidersin. Üyelik süreniz ve DH deki aktif olduğunuz konu çok önemli ayrıca . cebinde İP5 olan 15/17 yaş çok çoluk çocuk var ... Kimse bu tarz bir ürün tavsiyesine güvenmez ve mesajınızdan da anlaşılacağı üzere SADECE para / üst seviye cihaz almaktan öteye giden bir ilerleme yok sizde.

Bende Motorola F1 var , "düello" ( çok çocukca ) yeni bir online oyun olsa gerek ama onunda üyeliği bende yok üzgünüm.

Bu kadar neyi tartışıyorsunuz acaba ?

LG NEXUS 4 kullanıcısı olmak bir yana alıp satıyorum hiç sorun yok demek başka bir yana,

adam daha android işletim sistemi / cihazları ve flash player desteği hkk. bilgi sahibi bile değil.Büyük ihtimal küçük yaş / ailesinin parası ile cihaz alıp keyfi kullanım peşinde.

Lg nexus 4 alaın alır almayan da almaz , ancak HİÇ SORUN yok demek yerine ben sorun yaşamadım demek daha mantıklı.

SAMSUNG NEXUS un hiç bir şekilde kronik sorunu yok diyenlerin olayına döndü bu !!! yada Motorola atrix TR a girmeği zamanlarda 1.000TL den yurt dışı ürünü satmaya çalışanların savunmasına .....

Ben arkadaşı nexus konusundanda tanıyorum kullanıyordu telefonu satmış hala evinde vardı alıp satıyorum demesi bu yüzden. Benim bildiğim saf android flash destekli olarak gelmiyor firmalar bunu entegre ediyorlar yanlış bilmiyorsam. Birde sorun olarak algılanacak sorunu yok telefonun. Ama telefon ısınıyor bu bi gerçek herkesin nexusu ısınacak veya ısınmayacak diye bişey yok fakat ısınıyor. Birde arkadaşın telefon hakkında yeterince bilgisi var konudan biliyorum yaşa alım gücüne göre konuşmak pek iyi olmamış durumu olan alır olmayan almaz. Açıkcası bu konular hakkında bu kadar tartışıp birbirini kırmanız gereksiz bence

İyi niyetli desteginiz icin cok tesekkur ederim
    Bukalemun isimli kullanicinin hem size hemde diger arkadaslara vermis oldugu yanitlardan sizinde neyin ne oldugunu anladiginizi umuyorum.konudan konuya atlayip sacmalamaktan oteye gecemeyen biriyle mantikli bir tartisma yapilmiyor.en iyisi sadece irade sahibi insanlara kulak vermek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilsanli

aga amma laf eden olmuş sırf bu konuşmalar yüzünden üye oldum bu foruma. Arkadaşlar telefonun Tek ama Tek sorunu Pil. Doğrudur çabuk bitiyor pil fakat bir güncelleme ile düzelebileceğini düşünüyorum öyle çok abartılı birşey değil. Telefonla yarım saat bir saat real racing 3 oynarsan tabi yanar telefon normal kullan bi cacık olmaz. En azından benim elimde ki telefonun maşallahı var İphone 5 yanında meeler koyun gibi fark atar yani arkasında elma var diye almayın hacılar. Ben herkese tavsiye ederim bu telefonu ama pil sorununa diyecek hiç bi lafım yok.

İPhone 5i yabana atma. Su anda iki cihaz da elimin altinda ve hic de öyle meledigi yok. hatta pil suresi çok daha fazla diyebilirim. İos çok iyi kullanici deneyimi sunan bir sistem. Şahsen ben acik kaynak taraftari olmasam ve Apple'in kisitlayici sistemine karsi olmasam pekala ios kullanirdim. Hatta i5 in fiyati 1300 TL civarinda olsaydi çok çok fazla insan android yerine ios tercih ederdi.

• Arkadaşlar size bi önerim olucak telefonu sakın yere düşürmeyin heleki beton olan bi yere ben düşürdüm ve sonuç ön ekran paramparça oldu yanlari kaplıyan gri alandada çarpmadan dolayı ezilme oldu ve 300 tl garantiye vermek zorunda kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: rnb.life

Arkadaşlar size bi önerim olucak telefonu sakın yere düşürmeyin heleki beton olan bi yere ben düşürdüm ve sonuç ön ekran paramparça oldu yanlari kaplıyan gri alandada çarpmadan dolayı ezilme oldu ve 300 tl garantiye vermek zorunda kaldım

bu yüzden bumper ve kılıf denen şeyler var
  • quote:

Arkadaşlar size bi önerim olucak telefonu sakın yere düşürmeyin heleki beton olan bi yere ben düşürdüm ve sonuç ön ekran paramparça oldu yanlari kaplıyan gri alandada çarpmadan dolayı ezilme oldu ve 300 tl garantiye vermek zorunda kaldım

Hocam gecmis olsun ama ekonomik fiyat vermisler s3 e 720 tl istemislerdo

• quote:

quote:

Hocam gecmis olsun ama ekonomik fiyat vermisler s3 e 720 tl istemislerdo

Hocam s3 e önüne gelen farkli fiyat istiyor forumda 450-500 TL ye yaptiranda var 750-800 TL ye yaptiranda

• quote:

Orijinalden alıntı: canocan_07
    Şahsen ben acik kaynak taraftari olmasam ve Apple'in kisitlayici sistemine karsi olmasam pekala ios kullanirdim. Hatta i5 in fiyati 1300 TL civarinda olsaydi çok çok fazla insan android yerine ios tercih ederdi.

IOS'un tercih edilmemesinin başka bir nedeni yok ki zaten. Fiyat/Performans, kapalı kaynak, kısıtlama.
  • Hayatımda gördüğüm en hızlı ve akıcı mobil cihaz. Tarayıcı performansı dahil her hız testini, denemesini hissedebildiğim kadar inceledim. S3 ve One X arasından sıyrılmış gitmiş bile! Gerçekten ödediğinizin karşılığı Nexus 4'te var. Belki yakında ben de kullanacağım şu an bir irade testinden geçiyorum
    Not: fanboy falan değilim, sadece cihazı çok sevdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weatherman -- 27 Mart 2013; 11:59:52 >
  • bildirim geç gelme sorununun şöyle bi çözümü varmışhttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2072930
    ben anlayamadım tam olarak bi bakıverin
  • Amerika'dan alan arkadaşlara: T-Mobile dışında kontratsız alınabilecek yerler var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: negi038

quote:

Orijinalden alıntı: Mazzini

http://www.herseyenucuz.com/E960-Nexus-4,PR-149.html

Arkadaşlar bu siteden nexus 4 alan var mı ? güvenilir mi ?

Aldım hocam ben oradan. Cihazım geleli 2 gün oldu. Hiçbir sıkıntı problem yok. Benim diyen yılların sitelerinden kat ve kat kaliteli ve üstün hizmet sunuyorlar. Gerek alım aşamasında gerek kargolama gerekse satış sonrası ilgi aşamasında on numara esnaflıkları var. Gerçektek içtenlikle tavsiye ederim. Telefon geldikten ertesi gün telefonla beni arayıp cihazla ilgili sıkıntı olup olmadığını kargoyla ilgili problem yaşayıp yaşamadığımı sorup güle güle kullanmamı dilediler. Rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Eyvallah dostum en ucuz şimdilik burada 3-5 güne karar verecem artık.
  • Merhaba arkadaşlar lg nexus 4 türkiyede sadece başarı garantilimi çünkü bu sitedehttp://www.herseyenucuz.com/LG-E960-Nexus-4,PR-149.html sorduğumda türkiyede sadece başarı garantili olduğunu söyledi emin olmamakla birlikte kvk garantili alan arkadaşlarıda duydum kesin bir bilgisi olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: huargu

Amerika'dan alan arkadaşlara: T-Mobile dışında kontratsız alınabilecek yerler var mıdır?

Play Store'u denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüsnü008

quote:

bumper'e oranla arka tarafı saran silikon kılıf daha iyi korumaz mı? herkes bumper alıyor o yüzden sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazzini

Merhaba arkadaşlar lg nexus 4 türkiyede sadece başarı garantilimi çünkü bu sitedehttp://www.herseyenucuz.com/LG-E960-Nexus-4,PR-149.html sorduğumda türkiyede sadece başarı garantili olduğunu söyledi emin olmamakla birlikte kvk garantili alan arkadaşlarıda duydum kesin bir bilgisi olan varmı ?

Hepsi lg servislerince garantili basari kvk vs bunlar sadece distributor firmalar yani servis olanaklari yok nexus icin sadece lg servisleri onarim yapiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

quote:

Orijinalden alıntı: Hüsnü008

quote:

bumper'e oranla arka tarafı saran silikon kılıf daha iyi korumaz mı? herkes bumper alıyor o yüzden sordum.

Koruma olarak evet ama bumber cihazin uzerinde fazla yer tutmadigi icin tercih ediliyor.mesela arkaya silikon taksak arkadaki tum parlak goruntu cam yuzey kaybolacak

• 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.