Şimdi Ara

>>>###ANDROİD VE 3G GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME###<<<

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
1
Favori
80.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sizinde bildiğiniz üzere bir çok android telefonda skype,tango,gtalk gibi programlar kullanmadan görüntülü görüşme yapılamıyor...Birçok kullanıcı android telefon satın alırken ön yüzdeki kamerayla şebeke üzerinden 3g görüşme yapabileceğini sanıyor ve ne yazıkki hayal kırıklığına uğruyor.Benim gibi bu özelliği kullanan ve yeni telefon alacak kişileri bilinçlendirmek adına bu konuyu açma gereği duydum...

Google İle Ortak Yapılmış NEXUS Modelleri Dışındaki Ön Yüzünde Kamera Bulunan Tüm SAMSUNG ve LG Android Telefonlar 3G Şebeke Üzerinden Görüntülü Görüşme Desteklemektedir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaMeLeCtROniCa -- 18 Haziran 2012; 10:14:43 >

• Teşekkürler bilgilendirme için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: saubjk06

Teşekkürler bilgilendirme için...

rica ederim...
  • peki bu sebeke uzerinden görüntülü konuşmayı desteklemeyen android telefonların yazılımsal olarak bu özelleğin kazandırılabilmesi söz konusu olabilirmi acaba bilgisi olan varmı. kısacası bende HTC Sensation var bi güncellemeyele yada bir programla falan şebeke üzerinden görüntülü arama özelliği kullanılır hala gelebilirmi.
  • Ön panele kamera koyarlarda amacına hizmet etmesi yani görüntülü görüşme yapılamaması gerçekten çok saçma,satmak için süs eşyası sanki,napıcan sabah traş olurken mi kullanılacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Ön panele kamera koyarlarda amacına hizmet etmesi yani görüntülü görüşme yapılamaması gerçekten çok saçma,satmak için süs eşyası sanki,napıcan sabah traş olurken mi kullanılacak ?

güzel fikirmiş
  • Her zaman merak edilen bir konuydu, paylaşım için teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilspy

peki bu sebeke uzerinden görüntülü konuşmayı desteklemeyen android telefonların yazılımsal olarak bu özelleğin kazandırılabilmesi söz konusu olabilirmi acaba bilgisi olan varmı. kısacası bende HTC Sensation var bi güncellemeyele yada bir programla falan şebeke üzerinden görüntülü arama özelliği kullanılır hala gelebilirmi.

aslında yapılması mümkün olan birşey fakat henüz daha ortada birşey yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaMeLeCtROniCa

quote:

peki bu sebeke uzerinden görüntülü konuşmayı desteklemeyen android telefonların yazılımsal olarak bu özelleğin kazandırılabilmesi söz konusu olabilirmi acaba bilgisi olan varmı. kısacası bende HTC Sensation var bi güncellemeyele yada bir programla falan şebeke üzerinden görüntülü arama özelliği kullanılır hala gelebilirmi.

aslında yapılması mümkün olan birşey fakat henüz daha ortada birşey yok...

güncelleme ve benzeri yazılımsal ekleme ile 3g görüntülü görüşme eklenmesi söz konusu değilmiş.donanım ile alakalı bir durummuş bi yerde okudum.bazı modellere ön kamera sadece skype gtalk vb programlarda kullanılmak üzere konulmuş.

• konu için teşekkürler
    sony ericssonlarda yokmu bu özellik LG optimus 2x bakacağız o zaman şebekeden görüntülü konuşma lazım
  • quote:

var markaette boyle bır uygulama fakat aradıgınız kişide de aynı uygulama yüklü olması lazım su an androidli telefokum yok ismini hatırlayamadım apk nın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elbette karşıdaki kişinin telefonunda yada pc.sinde aynı uygulama yüklü olması gerek başka türlü olmaz zaten

mesela telefonda skypee ve karşı tarafında bilgisayarında yada telefonunda skypee varsa ancak o zaman olur
  • Yillardir fring kullanirim tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu modellerden başka yok mu epi topu 10 model var burada şebeke üzerinden görüştürüp görüştürmediğini nasıl anlıyacagız ya
  • diğer modellerin durumu nedir nasıl anlarız. misal galaxy w
  • neden görüntülü görüşme sizin için önemli . Bence görüntülü götrüime kadar anlamsız bir olay yok. Örn : Şuan benim eşim ve 5 yaşındaki kızım diyarbakırda ben mersindeyim kızımı çok özlüyorum 1 hafta oldu görmeyeli ve çok özlüyorum Eşimde 3g görüntülü w910i bendede samsung galxy s İ9000 olmasın ragmen hiç görüntülü aramadım istersem ararım ama aramam 1 ay kalıcak dönücekler görüntülü aramayacam çünki kızımı ve eşimi özlemek onların degerini anlamk istyorum eşimde beni özler degerimi anlar. yanılıyormuyum görüntülü olsa yada olmasa benim için farkı yok eşim çok istiyor görüntülü görüşme ama ben onu kandırdım görüntülü görüşmenin çok pahallı olduğunu ve hattımı 3g ye açmadıgımı söyledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_devil33 -- 2 Ocak 2012; 0:03:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

neden görüntülü görüşme sizin için önemli . Bence görüntülü götrüime kadar anlamsız bir olay yok. Örn : Şuan benim eşim ve 5 yaşındaki kızım diyarbakırda ben mersindeyim kızımı çok özlüyorum 1 hafta oldu görmeyeli ve çok özlüyorum Eşimde 3g görüntülü w910i bendede samsung galxy s İ9000 olmasın ragmen hiç görüntülü aramadım istersem ararım ama aramam 1 ay kalıcak dönücekler görüntülü aramayacam çünki kızımı ve eşimi özlemek onların degerini anlamk istyorum eşimde beni özler degerimi anlar. yanılıyormuyum görüntülü olsa yada olmasa benim için farkı yok eşim çok istiyor görüntülü görüşme ama ben onu kandırdım görüntülü görüşmenin çok pahallı olduğunu ve hattımı 3g ye açmadıgımı söyledim

çok ayıp çook insan eşini kandırır mı hiç, bu işin altında başka bişi yok dimi hımmmm

• quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

neden görüntülü görüşme sizin için önemli . Bence görüntülü götrüime kadar anlamsız bir olay yok. Örn : Şuan benim eşim ve 5 yaşındaki kızım diyarbakırda ben mersindeyim kızımı çok özlüyorum 1 hafta oldu görmeyeli ve çok özlüyorum Eşimde 3g görüntülü w910i bendede samsung galxy s İ9000 olmasın ragmen hiç görüntülü aramadım istersem ararım ama aramam 1 ay kalıcak dönücekler görüntülü aramayacam çünki kızımı ve eşimi özlemek onların degerini anlamk istyorum eşimde beni özler degerimi anlar. yanılıyormuyum görüntülü olsa yada olmasa benim için farkı yok eşim çok istiyor görüntülü görüşme ama ben onu kandırdım görüntülü görüşmenin çok pahallı olduğunu ve hattımı 3g ye açmadıgımı söyledim

pahalı değil normal arama ücretiyle aynı ayrıca bedava dakikalarınızda geçerli.(avea kullanıyorum test edildi onaylandı)

• pekı arkadaslar bende vodafone cepnet var sınırsız lg optımus black telefonumla cepnet uzerınden goruntulu gorusme yapabılırmıyım ucretsız
  • Arkadaşlar peki bu modellerde 3g görüntülü konuşma yapılamamasının nedeni nedir.yazılımsal mı yoksa donanımsal bir eksiklikmi vardır?Yoksa tamamem androit ile alakalımıdır?;Bende se neo sahibiyim böylesine basit bir özelliğin kullanılamaması üzücü...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.