Şimdi Ara

★GOOGLE NEXUS 4 BEKLEYENLER VE ALMAK İSTEYENLER (VIDEO İNCELEME)★ (478. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.105
Cevap
68
Favori
529.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hollowman_

quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

quote:

quote:

Ben nexus 4 ilk tanıtıldığında bu konuda , höparlörün yalnış konumlandırıldığını ve düz zemine koyulunca ses çıkmayacağını söylemiştim. Bu konuda 3-5 liseli velet sen google dan daha mı iyi bileceksin diyordu.

Şimdi bizim gerzek google , telefonun tasarımını değiştiremediğinden dolayı telefonun aşağı ve üstüne ufak çıkıntılar yapmış.İlk birkaç hafta bu çıkıntılar işe yarar ama zamanlar o çıkıntılar sürtünmeden dolayı düzleşecektir , kısaca yine aynı sorun ortaya çıkacaktır.Belkide bilmediğimiz başka değişikliklerde olmuş olabilir. İşlemci s600 ile değiştirilmişte olabilir.İlk alanlara üzüldüm.

Sonuç olarak Nexus 4 hala tasarım faciası bir telefondur , 1400 lira vermeyin verdirtmeyin.Ederi 900 liradır

Ayrıca bu telefonu optimus g ile kıyaslamayın. Onun işlemcisi 2 kat daha hızlıdır. Şarjı daha iyi gider ve kamerası çok daha iyidir.Ayrıca usb otg destekler.

Kusura bakmada yorumunda mantıklı bir kelime bulamadım. Ne demek yeni çıkan ürünler s600 işlemci ile çıkmıştır. S600 ayrı bir segment işlemci, nexus 4 s4 pro krait olarak tanıtıldı. Son serilerde sadece arkada birkaç çıkıntı eklenip, kamera çerçevesi daraltıldı, Adamlar niye işlemciyi değiştirsin? Üstelik böyle bir açıklamada yok, neye dayanarak yazıyorsun?
    İkincisi, ne demek optimus g nin işlemcisi 2 kat hızlı? Daha iki telefonda da birebir aynı işlemcinin, aynı grafik biriminin kullanıldığını bile bilmiyorsun. İki telefonda da s4 pro krait 1,5 ghz işlemci, adreno 320 grafik birimi var. Ne overclock ve frekans farklılığı hiçbir fark yok. hal böyleyken neye dayanarak 2 kat daha hızlı diyebiliyorsun? Sen sentetik testlerde ki skorlardan bahsediyorsun sanırım. İyide o yazılımsal bir mevzu, optimus g nin şimdilik daha yüksek skor alması işlemci gücünün 2 kat hızlı olduğunu mu gösterir? Google optimus g nin satışları sekteye uğramaması için nexus 4 ün performansını düşük tutuyor. Optimus g satış rakamları hedeflerine ulaştıktan sonra zaten gelecek güncellemelerle optimus g ile hatta ondan daha fazla performansla telefon kullanılır hale gelecektir. Üstelik custom rom kullananlar hali hazırda telefonu tam performans kullanabilmektedir. Paylaşılan puanlara bakanlar optimus g den de yüksek skorlar alındığını görecektir. Hem sentetik testler bir yana günlük kullanımda arayüz akıcılığı optimus g den daha yüksek, oyun performansı da gayet iyi durumda.
    Şarj olayına gelirsek, bir kere donanım birebir aynı, ikisi de ips+ ekran paneline ve yine litium polymer 2100 mAh batarya ya sahipler. Peki neden biri diğerinden daha fazla batarya performansı versin? Var mı bir mantığı donanımsal olarak? Tabiki yok. Sebep tamamen yazılımsal, yine isteyen stok rom kullanıp güncellemeyle daha iyi düzeye gelmesini bekler isteyen custom rom ile şu an optimus g den de diğer muadil telefonlardan da çok daha uzun süreli pil kullanımına kavuşabilir.
    Kamera konusunda kağıt üstünde mp farkıyla optimus g önde görünüyor. Fakat çekilen resimlerde öyle ahım şahım bir fark göremedim.
    Sözün özü fazla ezbere konuşmuşsun, hele ki nexus 4 ün en güçlü tarafı olan tasarımını da beğenmeyişin anlaşılır gibi değil. Hadi o kişisel zenkin diyelim, ama mümkünse bilip bilmeden, telefonu kullanmadan ya da android de neler yapılabileceğini, hangi sıkıntıların donanımsal hangilerinin yazılımsal olduğunu bilmeden birilerine tavsiye vermeyin.

merhaba , açıklıyayım ne demek...

İşlemcinin ve grafik işlemcinin gücünü benchmark yazılımları gösterir.Evet optimus g , nexus 4 e göre nedense 2 kata yakın skor alıyor.Custom yükleyen kişilerin hiçbirirnin performansım 2 kat arttı dediğini duymadım : )
    Usb otg yok , demekki donanımsal değişiklikler var.
    Kamerasını tekno mağazada denedim.Son yıllarda çıkmış belkide en kötü kameraya sahip telefondur.Adam akıllı net foto çekemedim ,netleme problemi var.Ve en ufak titreşimde görüntü bozuluyor.
    Eminim optimus g nin kamerası bundan daha iyidir , internetteki fotolara baktım başarlı görünüyor.
    Batarya mah olarak , optimus g ile aynı ama gsm arena testine bakarsak arada aşırı fark var.custom romla düzeleceğini sanmıyorum , büyük ihtimalle donanımsal değişiklikler var.Google enayimi telefonu verimsiz kullandırtsın ?

Ayrıca şimdi çıkan nexus 4 lerin , kamera çervesinin daralması belkide sensör değişikliğinin habercisidir.Durup duruken neden kamera ile oynasınlar ?
    Ayrıca telefonun altına çıkıntı yapmak ise tam bir komedi olmuş , büyük bir firmaya yakışmıyor.Bunu telefonu piyasaya çıkarmadan düşünecektiler.
    Siz tüketicisiniz , firmayı değil kendi çıkarlarınızı düşünün..

Yaw arkadaş ben sana ezbere konuşuyorsun deyip açıklama yapıyorum sen yine ezbere cevaplar yazıyorsun. Sana donanımı birebir aynı custom rom lar ile optimus g nin skorlarından bile yüksek skor alınıyor, batarya perforamansı da 2 kattan fazla artıyor diyorum. Sen hala öyle değildir diye diretiyorsun.
    http://forum.donanimhaber.com/m_70086751/mpage_101/f_/key_//tm.htm#73477846
    kullanıcıların olduğu forum başlığını karıştırırsan kimin ne kadar puan aldığını görürsün. Hayır aynı donanımla iki telefonun aynı düzeyde performans göstermesinin neyini anlayamıyorsun? USB OTG mevzuu da çok eski, çözüleli yıllar oldu. xda yı karıştırırsan otg bağlantısının yapılabildiğini görürsün. Kamera da iki telefonda da sony nin lensi kullanılıyor. Fotoğraf kaliteleri birbirine yakın. örnek fotoğraflara bende baktım. aralarında fark yok gibiydi.
    Batarya birebir aynı sen hala gsm arena testinde çıkan sonuçlardan hareketle donanımsal fark var demişin, demeyle olmuyor işte ikisinde de birebir aynı batarya var, anlaşılmayacak birşey yok. Yazılıma bağlı farklı performans gösterebiliyor. Gerek gelecek güncellemelerde gerekse custom rom ile zaten optimus g den de uzun süreli kullanımlara ulaşılabiliyor.
    Hem kamera çerçevesi daralmasıyla kamera lensi arasında nasıl bir bağlantı kurdun, sanki üretim bandında tanıdığın var da google milletten sakladığını sana söylüyor.

Bazı dediklerinde haklısın , ama yinede genel olarak dediklerim doğrudur.Ben zamanında nexus 4 ü takip etmiştim ama 1400 tl verilmeyeceğini düşünüp vazgeçtim.Dediğim gibi 900 civarına satılırsa ederi odur.
    Ayrıca bahsettiğin otg bağlantısı bir işe yararmıyor.Xda denilene göre , usb girişinde herhangi bir enerji olmadığı bu yüzden cihazların çalışmadığı yazıyor.Ayrı bir kaynaktan usb enerjisi gönderilip ve yazılım atılırsa çalıştığı söyleniyor.Yanı dışarıda yolda gezerken hiçbir şekilde otg yi kullanamazsın.Usb çoğaltıcı kullanarak , ayrıyetten enerji verirsen çalışıyor , bu yüzdenden pek işe yaradığı söylenemez.
    Optimus g donanımsal olarak direkt otg destekliyor.

Neyse bu konu çok uzar ben diyeceğimi dedim.Herkes bunları göz önünde bulundursun , az para verilmiyor sonuçta...

Ekleme : Nexus 4 şimdiye kadar denediğim arayüzünde en akıcı cihazdır.Denediğim tüm androidlerden daha hızlı çalışıyor ve güncelleme desteği nexus4 ü ön plana çıkartıyor.Ama eksik olduğu yanları onun başarısını gölgeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRAPS -- 1 Nisan 2013; 1:07:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: exxperr

bu arada vatanbilgisayar yapmış yapacağını yinehttp://www.vatanbilgisayar.com/Cep%20Telefonu/lg-lg_e960_blk-lg-e960-nexus-4--cep-telefonu(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=65106 1259 tl fiyatı bayağı kırmış teknosa türkcell ler 1400 tl ile 1800 tl arası satıyorlar puhahahahah komık bir durum

Ekran boyutu 4.5 inc yazıyor
  • quote:

Ben nexus 4 ilk tanıtıldığında bu konuda , höparlörün yalnış konumlandırıldığını ve düz zemine koyulunca ses çıkmayacağını söylemiştim. Bu konuda 3-5 liseli velet sen google dan daha mı iyi bileceksin diyordu.

Şimdi bizim gerzek google , telefonun tasarımını değiştiremediğinden dolayı telefonun aşağı ve üstüne ufak çıkıntılar yapmış.İlk birkaç hafta bu çıkıntılar işe yarar ama zamanlar o çıkıntılar sürtünmeden dolayı düzleşecektir , kısaca yine aynı sorun ortaya çıkacaktır.Belkide bilmediğimiz başka değişikliklerde olmuş olabilir. İşlemci s600 ile değiştirilmişte olabilir.İlk alanlara üzüldüm.

Sonuç olarak Nexus 4 hala tasarım faciası bir telefondur , 1400 lira vermeyin verdirtmeyin.Ederi 900 liradır

Ayrıca bu telefonu optimus g ile kıyaslamayın. Onun işlemcisi 2 kat daha hızlıdır. Şarjı daha iyi gider ve kamerası çok daha iyidir.Ayrıca usb otg destekler.

Hocam bu çıkıntı olayı ve işlemci değişmesinin aslı varmıdır gerçekten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah1245

quote:

Hocam bu çıkıntı olayı ve işlemci değişmesinin aslı varmıdır gerçekten?

Telefonda değişenler tam olarak nedir bilemiyoruz.Sadece varsayım yapıyoruz , işlemcinin değişeceğini bende düşünmüyorum : )
    Bir haftaya kadar ak kara belli olur.Yabancı sitelerde incelemeler ortaya çıkar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NEXUS 4 Bumber Case Soranlar GittiGidiyor üzerinde satan birisi var. Almak isteyenler bakabilir.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/nexus-4-bumber-case-tr-de-ilk-81513875
  • Merhaba arkadaşlar bende bugünlerde bir lg nexus 4 almayı planlıyorum.
    Fakat şu son yazılanlarla kafam biraz karıştı.
    Şimdi alınacak ürünün yeni partimi eski partimi olduğunu nasıl anlayacağız?
    Değişiklik yapıldığı aşikar bu nasıl iştir anlamadım
  • Merhaba arkadaşlar,

Nexus 4 ü iki hafta önce almanyadan almış bulunmaktayım. Mediamarkt'tan 395 € ya aldım ve havaalanında 42 € vergiyi geri aldım. Türkiyede ise 115 TL vergimi ödedikten sonra cihazı kaydettirdim. Toplamda bana 955 TL 'ye geldi.
    İki haftalık kullanımdan sonra şunu söyleyebilirm ki cihaz gerçekten çok başarılı. Hız/performans konusunda hiç bir çekinceniz olmasın. Kamera da gayet iyi. Pil konusu benim için de soru işaretiydi ancak gün içinde aktif olarak kullanmama rağmen rahatlıkla günü tamamlamakta. Hoparlörden gelen cızırtı konusunda hiçbir şikayetim yok. Ancak eski bir Xperia Arc kullanıcısı olarak arkadaki hoparlörün çıkış performansı beni tatmin etmedi. Kulaklık ile müzik dinleme konusunda ise Stock Google Music player ile çok iyi bir performans alamadım. Poweramp programını kurdum ve sonuç tatmin ediciydi. Tavsiye ederim. Kulaklık konusunda çok araştırma yaptım. Creative Ep630-i ile Urbanears Bagis modeli arasında kalmıştım ve D&R 'dan Urbanears Bagis kulaklığını tercih ettim. Bass ve tizler gerçekten çok başarılı. Fiyatı 89 TL. Eğer mikrofonlu kulaklık arıyorsanız bu modeli de değerlendirin derim. Kulaklıktaki tuş ile konuşma yapma, kapatma yapabiliyorsunuz. Müzik dinlerken de tüm fonksiyonları kullanabiliyorsunuz.
    Ekran filmi olarak Clear-coat kullanıyorum. Şu ana dek bir sorun yaşamadım.
    Bence 1000 Tl bandında alınabilecek en iyi telefondur.
  • Arkadaşlar Nexus 4 kullanıcısıyım. Bi sorunum var. Ekranı kapatınca makine wifi yi durduruyor. ekranı tekrar açınca bağlanıyor. Ayarlar içindeki uykudayken kablosuz bağlantıyı açık tut seçeneği her zaman olarak ayarlı. Bi fikri olan var mı_?
  • quote:

quote:

Kusura bakmada yorumunda mantıklı bir kelime bulamadım. Ne demek yeni çıkan ürünler s600 işlemci ile çıkmıştır. S600 ayrı bir segment işlemci, nexus 4 s4 pro krait olarak tanıtıldı. Son serilerde sadece arkada birkaç çıkıntı eklenip, kamera çerçevesi daraltıldı, Adamlar niye işlemciyi değiştirsin? Üstelik böyle bir açıklamada yok, neye dayanarak yazıyorsun?
    İkincisi, ne demek optimus g nin işlemcisi 2 kat hızlı? Daha iki telefonda da birebir aynı işlemcinin, aynı grafik biriminin kullanıldığını bile bilmiyorsun. İki telefonda da s4 pro krait 1,5 ghz işlemci, adreno 320 grafik birimi var. Ne overclock ve frekans farklılığı hiçbir fark yok. hal böyleyken neye dayanarak 2 kat daha hızlı diyebiliyorsun? Sen sentetik testlerde ki skorlardan bahsediyorsun sanırım. İyide o yazılımsal bir mevzu, optimus g nin şimdilik daha yüksek skor alması işlemci gücünün 2 kat hızlı olduğunu mu gösterir? Google optimus g nin satışları sekteye uğramaması için nexus 4 ün performansını düşük tutuyor. Optimus g satış rakamları hedeflerine ulaştıktan sonra zaten gelecek güncellemelerle optimus g ile hatta ondan daha fazla performansla telefon kullanılır hale gelecektir. Üstelik custom rom kullananlar hali hazırda telefonu tam performans kullanabilmektedir. Paylaşılan puanlara bakanlar optimus g den de yüksek skorlar alındığını görecektir. Hem sentetik testler bir yana günlük kullanımda arayüz akıcılığı optimus g den daha yüksek, oyun performansı da gayet iyi durumda.
    Şarj olayına gelirsek, bir kere donanım birebir aynı, ikisi de ips+ ekran paneline ve yine litium polymer 2100 mAh batarya ya sahipler. Peki neden biri diğerinden daha fazla batarya performansı versin? Var mı bir mantığı donanımsal olarak? Tabiki yok. Sebep tamamen yazılımsal, yine isteyen stok rom kullanıp güncellemeyle daha iyi düzeye gelmesini bekler isteyen custom rom ile şu an optimus g den de diğer muadil telefonlardan da çok daha uzun süreli pil kullanımına kavuşabilir.
    Kamera konusunda kağıt üstünde mp farkıyla optimus g önde görünüyor. Fakat çekilen resimlerde öyle ahım şahım bir fark göremedim.
    Sözün özü fazla ezbere konuşmuşsun, hele ki nexus 4 ün en güçlü tarafı olan tasarımını da beğenmeyişin anlaşılır gibi değil. Hadi o kişisel zenkin diyelim, ama mümkünse bilip bilmeden, telefonu kullanmadan ya da android de neler yapılabileceğini, hangi sıkıntıların donanımsal hangilerinin yazılımsal olduğunu bilmeden birilerine tavsiye vermeyin.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: rienhardt

D&R 'dan Urbanears Bagis kulaklığını tercih ettim. Bass ve tizler gerçekten çok başarılı. Fiyatı 89 TL. Eğer mikrofonlu kulaklık arıyorsanız bu modeli de değerlendirin derim. Kulaklıktaki tuş ile konuşma yapma, kapatma yapabiliyorsunuz. Müzik dinlerken de tüm fonksiyonları kullanabiliyorsunuz.

Bende 1 yıldır kullanıyorum aynı kulaklığı fakat Nexus'ta doğru düzgün müzik dinlemedim.
    Stok müzik player ile , kulaklığın kontrol tuşu çalışmıyordu diye hatırlıyorum.
  • Yav arkadaşlar bu işlerden anlayan biri birşey yazsın.
    Yeni stoklarda küçük çentikler ve kamerada bazı değişiklikler olmuş.
    Bende fotolarda bu değişiklikleri gördüm.
    Şimdi bu yeni versiyon mu ? e değil? Ozaman alan arkadaşlar yeni kasayı
    talep edebilecek mi edemeyecekse bu nasıl saçmalık yeni alınan nexus 4 le 1 hafta önce alınan
    nexus 4 farklı olucak bu nasıl şirket politikası. Kimileri ne olacak bir kaç ufak değişiklik diyor
    onlarıda anlamıyorum neden en son halini almayayım ki yada yapılan değişikliklerin sadece bunlar olduğu netmi?
    Ben daha almadım ama alacağım ürün kapalı kutu olduğu için yenimi eskimi bilemiyecegim..
    Mantıklı bi açıklamayla bu konuyu aydınlatacak bir arkadaş var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: byaeren

Yav arkadaşlar bu işlerden anlayan biri birşey yazsın.
    talep edebilecek mi edemeyecekse bu nasıl saçmalık yeni alınan nexus 4 le 1 hafta önce alınan
    nexus 4 farklı olucak bu nasıl şirket politikası. Kimileri ne olacak bir kaç ufak değişiklik diyor
    onlarıda anlamıyorum neden en son halini almayayım ki yada yapılan değişikliklerin sadece bunlar olduğu netmi?
    Ben daha almadım ama alacağım ürün kapalı kutu olduğu için yenimi eskimi bilemiyecegim..

tamamen benim görüşümdür kasada bır ıkı yenılık yapmıslardır resımlerı bende gördum cpu ve gpu anlamında değişikliğe gideceklerını sanmıyorum eger benım tahmın ettıgım gıbı olursa şimdiki ile revizyonlu halı arasında performans farkı olmayacak bence beklemeye degmez ama gönlum ferah olsun dıyorsan bekle yenı partının gelmesını bekle LG servıslerıne sorabılırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: teeKin

quote:

tamamen benim görüşümdür kasada bır ıkı yenılık yapmıslardır resımlerı bende gördum cpu ve gpu anlamında değişikliğe gideceklerını sanmıyorum eger benım tahmın ettıgım gıbı olursa şimdiki ile revizyonlu halı arasında performans farkı olmayacak bence beklemeye degmez ama gönlum ferah olsun dıyorsan bekle yenı partının gelmesını bekle LG servıslerıne sorabılırsın

Cevap için teşekkür ederim performans konusunda seninle aynı
    fikirdeyim fakat burada yazılan bir yazının ardından x firmasına giderek
    telefonun cam zemin üstünde ne kadar ses cıkardığını test ettim ve gerçekten
    ses çok az telefonu elime alıyorum bangır bangır bagırıyor cam zemine koyuyorum
    ses çok azalıyor yani demek istediğim o küçük çentikler bunu birazda olsun ortadan kaldırabilir.
    Kaldı ki buna çözüm olmasa bile ortada yeni bir kasa var ve belliki birşeyleri duzeltmek için
    bu hali getirilmiş. Hal boyle olunca da gidip eski kasa bir telefonu kim almak ister :)
    (sesin az çıkmasını veya başka bir durumu problem ettiğimden değil firma tarafından düzeltmeye değer görülmesindendir yazdıklarım.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenze

quote:

D&R 'dan Urbanears Bagis kulaklığını tercih ettim. Bass ve tizler gerçekten çok başarılı. Fiyatı 89 TL. Eğer mikrofonlu kulaklık arıyorsanız bu modeli de değerlendirin derim. Kulaklıktaki tuş ile konuşma yapma, kapatma yapabiliyorsunuz. Müzik dinlerken de tüm fonksiyonları kullanabiliyorsunuz.

Bende 1 yıldır kullanıyorum aynı kulaklığı fakat Nexus'ta doğru düzgün müzik dinlemedim.

Stock Music Player ile şarkı geçmeye çalıştığımda bazen Google Voice Search açılıyordu fakat Poweramp ile hiç sorun yaşamadım. Bir de muhtemelen farketmişsinizdir ama kulaklık paketinden ufak bir adaptör çıkıyor. Onu kullanırsanız kulaklığın tuşu çalışmıyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: frenze

quote:

Stock Music Player ile şarkı geçmeye çalıştığımda bazen Google Voice Search açılıyordu fakat Poweramp ile hiç sorun yaşamadım. Bir de muhtemelen farketmişsinizdir ama kulaklık paketinden ufak bir adaptör çıkıyor. Onu kullanırsanız kulaklığın tuşu çalışmıyor.

O ceviriciyi kullanmiyorum.
    Kulaklik ise gayet iyi. Ozellikle iyi ses veren bir telefon veya Mp3 player ile harikalar yaratiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar ben de nexus 4 aldım, ilk android telefonum ve şu an için telefonla ilgili tek sıkıntım kılıf :( arka cam çok hosuma gidiyor ve bunu kapatmak istemiyorum. ön ve arka sticker sadece bunu bulabildim nette ;

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/lg-nexus-4-e960-on-arka-cam-ekran-koruyucu-film-81780253

sizce bu stickerlar nasıl, kullanan var mı içinizde? ve yeteri kadar koruma sağlar mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teeKin

quote:

Cevap için teşekkür ederim performans konusunda seninle aynı
    fikirdeyim fakat burada yazılan bir yazının ardından x firmasına giderek
    telefonun cam zemin üstünde ne kadar ses cıkardığını test ettim ve gerçekten
    ses çok az telefonu elime alıyorum bangır bangır bagırıyor cam zemine koyuyorum
    ses çok azalıyor yani demek istediğim o küçük çentikler bunu birazda olsun ortadan kaldırabilir.
    Kaldı ki buna çözüm olmasa bile ortada yeni bir kasa var ve belliki birşeyleri duzeltmek için
    bu hali getirilmiş. Hal boyle olunca da gidip eski kasa bir telefonu kim almak ister :)
    (sesin az çıkmasını veya başka bir durumu problem ettiğimden değil firma tarafından düzeltmeye değer görülmesindendir yazdıklarım.)

Yeni kasanın ne zaman satışa çıkacağı hakkında bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baki2150

Arkadaşlar Nexus 4 kullanıcısıyım. Bi sorunum var. Ekranı kapatınca makine wifi yi durduruyor. ekranı tekrar açınca bağlanıyor. Ayarlar içindeki uykudayken kablosuz bağlantıyı açık tut seçeneği her zaman olarak ayarlı. Bi fikri olan var mı_?

Ayarlar kismimda wifi uyku ilkesi kismindan uyku modunu kapatirsaniz sorun cozulur

• quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

quote:

Orijinalden alıntı: baki2150

Arkadaşlar Nexus 4 kullanıcısıyım. Bi sorunum var. Ekranı kapatınca makine wifi yi durduruyor. ekranı tekrar açınca bağlanıyor. Ayarlar içindeki uykudayken kablosuz bağlantıyı açık tut seçeneği her zaman olarak ayarlı. Bi fikri olan var mı_?

Ayarlar kismimda wifi uyku ilkesi kismindan uyku modunu kapatirsaniz sorun cozulur

Hangi kısımda var

• @uiKSilveR biraz önce Lg Türkiye servisine sordum "tarafımıza iletilen böyle bir kasa bilgisi mevcut değildir" cevabını aldım.
  • 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.