Şimdi Ara

Google hiç bir uygulamasına giremiyorum.İmdaaaat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hiç bir şey çalışmıyor .Yok mu çaresi ?

• Ben adwords u kullanıyorum şu anda sen neyi kullanamıyorsun
  • 156.154.70.22
    156.154.71.22

bu dnsleri dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide

156.154.70.22
    156.154.71.22

bu dnsleri dene.

Zaten bu dns leri kullanıyorum, google eart ı sayfasından download bile edemiyorum. Avast kurmuştum acaba ondan mı oldu!! maps da çalışmıyor
  • Başlığa koptum dostum Googleın bazı servislerinin ipleri türkiyede yasaklandı o yüzden giremiyosun .Sebebi ise youtube ile aynı ipde olmaları .Bu yasağı açmanın tek koşulu host dosyası kullanman
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoQi

Başlığa koptum dostum Googleın bazı servislerinin ipleri türkiyede yasaklandı o yüzden giremiyosun .Sebebi ise youtube ile aynı ipde olmaları .Bu yasağı açmanın tek koşulu host dosyası kullanman

hosts ile dahi düzelmiyor youtube. google dns + hosts ip lerini durmadan güncelliyorum ancak sonuç sıfır.

• pek çok google ip si yasak listeye alındığı için

picasa, feedburner gibi google hizmetleri ullanılamıyor. Bu sorunu çözmek için yasaklanmamış güncel ip adreslerine ihtiyaç var.

blogger, adsense gibi bazı google hizmetleri ise hala rahatça kullanılabiliyor. Yani en azından bende sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orjinaldelikanli -- 10 Haziran 2010; 6:10:31 >
  • host vs. bende de çalışmamıştı fakat verdiğim dns ler ile şuan google ın bütün servisleri çalışıyor bende
  • ne olacak böyle herşeye yasak, herşeye sus

bendede youtube açılıyor, google açılmıyor şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanlı -- 10 Haziran 2010; 13:05:16 >
  • Bugün google giremedim youtube da tabiki opendns ip adresleriyle girebiliyordum önceleri.

Yeğelenen DNS sunucusu: 208.67.222.222
    Diğer DNS sunucusu : 208.67.220.220

Araştırınca google dns ip adreslerine rastladım girdim sorun halloldu.

Yeğelenen DNS sunucusu: 8.8.8.8
    Diğer DNS sunucusu : 8.8.4.4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoRD_TüRK -- 11 Haziran 2010; 7:12:05 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.