Teğmen
18 Ocak 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Her şey aynı sadece diyaframı değişti , ayarları da yapıldığı halde , araç içine uğultu zırıltı sesi hasıl oldu çekiş normal her hızda özellikle gaza basınca ve devamlı gaz yeme sırasında berbat bir ses içeri giriyor lpg beyninde beyni sökünce ses gelmiyor benzine geçince gelmiyor sadece araç gazda normal çalışma sıcaklığına geçince başlıyor; nereden kaynaklanabilir , tüm hortum vs baktım ses kesilmiyor rezonans yapıyor lpg beyni ??? Ceevap bekliyorum teşekkürler ..
silinebilir
lpg taktıracağım pipolu mu taktırayım , yoksa manifoldu deldirip mi taktırayım ; herkes bişey söylüyor bir de bu manifoldun ortadan ikiye bölük kısmı nereye kadar uzuyor .. LPG li Cruzler si nasıl taktırdınız LPG yi ...bi el atın
Cruze Hb plus da silecek ve sinyal kolunda gece aydınlatması mevcutmu? yani işaretler direksiyondaki gibi gece görülebiliyormu ? bir de kitapçığında güneşlikler altında lamba olduğu yönünde bilgi var ,güneşlikler açılınca yanıyomuş varmıdır ?
XP Sp2 açılırken kullanıcı adı ve şifre sorduğu sırada ekran donuyor klavye va imleç hareket etmiyor harddiskte de herhangi bir hareket görünmüyor, ancak fanlar çalışıyor .
güvenbli kipten giriş yapabiliyorum biosu orjinale çevirdim gene de olmadı. Reset attırınca tekrar baştan kullanıcı adı ve şifre kısmına geiyor tam şifrenin bir iki harfini girerken donuyor imleç dahi yanıp sönmüyor .

Öneri ve çözümlerinizi acil bekliyorum.Teşekkürler herkese..

Format atıldı maus ps2 den gene çalışmadı usb maus alındı, konuya açıklık getirilemedi... ps2 mausu eski makinada deneyip yazarım buraya...
Hiç bir şey çalışmıyor .Yok mu çaresi ?
Laptop giriyor, pc girmiyor dns vs hepsini denedim. exploreri tekrar yükledim flash playeri yükledim anlamadım gitti????Lütfen yardımcı olun

Host da hiç bişey yazmadım,standart dns lerle şu an kullanıyorum...
COD 2 server adresleri arıyorum!!!!
Ankara da SENNHEISER kulaklık almak için uygun mağaza varmı dır? Yoksa internetten mi almalıyım?
MSI Neo 2 FIR anakartda bilgisayar eğer tümden fişden çekilmişse açma düğmesine bastığımda önce çalışıyor sonra susup iki üç saniye sonra tekrar çalışıyor bu normal midir?
Bilgisayarı fişe takılı halde kapatıp açtığımda böyle bir olay olmuyor ..
Düzeltilebilir mi? Anakartın bir özelliği mi?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 230
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 10.456 (Bu ay: 16)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.