Şimdi Ara

Golf'ün Ayna Ayarlama Düğmesindeki Metal Halkanın Maliyeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önceki modelde ayna ayarlama düğmesi görünen yerdeydi ve ortasında metal bir halka vardı kalite hissi vardı ki golfü golf yapan,görünür ve elle dokunduğumuz yerdeki malzemenin kalite hissiydi .

Yeni kasa imperession da ayna ayarlama düğmesi görünmeyen bir konuma alınmış ve ortasındaki metal halka çıkarılmış gayet basit ucuz duruyor.Gerçekten bu metal halkadan üretici ne kadar kar edebilir çok merak ediyorum.

• 1 halka 1 işçi,

1 işçi 1 araba,

1 araba 1 filo,

1 filo 1 fabrika,

1 fabrika 1 patron kurtarır.

• büdünün kaşı kullanıcısına yanıt

• Allah başka dert vermesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanıcı deneyimi açısından kendinzice haklısınız, fakat lojistik açıdan öyle düşündüğünüz gibi değil.

Meraknızı için buyrun;

Dakika 15 ile 20 arası bahsettiğiniz konu.

DMAX Turkiyeyoutube
    Richard Hammond, dünyadaki en dev insan yapımı yapıları ziyaret ederek, bu mühendislik harikalarının hikayesini ekrana getiriyor. DMAX Türkiye Kanalına Abone Olmak İçin: https://bit.ly/2Hvit5J Web: https://www.dmax.com.tr/program/richard-hammond-ile-dev-yapilar #DMAX #RichardHammond #DevYapılar
    https://www.youtube.com/watch?v=4mgLxU6NEFc
  • Panthér kullanıcısına yanıt

Ben bu ayrıntılara takıyorum maalesef .Bir ara fiesta kullanmıştım mesala sinyal kolu tak diye atıyordu sol aynasının konumuda sağ aynaya göre daha aşağıdaydı ,eski polonun aynaları çok küçüktü ,eski golflerin poloların yine trendline modelinde direksiyonun kromu yoktu ,mesala yeni corsa da c sutunlardkai hoporlör yerleri çok kaba ,yeni city'nin aynaları çok kaba,yeni focusun ,pumanın aynaları çok küçük ,eski honda civic'in arka camının ortasından geçen şerit .Yeni golf de mekanik klima düğmesi olmaması ,yeni audi a3 ün kol dayama önündeki plastiğin kalitesiz gözükmesi beni rahatsız ediyor :)

• Golf 8 bariz bir şekilde 7.5 dan kalitesiz duruyor leğen plastiği gibi

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Karoseri 7.5 kadar tok değil ayrıca.

Cıvımış araç.

• Tedarik tooling kısmını ilgilendiren bir tasarruf öğesi, çok az da olsa bir maliyet düşüşü sağlıyor ki yapılmış. Golf 8 her detayı ile ciddi maliyet kasılmış bir araç olduğu (eski Golf'lerden farklı olarak) genelde bu tip tasarrufların toplamına bakılır, tekil olarak çok önemli değil.

• Onun gibi 100 yerden kıssa, maliyetini 100 dolar düşürse yeter adamlara. Milyonlarca araç satılıyor.

Bu işler için görevli onlarca malzeme mühendisleri, kimya mühendisleri falan var. Her parçayı tek tek inceliyor, alternatif parçalar üzerinde çalışıyor. Seri üretim birçok üründe geçerli.

• büdünün kaşı kullanıcısına yanıt
    Yaşasın liberal ekonomi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aynısını sanayide yaptırıp bilezik gibi geçirebilirsiniz.

Sonra da VW mail atın lütfen. Kıstığınız şu detayı ben 100 liraya hallettim, yazıklar olsun gibisinden. Çok isterim bunun yaşanmasını  

• nk061 kullanıcısına yanıt

Aracı almadım alırsam yapılabilirse yaptırırım :) Tabii sanayi ye de güven olmuyor .10 yıl önce mazda 3 araç almıştım arkadan bakınca altı gözüküyor diye o zamanın meşhur Karlıkçı Halil'e tampon altına bir parça yaptırmıştık çok kötü olmuştu :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.