Z

Yüzbaşı
15 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
...
şimdiki aracım 2010 polo dizel üzerine 6-7 milyar fark verip laguna 1.5 dci privilige mi alsam lagunanın full donanımı beni cezbediyor veya yine boş golf alsam polo dan çok farkı olur mu golfün de ikinci el karnesi ve şehir içi kullanım pratikliği cezbediyor değerli görüşlerinizi esirgemezseniz sevinirim
İyi günler aracım 2006 honda civic hb üzerinde 225 /45 /17 jant ve lastik takımı var çukurlarda beşik gibi sallıyor .ne yapabilirim jantları değiştirmeden yanak kalınlığı 55 olan bir lastik takabilirmiyiz sığar mı veya jant boyutu düşürüp 205/55 /16 veya 195/65/15 mi takarsam araba daha konforlu olur veya ne yaparsam yapayım gözle görülür bir değişiklik olmaz mı .teşekürler ....
1.2008-2009 Fiat Bravo Dizel Dynamic
2.2008 Golf TsI Midline
3.2009 Megena 3 Dizel Expresision
4.Mazda 3 2010 Touring
5.2010 Polo Dizel
6.2010 Fiesta Dizel

Arkadaslar en az 5 yil binmek istediim bir araç istiyorum..35 -37 milyara yukarida saydiigim araçlar alinabiliyor.yillik 20 bin kilometre yapilacak hangisini tercih etmeyelim.tesekkürler.
sayın arkadaşlar;
ses konusunda hiç bir bilgim yok araba mazda 3 üzerinde mp3 cd changerli 4 hoporlörlü bir sistem var ben çok yüksek ses sevmiyorum ama arabanın sesi boğuk gibi çıkıyor biraz daha kaliteli bir ses istiyorum ...
orjinal teybi bozmadan onun üzerinden ne yapılabilir diye bir kaç yere sordum .2 sistem önerdiler 1.anfi -subwofer ve ön hoporlör değişimi 2.anfi -subfower -4 hoporlör değişimi fiyat olarakta 1. sistem için 1 milyar 2.cisi için 1.5 milyar fiyat verdiler.
siz neler tavsiye edersiniz ...
bir de bagaja koyulacak subwofer arabanın içine nasıl ses veriyor .dışarı rahatsız edecek ses versinde istemiyorum araç içine subwofer nereye konabilir arabanın bir yerini delmeden .birde bu ses sistemi arabanın yalıtımına zarar verip malum japon arabalarda zaten zayıf yalıtım arabanın plastiklerinden ses gelirmi ....
bu fiyatlar uygun mu kullandığı malzemelerin markasını sormadım kaliteli deddiler....
Afro Samurai game spot da çıkmış gözüküyor türkiyede nerden bulabiliriz .teşekkürler
fıfa 2009 da stad -hava -gece- gündüz ayarları yapılabiliyormu ? ben bulamadım genelde gündüz denk geliyor
1 e 1 maç yaparken oyunun sonlarına doğru rakip oyunu durdurup başlatti bazı futbolularo görünmez oldu .beni yendi adamın 24000 puanı vardı ne zamn nasıl yapmış o kadar puanı hilemi var online da
Yeni oyun modlarından birisi “Custom Team Tactics”, özelleştirilebilir takım taktikleri diyebileceğimiz bu mod ile amaçlanan, oyundaki takımların gerçek dünyada nasıl oynadıklarına bağlı olarak her birinin farklı oynayarak birbirlerinden ayrılması. Bunun aynı zamanda oyuncuların da kullanımına sunulması gerektiğini düşünen yapımcılar, takım taktiklerinin değiştirilebilmesini oyunculara mümkün kılmışlar, böylece takımın oynayış tarzını kendi kişisel zevk ve stillerine göre ayarlayabilecekler. Takımın teknik direktörüymüşçesine oyunda bulunan çubuklarla takımın oynayış şekli ile oynamak ve ayarlamak mümkün. Oyunda on bir ayar çubuğu var, Atak ve Defans olarak dağılıyorlar, Atak ayrıca kendi içinde “pozisyon yaratma” ve “oyun kurma” ayarlarına ayrılıyor. Yaklaşık olarak 140 atak ve 40 defans opsiyonu var. Böylece takımınızın “Çanakkale Geçilmez” savunması, ya da “topu alan koşsun” atakları kullanarak oynamasını sağlayabilirsiniz, tanıdık geldi değil mi? Evet, CM/FM severler için düşünülmüş olsa gerek bunlar. Custom Team Tactics ile 50.000’den fazla kombinasyonu takımınız için kullanabilirsiniz.

Bu 50.000 taktiği hangi kombinasyonlarla yapacaz .tek tek taktiklerin ayrıntılı açıklmasını yapabilecek arkadaşlar varsa bu konuda bir rehber hazırlanması çok iyi olur kanımca..
Fıfa 2009 daki custom taktikleri ayrıtılı olarak açıklayabilecek arkadaşlar var sa bir inceleme yazısı yazarsa çok yararlı olacağını düşünüyorum .
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 375
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 15.075 (Bu ay: 190)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 45 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.