Şimdi Ara

Golf 7 1.6 TDI comfortline dsg mi?1.4 122 dsg highline mı?ACİL yardım ltf!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
4.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkisi arasında kaldım acil yardım............

• Ne beklediğinize bağlı az yaksın donanım pek önemli
    Değil derseniz comfortline yakıt sorun değil biraz daha performanslı daha donanımlı olsun derseniz highline 1.4 tsi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır mı? Yılda kaç km yapıyorsunuz ona göre cevap verelim. 20 bin km ve üzerinde ise dizel eğer 20 bin km altında ise benzinli olanı tavsiye ederim. Ayrıca Golfe o para verilmezcilerden ve dsg şanzımandan uzak durun diyenlerdenim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abstraction -- 13 Temmuz 2014; 23:57:20 >
  • 1.4 Higline Dsg al .

Forumda dsg alma diyenlerin Vw almaya kalksa Dsg alacaklardır.

• 1.4 tsı kullanımı cok cok zevkli. Dsg ike uyumu basarili. Performans muhteşem. Highline donanım gayet iyi. Tavsiyem 1.4 tsı dsg highline. Ayrıca 1.6 tdi yazıldığı gibi az yakmıyor. Sehir ici ortalaması 6 ile 7 arası. Tsı motoru da dikkatli kullanırsanız bu ortalama yakalanabilir.

• donanım da önemli...daha çok şehir içinde binmek için ancak diesel olursa da binerim gibi geliyor.... 3-4 yıl sonra hangisi daha az kaybettirir sizce..diesel olması mı donanım mı?
  • Golf' ün hiçbir modeli kaybettirmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • opel de otomatik olsa yeni astra 136 bg cosmo...otomatik ve az yakıt olunca seçenek sadece vw golf
  • Her türlü kazandırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Golf' ün hiçbir modeli kaybettirmez

Hayretler içerisinde kaldım, Tuvnera 'nın mesajını eksi manyağı yapmamışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Golf' ün hiçbir modeli kaybettirmez

Duz eksi basmak istemedim. Alintili eksi basayim istedim

• 1.4 TSI manuel alın DSG gibi muallak bir olaya hiç girmeyin,onun parasına alabileceğiniz kadar donanım alın keyifle binin.
  • 1.4 tsi highline manuel adaptif bi xenon + full led paket kullaniyorum. Tabiri caizse fisek gibi, chiple 150 bg sakinde 6.7-7 arasi yakiyor. Tavsiye ederim.

• yakıt olarak öyle atla deve gibi bir fark yok zaten. 1.4 highline dsg al bence daha performanslı ve daha dolu kıyasladıgımız diğer araca göre.
  • benzın derdı yoksa hıghlıne candır.
    ben bu kadar fark olacagını bılmıyordum
    hıghlıne kullanıcısıyım...
  • Bu ve diger forumlardaki DSG sorunlarini okuduktan sonra DSG almayin da isterseniz komurle calisanini alin derim sadece.
  • Şu fiyatlara golf almak akıl işi mi yahu? Aklınızı peynir ekmekle mi yediniz?

82.500tl den bahsediyorsunuz. Arabada cc bile yok.

1.6 tdi dsg golf 82.500. Bu araba çok değer kaybettirir. İkinci eline güvenmeyin, pişman olursunuz. Araba fiyatları artmıyor artık. 20 bin daha uyguna daha donanımlı araçlar mevcut. İlla golf diyorsanız da 1.2 tsisini alın.

2 yaşındaki golfe kim gidip 70bin lira verir? Adam gider sıfır 1.2 tsisini alır. Golf bu fiyatlara çok zarar ettirir. Sınıfında alınması gereken son araba.

Gidin octavia falan alın. Aynı motor, aynı platform, aynı şanzuman. Daha az değer kaybedersiniz. 60bine 1.2 tsi octavia alırsınız. Vergisi falan da uygun. 60bine alacağınız ikinci eli kötü olan octavia bile 82.500e alacağınız golften daha az zarar ettirir. Siz olsanız aynı paraya sıfır 1.2 tsi mi alırsınız 2 yaşında garantisi bitmiş dizel golf mü?
  • Burada dsg alma ikazlarına uymayip,sonra da elinde patlayan arkadaslar var. Ben görevimi yapayım...

• Yengenin 2014 Model Golf 1.2 TSI DSG Confortline + Sürüş Konfor Paketli aracın 3 yıl garanti uzatmasına 2.000 TL, 2 yıl uzatmaya 1.300 TL istemişler

• quote:

Orijinalden alıntı: Tunarda

1.4 tsı kullanımı cok cok zevkli. Dsg ike uyumu basarili. Performans muhteşem. Highline donanım gayet iyi. Tavsiyem 1.4 tsı dsg highline. Ayrıca 1.6 tdi yazıldığı gibi az yakmıyor. Sehir ici ortalaması 6 ile 7 arası. Tsı motoru da dikkatli kullanırsanız bu ortalama yakalanabilir.

şehir içi 6ya atıp 90a sabitlemek mümkün olmadığından o değerler size de doğal değil mi ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.