O

Çavuş
19 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese iyi günler arkadaşlar. Bundan yaklaşık 1 yıl önce böyle bir konu açmıştım. Babamın işleri dolayısıyla araba konusunu biraz ertelemiştik kısmetse şimdi düşünüyoruz. Bütçe azaldığı için tekrar bu konuyu açtım . MAX 65 bin lira sıfır ve mecburen otomatik araç bakıyoruz. Yakıtının bizi çok üzmemesi öncelikli isteğimiz . Leon 1.2 TSI dsg düşünüyoruz şuan için. Fikriniz varsa bekliyorum bu hafta sipariş verilecek çünkü .İyi Forumlar
Arkadaşlar bugün çocukluğumda izlediğim ve o zamanlar çok sevdiğim bir film geldi aklıma adını hatırlayamadım. Elimden geldiğince anlatayim : Sanırım 2 çocuk bir oyun buluyorlardı zar atınca ne olacağı yazıyordu oyun tahtasının üstünde. gelen sayılara göre fantastik doğaüstü şeyler oluyordu. hatırlayabilen ?
Arkadaşlar hepinize merhaba. Annemin üstüne ötv indiriminden faydalanarak araç almayı düşünüyoruz. sadece sol ayağında bir sıkıntı oldugu için özel tertibatlı araca gerek yok bu yuzden babam ve bende kullanabiliyoruz. ötv indirimi OLMADAN fiyatı max. 85.000 olan araçlara bakıyoruz bize bu 50.000 liraya denk geliyor aşağı yukarı. öncelikli kriterimiz sorunsuz bir otomatik olması ve az yakması. aklımıza ilk civic elegance lpg+benzin geldi honda bayini arayıp fiyat aldık yıl sonuna doğru 5 bin falan düşer dedi. İş alma kısmına gelince birçok seçenek düşünüyor insan karar veremedım o yuzden. babam passat dedi ben ise daha çok genç işi düşünüyorum. Aklımda megane gtline var. eğer sizinde bir fikriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim. iyi günler
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 66
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.162 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.