Şimdi Ara

GOLF 6 1.6 TRENDLİNE ALDIM AMA!(VAZGEÇİP FOCUS İÇİN ANLAŞTIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
2.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 model 1.6 102 ps trendline + çelik jant + sis farı + hız sabitleyici 41.000 km de lpg takılı sıfır hasarlı bir araba için 49 bin tl ye anlaştım sizce fazla mı vermişim acaba yardım ederseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozborme -- 13 Aralık 2015; 17:17:33 >

• o paraya yeni kasa golf 7 1.2 tsi almak varken hitler motorlu eski kasa araca kadar para vermek niye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donald Draper -- 12 Aralık 2015; 22:50:01 >
  • Çok bence, bir sürü sıfır kampanyası var bu ara o fiyatları etmez bence.
  • Arac dizel degil sanirim. 50 bin tl ye 1.6 astra j 0 km alinabiliyor. Bosline golfe o parayi vermezdim sahsen
  • Neeeyyy Hocam, 57-58 bin tl ye 0 km 1.2 TSI veriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

o paraya yeni kasa golf 7 1.2 tsi almak varken hitler motorlu eski kasa araca kadar para vermek niye?
    bence tercih 0 km egea 1.4 urban yada 1.6 astra j olmalı

2012 trendline hitler golfe 49 çok geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsunluuu55 -- 12 Aralık 2015; 22:54:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

Neeeyyy Hocam, 57-58 bin tl ye 0 km 1.2 TSI veriyorlar.
    dostum harbi 5 bin fazla vermişsin.....
  • Paranıza yazık. Arkadaşların da dediği gibi astra j 1.6 benzinli varken golf ü almayın sakın.
  • Neden Turkiyede insanlar parasinin dusmani gibi veya parasinin degerini bilmiyormus gibi hareket ederler anlamiyorum. Parayi kolay kazanan bir kesim var sanki ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasd

Paranıza yazık. Arkadaşların da dediği gibi astra j 1.6 benzinli varken golf ü almayın sakın.
    Muşta öğretmenim buralarda araç bulmak sıkıntı bir de lpg li istiyorum sıfır alsam bir de lpg takamicam garanti bozulacağı için dizele param yetmiyo zaten astra focus golf arasında gidip geldim ama şimdi söyledikleriniz kafamı karıştırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasd

Paranıza yazık. Arkadaşların da dediği gibi astra j 1.6 benzinli varken golf ü almayın sakın.
    Passat 1.6 hitler + lpg
    A3 1.6 hitler + lpg
    Golf 1.6 hitler + lpg

Şunu söyleyebilirim yukarıda belirttiğim araçlar lpg sayesinde her zaman değerinin üzerinde alıcı buluyor.
    Çünkü gebermeyen bir motor ve sorunsuz lpg uyumu.
  • gerçekten çok kazık olmuş en kötü mk6 1.4tsi highline alınırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ingeniarius

Arac dizel degil sanirim. 50 bin tl ye 1.6 astra j 0 km alinabiliyor. Bosline golfe o parayi vermezdim sahsen
    Hiçbir meziyeti yok aracın 1.6 Atmosferik Gitmiyip çok ykatıktan sonra 0 Km 1.6 Astra J Alınıyor aynı paraya.Ayrıca o aldığınız araç 0 Km iken 39.000 TL'ye satılıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MKVll

gerçekten çok kazık olmuş en kötü mk6 1.4tsi highline alınırdı
    **

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozborme -- 13 Aralık 2015; 18:47:16 >
  • ozborme O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun .
  • O paraya dizelini veriyorlardi 42 bine 6-7 ay once almadim ustelikte 80 bin km de. Bence fiyat fazla. Ederi max. Abartisiz 40 bin lira.

Gidin o km Araç alin tertemiz miss gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozborme

Araç bu arkadaşlar

GOLF 6 1.6 TRENDLİNE ALDIM AMA!(VAZGEÇİP FOCUS İÇİN ANLAŞTIM)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-memurdan-temiz-boyasiz-40-bin-km-lpg-li-2012-golf-247348849/detay

Golf 6 zamanında oldukça meraklı olduğum ve incelediğim bir araçtı,
    Bana göre kalite, sessizlik ve konforda premium harici c sınıfının zirve noktasıydı
    Tek önerim üzerinde gelen kocaman aracı yoran jantları söküp atmanız.

• Mnr980 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • 1.2 tsi alin. Normal benzinliler kadar cok yakmaz. Cidden paraniza yazik. Umarim almazsiniz.
  • Golf mk6 en sevdiğim kasadır ama 50k vericeksemde dizeli geçtim trendline almazdım. Ama bundan sonra hayırlı olsun demek düşer.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.