Şimdi Ara

EMR ve Replika jantlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • E90 320d aracımın orjinal jantlarını (17x8j ön arka) kışlık yapıp , yazlık lastik için yeni jant bakıyorum. Gönül istiyorki bi Apex jant alalım fakat üst sınıf jant markalarının fiyatları malesef 15 binleri geçmiş gidiyor. Bu sebeple replika veya çıkma jant bakıyorum. Çıkma jantlarda da kırık veya kaynak ihtimali korkutuyor.

EMR gibi replika jant yapan markalar ne kadar kalitelidir?

Run flat lastikle kullanılabilir mi?

Ön lastik genişliği 225 sabit kalıp arka lastik 9j jant ile 255 genişliğe çıkarsa araba yolda çok gezer mi?

Uzman arkadaşlardan yorum gelirse çok sevinirim.

• replika alacağına sağlam çıkma bulmaya bak.

replikaların mukaveketi ne kadar bilgi yok. nerede ne zaman çatlayıp kırılacağı belli olmaz. bir şey de olmayabilir tabi. fakat araçla arandaki tek şey tekerlekler. şakaya gelecek bir konu değil

• Replika alacağına aracı kullanma daha iyi.

Hepimizin altındaki arabalar iyi kötü 100-120 kilometre hız yapıyor asgari. Allah korusun o replika jant kırılsa, çatlasa, çıksa başka bir şey olsa, olan canınıza olur.

Replika jantlar yerine, para yoksa CMS ya da Kormetal gibi birçok ünlü üreticiye OE jant üreten firmalara bak.

• çıkmada bazen çok iyi jantlar geliyor ben jant rengini füme yapmak istiyordum boya yapmak pahalı ve ne olacağı belli değil benim aracın jantları 3 renk gri füme siyah olarak var servis faturalı çıkma benim jantlarda daha temizini aldım çizik yoktu benim jantlarida ilana koydum satıldı bana maliyeti 50 TL al/sat için gitti 50 TL lastik değişimi
  • Bence de CMS, KORMETAL gibi kendini ispat etmiş firmalardan almanızı tavsiye ederim.

• Kormetal jant kullanıcıları bu jantlardan memnun mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.