Şimdi Ara

GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022 (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.238
Cevap
116
Favori
448.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Horizon Forbidden West çıkışına 6 Ay önce tarih verildi. 25 Ağustos'ta. Oyunun çıkış Tarihi 18 Şubat.

God of War : Ragnarok için de aynı yol izlense. Ocak - Şubat gibi bir Showcase yada State of Play gibi bir etkinlikte çıkış tarihi belli olsa. Haziran - Temmuz gibi görebileceğimizi düşünüyorum. Ama Firma 1-2 Aylık erteleme ile Eylül ayına sarkıtma ihtimali de olabilir. :))

• Büyük oyunlar genelde tatil sezonun da çıkmaz. Yani Haziran'ın son günlerini geçirmezler. Ekim - Haziran arası çıkarmaya çalışır firmalar genelde oyunları

• En geç Mayıs’ta gelir, gelmezse tarih doğru olacak gibi görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2018'de God of War'dan hemen sonra mayısta Detroit çıkmış, Eylül ayında da Spiderman çıkmış. Horizon'un şubatta çıkacaksa God of war belki Mayıs'ta çıkar hocam. Ama bu sessizlik sürerse Eylül doğru olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ilk tahminim game awards da cikis tarihi gosterilip oyunun mayis gibi oynanabilecegiydi, tabiki tutmadi. Bu sefer soyle bir fikrim var, Bu adamlar yeni ps plus sistemini mart nisan gibi devreye alacagi soylentileri var. Eger boyle bir durum olursa subat 2-3. haftasi bir state of play gelebilir. Gelirse tarih aciklanabilirGOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022 

• GELİSME! God of War Ragnarok Suudi Arabistan PlayStation hesabında M +18 ile derecelendirildi. Bu da oyunun çıkış tarihinin çok yakında açıklanacağına yoruluyor! Harika haber

GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 29 Aralık 2021; 21:18:21 >

• SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Duyurulsun artık, ön sipariş verip kurtulalım :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Bana bunlarla gel işte hocam :) dediğim gibi en geç Şubat'a kadar bekliyorum ben açıklamasını ;)

• Hocam ben artık bu sızıntı ve de bu PlayStation Suudi Arabistan tebaasında gerçekleşen hadise sonrasında State of Play tarihinin yarın bile açıklanabileceğini düşünüyorum GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022 

@Dark Saga

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 29 Aralık 2021; 21:30:4 >

Desenize yakında çok kanlar dökülecek God of War : Ragnarok'ta.. :)

Derinlemesine bakış olacak gibi duruyor aynı Horizon Forbidden West'te olduğu gibi. Hadi hayırlısı bakalım.

En geç mayıs olmalı sonrasına küfürü basarım geç oluyor GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022 

Yakındır güzel haberler alacağız inşallah ☺️👍

Hadi bakalım. Yakında bir çıkış tarihi gelir diye düşünüyorum bende GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022 

• Hem de pek yakın bence o tarih hocam GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022 

• Yoksa sahiden Mayıs'ta çıkıyor mu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Türkçe dublaj mi yoksa alt yazı mi

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Altyazı olacak. Aslında part 2 gibi bu oyuna da dublaj çıksın isterim çok iyi bir iş çıkarmışlardı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt

Türkçe altyazı ve Türkçe menü ile geliyor hocam. Yani Türkçe seslendirme olmayacak.

• Teşekkürler arkadaşlar oda iyi en azından alt yazı var

• Sanırım kafamızı kaldıramıyacağız bu oyundan öyle dolu gelicek içerik olarak özellikle sonu nasıl olucak nereye bağlayacaklar kratosun eski hayatına değinilecek mi Athena görünücekmi

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.