Şimdi Ara

GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022 (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
9.231
Cevap
116
Favori
448.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam ben ana hikayenin 60 saat civarı süreceğini düşünüyorum :) İlk oyunun mabatı çok güzel olacak. Ben oyunun 40. saatinden sonra Atreus'a kayacağını düşünüyorum  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birçok karakteri göreceğiz ve hepsi ayrı bir detay ayrı bir derinlik nasıl sığdıracaklar bakalım hikâyeye.

SIE Santa Monica

Uzun bir oynanış olacaktır hocam orası net tüm detaylarına girersek o saatleri görürüz gibi ;)

• İçimden bir ses Bu oyun nedense 2023'te çıkacak diyor...

• Hocam PS4 ömrünü o kadar uzatabilirse PS4'e "inadım inat, adım kel Murat" mahlasının takılması gerekiliyor bence  2023'ün ortasına kadar inadına sımsıkı sarılıp direnç gösterirse hayretler olsun PS4'e.. Hem de nesiller arasında devler kadar TFLOPS farkı varken..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 26 Aralık 2021; 22:34:42 >
  • emretor23 kullanıcısına yanıt

Demesin öyle şeyler o içinde ki ses :)

• Dark Saga kullanıcısına yanıt

Hocam çoğu kişi 2022'de çıkacak şeklinde düşünüyor. Hatta en geç Q2 2022 diye düşünülüyor. Evet, oyuncu topluluğu 2. Cyberpunk vakası yaşamamak adına 2023'te bile çıksa fazla tepki göstermeyebilir. Ama yayınlanan fragmanın oyuncular tarafından bir DLC'ymiş gibi algılanması oyuncuları yine öfkeye itebilir. Tepki çekmemek adına ve bence 2023'e uzatmaları için bir sebep olmamasından ötürü 2022'de çıkacaktır (bence :) )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 27 Aralık 2021; 1:9:37 >
  • PlayStation Game Sizetwitter
    “🚨 According To Playstation Database , God of War Ragnarök Coming September 30th 2022 🟨 Maybe it's Just Place-Holder ! 🟧 #PS5 #GodOfWarRagnarok”
    https://twitter.com/PlaystationSize/status/1475511852096528399
  • 30 Eylül 2022 mi 😔 Eğer bu doğruysa çıkmasına nerdeyse 1 sene var.

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Belliydi zaten hocam. Resmi bir açıklama olmasada. Ön siparişin açılmamış olması. Oyuna dair bilgilerin kısıtlı olması oyunun çıkış tarihini 2022 sonu gibi düşündürdü beni. 30 Eylül olması bile sevindirici olabilir zira ben oyunun çıkışı 2023 bile olabilir diye düşünmeye başlamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unchartedx -- 27 Aralık 2021; 21:1:40 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Part II'yi 50 yıl beklemiş insanlarız koymaz bize, ilk tanıtıldığında 2018'de çıkar diye tahmin edildi (ben etmedim :)) çıkmadı, e 2019 İlkbahar'da çıkar dedik çıkmadı, 2019 sonu gelir dedik gelmedi, zor güç bela Eylül 2019'da tarih verilmişti 2020 Şubat'a, 5 ay var dedik dayanamadık, Ocak geldi gün sayıyorduk Şubat'a ve yine ertelendi Mayıs sonu dendi, tövbe tövbe dedik 29 Mayıs'a gün saymaya başladık, tam o kutlu güne ulaşacaktık ki yine başaramadık oyun belirsiz bir tarihe ertelendi, kafayı yedik, en azından ben yedim ve oyunun artık yılan hikayesine döndüğünü ve anlık olarak ortada böyle bir oyun olup olmadığını sorgulamaya başlamış, hiçbir zaman erişemeyeceğiz, oynayamayacağız diye düşünmüştüm, sonuç çıktı da aradan 1.5 yıl geçti bile, zamanlar aslında bu kadar kısa ve gelip geçici..

Bünyeler sağlam, 2023 Mayıs'a kadar bekleriz, hele durun daha yeni 2020 sonunda duyuruldu bu oyun, önemli olan beklediğimize değecek bir şaheser çıkması ve bu yılların efsanesinin son halkasını güzel bir şekilde deneyim edecek olmamızdır, hem malum çifte parti yaparız o tarih aralığında..yani inşallah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 27 Aralık 2021; 21:21:59 >
  • Press a Key kullanıcısına yanıt

Hocam belki "place-holder" amacıyla Eylül ayında yer edinmiştir  Eğer tarih gerçekse Sanat Monica tarafı PlayStation'a baskı yapıp çıkış tarihiyle beraber bir videonun oynatılacağı State of Play sunumunu bir hafta içerisinde bizlerle buluşturabilir.

Aylar bekledik hocam. Güzel de heyecanlar yaratıyorduk o dönemler  GoW Ragnarok için de aynısı olur umarım. Haçan ki oyunun çıkış tarihini resmi olarak görürsek o zaman daha da heyecan kaplayacaktır bizleri

• Oyunun cikmasi Haziran 2022 i geçmez arkadaşlar . Ben sonbahara kışa sarkacagini hiç sanmıyorum.

• İyi tarafından bakıyorum şükür 2022 de çıkacak

• SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Aynen göreceğiz bakalım, ama ne olursa olsun yine Part II kadar uzun bir bekleyişimiz olmayacaktır, her şey gönlümüzce olsun :)

• Bildiğim kadarıyla bütük god of War lar hep ilk çeyrek içinde çıktı mart nisan falan. Bunda da aynısı olur maksimum nisan mayıs gibi çıkar. Tabi 2022 olmayabilir belkide 2023 nisan gibi çıkar :)

• OHA umarım bir place holder falandır 30 eylül 2022 nedir la.

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt

Aslında bu yıl oynayacaktık ama Christopher Judge'nin Ameliyat ve Rehabilitasyon süreci oyunu 2022'ye ertelettiğini söylemeliyiz. :)

God of War Ragnarok bu zamana kadar ki en uzun oyun olabilir sanırım. God of War 3 etkisi yaratacak büyük ihtimal.

Christopher Judgetwitter
    “💯 in my feels right now. I need to be forthcoming. This has been approved by no one. To the beloved fandom, Ragnarok was delayed because of me. August 2019, I couldn’t walk. Had to have back surgery, both hips replaced, and, knee surgery. They waited for me too rehab… Cont…”
    https://twitter.com/iamchrisjudge/status/1443434928385843209
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

Place Holder genelde 31 Aralık olarak veriliyor diye hatırlıyorum hocam. :)

• Şu sıralar bir video daha yayınlansa mayıs sonuna çıkış tarihi verilebilir aslında. Çıkış tarihini açıklayan video ne zaman gelit orası muamma... Her geçen gün 30 Eylül iddiası gerçeklik kazanabilir çünkü çıkış tarihi ile alakalı en ufak yorum yapılmıyor, zaman ilerliyor, 30 Eylül'e yaklaşıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasatka kullanıcısına yanıt

Haziran’da çıkacak olsa çıkış tarihini çoktan duyururlardı.

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.