Şimdi Ara

GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022 (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.265
Cevap
118
Favori
451.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hikâyede ilerlemeye devam edin, cevabını bulursunuz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022TanProductionyoutube
    God of War: Ragnarok - Tüm Hikaye | Türkçe Dublaj Kayıt & Mix: TanProduction Kratos: Tarkan Koç Atreus: Tan Şahinkanat Odin: Sinan Divrik Thor: Bora Sivri Brok: Can Sivri Genç Atreus: Umut Sivri Tyr: Ali Ekber Diribaş Freya: Asuman Burnak Mimir: Oray Özgan Sindri: Barış Özgenç Angrboda: Gül Tanyolaç Thrud: Öykü Ertek Heimdall: Uğurcan Akbaş Surtr / Ragnarok: Ercan Demirel Durlin: Uğur Taşdemir Gryla: Bedia Ener Faye: Asuman Burnak Sif: Nur Eraslan Skjöldr: Ömer Şerif Erzurumlu Freyr: Nurullah Kaplan Eir: Berra Güçlü Bitter Squirel: Burak Aydınlı Ratatoskr: Dost Kayaoğlu Seslendirme Yönetmeni: Tan Şahinkanat Çeviri Uyarlama: Zeynep Özcan & Tan Şahinkanat Kapak Tasarımı: Talayhan Tokur Intro Credits: M. Alper Kaya Edit Asistanı: Berkan Aslan Dubcard: Metin Demirel Casting: Tan Şahinkanat & Can Sivri QC: Oray Özgan Mix: Tan Şahinkanat TanProduction discord sunucusuna katılın! Katılmak için: https://discord.gg/HYVmfMBSHm Oynatma Listeleri; God of War Dublajları: shorturl.at/oruDV Star Wars dublajları; https://bit.ly/3QHZ81c Detroit: Become Human; dublajları; https://bit.ly/3dKRxjN Spider-Man dublajları; https://bit.ly/3R44inM Kanalıma abone olmak için; https://bit.ly/3cafP6y TanProduction resmi Instagram hesabı; https://bit.ly/3ca4EKU Kendi bireysel Instagram hesabım; https://bit.ly/3QWg8Ak
    https://www.youtube.com/watch?si=0Z9uJwyzGdyWFzOF&v=pHwLkJVJ0ZU&feature=youtu.be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun1911 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam.

• Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt

Nors mitolojisi tutmadı biz tekrar Yunan mitine dönelim dediler o zaman. DLCde baya rağbet gördü böyle bir karar aldılar. Adamların en büyük hatası oyun tarzını komple değiştirmeleri. DMC gibi orijinden kopmamaları lazımdı. Tamam 2018 çok iyiydi, ama hikaye olarak. Oyun tarzını yine çok kişi beğenmedi. Ragnarok felaketini saymaz isek, eski oyunların sağlam bir remake versiyonu tekrar oyun severleri toplayacaktır. Sonra da artık Mısır miti mi olur, Hint miti mi bekleyip göreceğiz.

• Wally-West kullanıcısına yanıt
    Stüdyonun yeni bir bilim kurgu RPG oyunu yaptığı söyleniyor. Bu doğruysa umarım God of War'ı RPG'ye dönüştürmekten vazgeçerler. Last of Us gibi hikaye odaklı, silah geliştirmelerinin eski God of War oyunlarındaki gibi olduğu bir remake gelir.

Sevenler vardır elbet ama savaş ortasında bebek giydirme oyunu gibi zırh değiştirmek pek gitmiyor God of War'a.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moral Veren Adam -- 23 Mayıs 2024; 15:0:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ona benzer bir hatayı Ascension oyununda yaptılar. Oyun battı resmen. En son Dlc'de de adamlar anlamıştır eski vahşi Kratos'u istediklerini. Buradan bir Remake gelebilir diye yorumladım ben. Ardından da yine farklı bir mitolojiye geçirirler Kratosu.

• İşlerden yeni fırsat buldum oynamaya harbiden adamlar yapıyor bu işi çok beğendim oyunu

• Oyunda Genç Kratos ile oynamak için DLC bitirmek yetiyor mu, yoksa oyunu da sıfırlamak mı lazım ??

• Merhabalar arkadaşlar.
    Oyunu platinleyeceğim ama

Kaos kılıcı
    - [ ] Karavadi kabzaları
    Draupnir mızrağı
    - [ ] Ölümcül Canlılık Mızrak Dibi

Bu eklentiler eksik koleksiyoncu kupası için nasıl yapıcam bilen yardımcı olur mu? Oyunu arkadaş satınaldı ben de ondan PS kardeşlıkle indirdim son ucuna kadar geldim platinleyemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022

GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022

• onderkaan kullanıcısına yanıt

Bu videoya bi bak istersen hocam. Metin dilini İngilizce yaparsan karşılaştırması daha kolay olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MessiTugi -- 20 Haziran 2024; 6:13:36 >
  • MessiTugi M kullanıcısına yanıt
    Bir tanesi koruyuculardan birini kesince geliyor nerede olduğunu biliyorum kestim ben onu. hatta 3 4 kere baktım yerine ama o eklenti yok bende şaştım kaldım. Dün sinir oldum sildim geri indir dedim ghost of tushima da olmustu bakıcam artık oyun %100 diyor ama kupa eksık. %100 olmadı ıcın o koruyucuyu öldürmek lazımdı zaten 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • DLCyi bitirip oyuna devam edince, TYR inanılmaz güçlü oluyor. Yenme şansın çok düşük. Acayip kasmış adamlar.

• onderkaan kullanıcısına yanıt

Youtube’a eşyanın ingilizcesini yazıp arat hocam illaki çıkar. Ama karavadi preorder bonusu diye hatırlıyorum. O kupaya dahil olmayabilir o yüzden.

• Bu oyun bir ara oyun olarak planlanıp üçüncü oyun Ps5 özel olsaydı keşke. Potansiyel israfı korkunç boyutlarda. Yine de bayağı iyi oyun. Odin seslendirmesi nefis.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Çok doğru, çok sağlam bir potansiyel harcanmış bence. Çok basit bir dokunuş yapıp, DLC paketi ile birlikte bile ne kadar başarılı olabileceklerini gösterdiler. DLC'deki TYR boss savaşı bile komple Ragnarok oyununa değer. Muazzam bir hikaye olabilirdi ama Atreus üzerinden gitmeyi tercih ettiler. Halbuki oyun Kratos üzerine olmalıydı. Yunan flashbackleri görebilirdik. Ben üzüldüm açıkçası ama umut ediyorum ilk oyunların sağlam remakeleri ile birlikte bunu affettirirler.

• Ellie ile Joel arasındaki ilişkiye benzer Kratos ile Atreus arasında duygusal bir ilişki kurmaya çalışmışlar The last of us 'a özenmişler ama batırmışlar.. Rezalet ötesi bir oyun olmuş.. Umarım yeni GOW oyununda böyle bir hata yapmazlar..

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Bence de aralarında en itici olanı Atreus oldu. Ana karakterin yanına bir karakter daha ekleyelim birlikte takılsınlar düşüncesinden artık umarım çıkarlar. Yapay zekası da iyi olmuyor.

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt

Atreus gerçekten çok itici bir karakter, aslında Loki karakteri biraz böyle. Çok sorun çıkaran bir karakter. Oyunu kötü yapan Kratos ile Atreus arasındaki ilişki değil de potansiyelini çok gereksiz harcamış olmaları. Çok sağlam bir konu olabilirdi ama saçma bir konu ile bağlamaya çalıştılar. Bu muydu yani diyorsun oynayınca. Konu iyi olsaydı Atreus göz ardı edilebilirdi. Ama harcandı resmen. Kratos'un o acımasız havasını hiç görmedik. Eski haline dönmesini istiyorum ben.

• Wally-West kullanıcısına yanıt

Ben son cümlenize ithafen bir şeyler yazmak isterim Kratos'un acımasız havasını biraz zor görürüz gibi eğer ki oğlunun canına kasıt veya öldürülürse tekrardan o havaya girilir. Yunan Mitinde artık öfkesini intikamını her şeyini yaşadık. Zeus,Hades,Hermes,Poseidon,Kronos vs. Zaten 3. Oyunun sonunda da gereken son bulundu. Karikatürlere dayanarak artık geride pek bir şey bırakmadığından Athena'yı ve Tooth'u gösterdiler hala bir yerlerde amacı olduğunu da Ragnarok'da gösterildi. Artık biraz daha Tehlikeli sularda olacağını düşünüyorum. Eskisi gibi olur mu öfkesi, Hiddeti, Vahşeti bilemiyoruz. Ama Hikayesi konu işleyişi , Birde muallakta kalmayan cevaplar artık oyunun sonlarına doğru açığa çıkması gibi adımlar atılmalı. :)

Kratos'un Eski halini ya Remake de yada Büyük bir kayıp ile göreceğiz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 26 Haziran 2024; 12:43:29 >
  • 
Sayfa: önceki 460461462463464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.