Şimdi Ara

Goblins vs Gnomes (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
3
Favori
13.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ancestors call epic kart olucak resimlerdekilerin hepsi legendary olmayabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Purone kullanıcısına yanıt
    Hocam legendary kartlar WoW'daki belirli kişileri temsil eder. Hani diğerleri bir spell veya cins adıyken legendaryler belirli kişi veya yaratıklar oluyor. Bu bakımdan Bolvar Fordragon, Gahzrilla, Malorne ve Mal'Ganis'in legendary kart olarak gelmesi lazım, diğerlerinin epic ve altı olarak.

edit: Bunun tek istisnası Doomhammer. Duyduğuma göre belirli bir nesne olmasına rağmen epic olarak gelmiş oyuna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokg -- 14 Kasım 2014; 23:15:10 >
  • Wow karakterlerini bilmem ama Mal'Ganis baya karizmatik bir karaktere benziyor.Jarraxus'un abisi gibi tip.Jarraxus gibi bir kart daha olsa hoş olur.
  • Fujitora kullanıcısına yanıt
    Sanırım Jaraxxus gibi o da bir eredar lorduymuş.
  • Çok fazla güçlü kart var. Bu kadar fazla kart çıkmamalıydı bence. Alışması zor olacak ve dengeyi çok bozacak gibi duruyor.zaten yeni başlayanlar normal expertleri toplamaktan şikayet ediyorlardı birde nax + bu isin içinden çıkamazlar. Umarımm blizzard oyuncuları mutlu eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pkmn kullanıcısına yanıt
    Bu kadar cok kart cıkması bir yana bu kadar çok RNG kart cıkması cok daha kötü bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -S2K- -- 15 Kasım 2014; 2:16:52 >
  • Bir kart daha geldi.

Goblins vs Gnomes
  • bu kadar cok random olmasida guzel.. bu kadar cok kart cikmasida guzel.. Gercekten ayni kartlar ssıkılmadınız mı?.. yani rank 5 ve altında gelen kişinin elindeki kartların hepsini biliyoruz... bu şekilde rng katılması insanların ellerıne standart deckleri oynamasını değiştiriyor... Bence on numara taktik olmuş...

Benim kafama takılan bir soru var. Expansion çıktıktan sonra arenadan verilen packte yeni kartlar mı çıkacak yoksa karışık mı? birde mesela 5-6 win yaptığımızda 55 altın+1pack+ 1 random odülde, bu randomda kart çıkarsa expansion kartı mı olacak yoksa eski kartlar mı?
  • dedehakan D kullanıcısına yanıt
    Paketten sadece yeni kartlar, tekli kart ödülleri ise karışık gelecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokg

quote:

Orijinalden alıntı: gokg

Yeni card artlar gelmiş:

http://www.hearthpwn.com/news/684-goblins-vs-gnomes-new-unreleased-card-art-card

Malorne Druid, Mal'Ganis Warlock, Bolvar Paladin, Gahzrilla da neutral legendary diyorum ve kaçıyorum

edit: Gahzrilla Hunter legendarysi olabilirmiş. Diğerleri dediğim gibiymiş. Evet millet, yeni class legendaryleri geliyor

edit 2: Resimler uçmuş. Başka bi yerden bulabilirsem buraya eklerim yine.

edit 3: Resimler:

Goblins vs Gnomes
     Goblins vs Gnomes

Bu arada bu resim de doğru çıkmış oldu. Demek ki gün gelecek yeni sınıf legendarylerini de oylayacağız. Druid gelince Druid'e oy veriyoruz ona göre

Druid geride bırakılan bir class bence, en sevdiğim class fakat, naxxta en kullanışsız kart druidin kartı oldu 1 kişi kullanmıyor poison seedsi, bana öyle geliyor ki yine öyle olucak

• MmoPlayer kullanıcısına yanıt
    Druid aslında en tutarlı classlardan birisi bana göre her classa karşılık verebiliyor turnuvalardada en çok oynanılan classlardan birisi ama bence en büyük eksiği spelleri büyük bir minyon atın yapabiliceği hiç bişey yok malesef swipe falan her ne kadar etkili kartlar olsada druid minyona minyonla cevap vermek zorunda kalıyor bence eksiği bu hunterda hunter mark's warlock siphon soul warrior shield slam,execute,paladin equlity,humulity+kodo,priest shadow dead,mage polymorph,Rogue assasinate,Shaman Hex,Druidde ise yok böyle bi kart bence eksiği bu naturalize var tamam ama 2 kart çektirmesi nedeniyle kullanılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

Druid aslında en tutarlı classlardan birisi bana göre her classa karşılık verebiliyor turnuvalardada en çok oynanılan classlardan birisi ama bence en büyük eksiği spelleri büyük bir minyon atın yapabiliceği hiç bişey yok malesef swipe falan her ne kadar etkili kartlar olsada druid minyona minyonla cevap vermek zorunda kalıyor bence eksiği bu hunterda hunter mark's warlock siphon soul warrior shield slam,execute,paladin equlity,humulity+kodo,priest shadow dead,mage polymorph,Rogue assasinate,Shaman Hex,Druidde ise yok böyle bi kart bence eksiği bu naturalize var tamam ama 2 kart çektirmesi nedeniyle kullanılmıyor.

Öyle ne yazık ki, sahayı tutamadığı zaman kaybediyor her ne yapsa da druid
  • fordexos kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle de olsa fazla güçlü olmaz mı ? Güçlü tauntları silenceı force of nature ı starfall u starfireı ile genel olarak cevap verebiliyor birçok hamleye bana kalırsa . naturalize 3mana yapılıp karşıya 1draw verse acaba dengeli olur muydu

• LeeOrAfk L kullanıcısına yanıt
    Starfall ve starfire kullanılan kartlar değil çok fazla.Nedenide starfire bence çok zayıf bi kart 6 manaya 5 damage kart çektirsede starfallda mage bu işi spell power+arcane expolosion la yapabilir paladin cons ile zaten yapıyor warlock helfire ile yapıyor zayıf kalıyor bu kartlar.Druidde 2 tip deck var birisi güçlü tauntlardan oluşup earlyde zayıf kalıyor zaten.Diğeride force of nature savage roar kombosuna dayanıyor oda aggroya yakın diyebiliriz.Druid bence dengeli bi class oyundaki en dengeli class ama olayı bord üstünlüğü kaybettimmi yapıcak hiç bişeyi yok mage öyle değil warlock paladin öyle değil diğer hiç bi class öyle değil bence bütün classlar druid gibi olmalı ama diğer classlar böyleyken druidin zayıflığı bu kalıyor işte bencede naturalize 3 mana olsa 1 kart çektirse gayet kullanılabilir olurdu.Sorun zaten manası değil aslında manası yüksek olabilir güçlü bi kart naturalize sorun 2 kart vermesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

Starfall ve starfire kullanılan kartlar değil çok fazla.Nedenide starfire bence çok zayıf bi kart 6 manaya 5 damage kart çektirsede starfallda mage bu işi spell power+arcane expolosion la yapabilir paladin cons ile zaten yapıyor warlock helfire ile yapıyor zayıf kalıyor bu kartlar.Druidde 2 tip deck var birisi güçlü tauntlardan oluşup earlyde zayıf kalıyor zaten.Diğeride force of nature savage roar kombosuna dayanıyor oda aggroya yakın diyebiliriz.Druid bence dengeli bi class oyundaki en dengeli class ama olayı bord üstünlüğü kaybettimmi yapıcak hiç bişeyi yok mage öyle değil warlock paladin öyle değil diğer hiç bi class öyle değil bence bütün classlar druid gibi olmalı ama diğer classlar böyleyken druidin zayıflığı bu kalıyor işte bencede naturalize 3 mana olsa 1 kart çektirse gayet kullanılabilir olurdu.Sorun zaten manası değil aslında manası yüksek olabilir güçlü bi kart naturalize sorun 2 kart vermesi.

Eğer naturalize 3 mana olsa 1 kart çektirse druid decklerinde yeri olurdu kontrol karşılaşmalarında çok işe yarayan bir kart olurdu, adamın ragnorasını öldürmek için kullanırdım, sahada ragronasın kalmasındansa 1 kart çeksin ama sahadan ragnoras kalksın derdim, eğer dediğimiz değişiklik olsa.

• fordexos kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz ben kullansam da pek kullanılmıyor bu kartlar .acaba gadgatzanlı druid iş yapar mı bu kartlarla ? Bi ara popüler olmuştu hemen söndü sonra

Konuyu da çok dağıttım

• Bu patchde görecez aslında Blizzard'ın niyetini. Eğer bunda da sağlam bir removal gelmezse demek olacak ki kasıtlı yapılmış birşey bu, sınıf bu şekilde oynanması için dizayn edilmiş. Bu durumda elden birşey gelmez, adamların amacı oysa öyle oynamak gerekecek.
  • Bence yapmaz druidde rogue gibi spell kartları bulunmadıgı için moonfire hariç ki oda bi işe yaramıyor gadgedzandan verim alma olasılığın düşük bi turn yaşasa bile seni spell kullanmaya iter.Yeni üyeliğimde ancient of lore ve force of nature çıkınca bende druid oynuyorum violet teacher ile baya bi randıman alıyorum naxx kartları yoksa yapabiliceğiniz en iyi şey bu bence.Druid sağlam deste istiyor biraz epicler elinde bulunması lazım yoksa oynanıcak bi class değil.

@gokg Aynen katılıyorum hocam bence druid aslında dengeli bi class diğerleri dengesiz bence diğer classlardaki speller sağlam olduğu için durum böyle druidin spelleri orta ayarda dengeli bu yüzden aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fordexos -- 15 Kasım 2014; 15:28:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

Yeni kart.

Goblins vs Gnomes

Bu minion magedeki "Someday I'll be just like you" diyen minion değil mi? En azından tipi aynı.Umarım ses tonu daha az sinir bozucu olur :D .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektrikli Vatoz -- 16 Kasım 2014; 0:04:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elektrikli Vatoz

quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

Yeni kart.

Goblins vs Gnomes

Bu minion magedeki "Someday I'll be just like you" diyen minion değil mi? En azından tipi aynı.Umarım ses tonu daha az sinir bozucu olur :D .

Goblins vs Gnomes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurr84 -- 16 Kasım 2014; 22:15:33 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.