Şimdi Ara

Goblins vs Gnomes (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
3
Favori
13.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
Giriş
    En kötü ihtimalle 400 dust.Hiç yoktan iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ercello

İlk legendary'imi açtım sonunda GvG den Flame Leviathan çıktı Tüm gvg içinde en kötü legendary olmaya aday olarak görüyorum kendisini şans yok

Dust yap

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ercello E kullanıcısına yanıt
    O karta buff bekliyorum şahsen uzun vadede. Acil dust gerekmiyorsa dursun bir kenarda. Legend kartların bozdurulması taraftarı değilim.
  • Gold ile açtığım ilk gvg packinden Shaman legi çıktı ne bileyim pekte iyi değil gibi ama olsun Leg legdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgurr84 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle op bir kart bence değerlendirebilmelisin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ywizzle

21 kartta Shaman, Warrior, Rogue ve Mage epic kartları çıktı. Shaman legendarysini alırsam murloc destesi yapma plânım var.

Shaman murloc deneyebildiniz mi hocam? Nasıl sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

quote:

Orijinalden alıntı: Ywizzle

21 kartta Shaman, Warrior, Rogue ve Mage epic kartları çıktı. Shaman legendarysini alırsam murloc destesi yapma plânım var.

Shaman murloc deneyebildiniz mi hocam? Nasıl sizce?

Neptulon gelmeden denemek istemedim. Shaman epic murloc kartı çıktı, neptulon içinde dust var ama harcamak istemiyorum. Hafta sonu 40 paket alma planım var, orada çıkmasada dustla yaparım büyük ihtimalle.

Bu arada pc de 60x paket var ama ipadde yok, 40x var en fazla. Sebebini bilen var mı ? Veya tek seferde tl üzerinden 60x paket alabilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ywizzle -- 17 Aralık 2014; 16:44:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neptulon çok iyi kart. Murloc decki yapmanıza gerek yok hem 7-7 lik minyonunuz oluyor hem de elinize 4 murloc veriyor ve murlocların sinerjileri var birbiriyle. Old murk eye geldiğinde onla oyun kazananlar var
  • zoo decke yakın bir deck kullanan biri olarak enchance o mechano kartının çıkmasını cok istiyorum bence cok op bir kart
  • HerrKetzer H kullanıcısına yanıt
    Late game stilinde oynayan biri olarak ben bile craftladım o kartı. Zoo oynuyorsanız, kesinlikle çıkmasını beklemeyip, craftlamalısınız. İlk patch'te nerf gelir o karta zaten, çok durmaz bu haliyle
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    ne yazıkki 400 dustum yok dustlayabilceğim kartımda pek yok çıkmasını beklemekten başka çarem yok gibi gözüküyor keşke rare olsaymış
  • Flame Leviathan nerf yada buff alır mı ya çıktı da bugün
  • Mazel Tov kullanıcısına yanıt
    Legend kartların bozdurulmaması gerektiğini düşünüyorum. Buff durumu pek olası olmasa da, dust aciliyeti yoksa kalsın bence, her ihtimale karşı.
  • 72/0

Bu 6. Target Dummy'm. Bir pack bu kadar dandik açılır sanırım.

Goblins vs Gnomes
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 7. Dummy, ne biçim bir drop rate'i var bu kartın çözemedim

Goblins vs Gnomes
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.