Şimdi Ara

Goblins vs Gnomes (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
3
Favori
13.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

Ben gold biriktiriyorum... suan 1200 altin var. oyun cikana kadar 1500 yaparim.. 1500 altin=15 pack demek... ayrica suanda 3800 dust var... 15 packtende 200 dust filan cikarsa 4000 dust ediyor...sanirim ilk basta para harcamadan idare ederim...:) Ondan sonra da gorev yaptikca arenaya dalarim...

Hocam bence direk 15 pack açmayın. Ek paket çıktıktan sonra arena yapın bence paket olarak yeni kartların olduğundan verecekmiş. Arena'da iyiseniz hem daha çok paket açabilirsiniz hemde oynayarak açarsınız kartları.
  • @UcanHollandali haklı. Kartların tamamı açıklanmadan konuşmak doğru değil ama şu haliyle bu kartlar arenada daha kullanışlı olur. Ayrıca arenada tüm kartları hemen oynama şansımız da olacak. Ödül olarak da yeni paket garanti zaten. Bence altın biriktirenlerin (arenada kötü değillerse) arenaya harcaması daha mantıklı olur. Hem karlı hem de tüm yeni kartları deneme şansınız olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokg -- 9 Kasım 2014; 16:20:22 >
  • gokg kullanıcısına yanıt
    Hımmm... 1500 altına 10 defa arena yapılır. Arenadan gelen altınlarla da ekstradan 5 daha fazla pack açılır.(5-7 win ortalamayla) toplamda 15 pack ediyor.
    Direk 1500 altınla pack alsam, yine 15 pack ediyor.
    Arena da ekstradan Çoğu kartları görüp oynama şansımız olcak. Birde gözüm pek arenayı kesmiyor. Belki 2-3 arena yapar sonra duruma göre harcarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahmini ne zamana gelir beyler altin biriktirmeye başladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaneLimoni -- 9 Kasım 2014; 22:35:09 >
  • NaneLimoni kullanıcısına yanıt
    aralikta olacagi geciyor ama aralikta kartlar mi aciklanacak yoksa paket aralikta mi cikacak bilinmiyor... Yani onuzmude 3-5hafta var diyebiliriz....(tahmini gold toplama suresi:D gunde 40 gold alsak, 40*21=840 yada 40*35=1400 Gold ediyor... tabi arada 60lik gorevler cikarsa iyi gold ediyor. Biraz tutumlu olursak, paket ciktiginda 10-15 Pack'i gold ile alabiliriz...
  • quote:

aralikta olacagi geciyor ama aralikta kartlar mi aciklanacak yoksa paket aralikta mi cikacak bilinmiyor... Yani onuzmude 3-5hafta var diyebiliriz....(tahmini gold toplama suresi:D gunde 40 gold alsak, 40*21=840 yada 40*35=1400 Gold ediyor... tabi arada 60lik gorevler cikarsa iyi gold ediyor. Biraz tutumlu olursak, paket ciktiginda 10-15 Pack'i gold ile alabiliriz...

10-15 pack çok iyi sabırlı olup biriktirmek lazım

• NaneLimoni kullanıcısına yanıt
    Ben acacagim tum legendlari actim.. 6 tane filan epic kart var acilmamis. onun disinda eksik yok. Ranked oynuyorum arada, sonra oda bunaltiyor. Genelde gunluk gorevleri yapip cikiyorum. Demem o ki, eger kartlarin suan da tama yakinsa yeni pack almanin anlami yok. Arena dersen, belki degisiklik olsun diye girilebilir. Onun disinda gold harcancak yer yok... zaten yeni paket geliyor. Ona altin biriktirmek daha mantikli....
  • quote:

Ben acacagim tum legendlari actim.. 6 tane filan epic kart var acilmamis. onun disinda eksik yok. Ranked oynuyorum arada, sonra oda bunaltiyor. Genelde gunluk gorevleri yapip cikiyorum. Demem o ki, eger kartlarin suan da tama yakinsa yeni pack almanin anlami yok. Arena dersen, belki degisiklik olsun diye girilebilir. Onun disinda gold harcancak yer yok... zaten yeni paket geliyor. Ona altin biriktirmek daha mantikli....
    Tüm legend kartları tamamladınız mı @dedehakan?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • illa gold biriktirmenize gerek yok oynayabiliyorsanız arena oynayın verdiğiniz goldu çıkarttığınız sürece extra dust ve kartlar demek.
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    hocam suan kullanilan neutral legendaryler tamam.. Olanlar

Jeraxxus, archmage antonidas, bloodmage thainos, millhouse, nat pagle, baron rivendare, old murk eye, feugen, leeroy, loatheb, stalaagg, caine, gelbin, maexxna,sylvanas, black knight, ketthuzad, ragnaros(hem normali var hem goldeni. Goldeni dust yapmaya kiyamiyorum:D), alex, malygod, nozdormu, ysera, deathwing .. Class legend'lari eksik(mage ve warlock tam).. bunun yaninda 3500+ dust var...

eksik olanlar druid cenarius, hunter king krush(bunu eksik saymam. Ciksa bile direk dustlarim.), Paladin Tirion, Priest Velen, Rogue Edwin, shaman alkair, WArrior Grommash.... olmak uzere 6 tane class legendi eksik.. Ama neutral legendlarda cok gereksiz kart var. (nozdormu,millhouse.. vs) Onlari dustlayip klass legendlari tamamlayabilirim...
  • mage zaten arenada çok güçlü şimdi yeni gelen portal kartıyla 1 mana dark cultist ne biliyim 3 mana boulderfist falan oynayabilir.Al bundan 4 tane elbet bi yerde bi oyunda,3 mana boulderfist 2 mana co mercenary falan denk getirirsin.Mage güçlendi gibi oldu daha da
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi Mage arenada çok güçlü olabilir nedeni basic kartları en iyi class olması ama play mode da en zayıf classlardan bitanesi secret mage ve freeze mage harici metada tutunan bir deck yok mage için.Ve bunlarda az oynanılan deckler.Mageye bi iyileştirme gelmesi çok normal ama daha görmediğimiz bir çok kart var 120 karttan bahsediliyor bunlar içinde nası kartlar olucak belki diğer classlarada aynı derece eşit kartlar gelicek illaki her eklentiden sonra meta değişiyor priest görmediğimiz oyunda sürekli priest görür olduk naxx dan sonra yani demek istediğim belki dediğiniz gibi mage daha iyi duruma gelebilir belkide yine bişey değişmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordexos

Hocam şimdi Mage arenada çok güçlü olabilir nedeni basic kartları en iyi class olması ama play mode da en zayıf classlardan bitanesi secret mage ve freeze mage harici metada tutunan bir deck yok mage için.Ve bunlarda az oynanılan deckler.Mageye bi iyileştirme gelmesi çok normal ama daha görmediğimiz bir çok kart var 120 karttan bahsediliyor bunlar içinde nası kartlar olucak belki diğer classlarada aynı derece eşit kartlar gelicek illaki her eklentiden sonra meta değişiyor priest görmediğimiz oyunda sürekli priest görür olduk naxx dan sonra yani demek istediğim belki dediğiniz gibi mage daha iyi duruma gelebilir belkide yine bişey değişmez.

Aynen toplamda 8 sınıf kartı açıklanmışken ve expert sete oranlayınca 70 kadar sınıf kartı beklerken sınıflar hakkında konuşmak için erken biraz.

• baLbesh kullanıcısına yanıt
    Class minionlarının gelmemesi lazımdı bence unstable portaldan. Bu haliyle 0 mana SI agent falan inanılmaz dengesiz, Defias Ringleader gelirse 2. el direkt combolu olarak oynayabiliyorsunuz 0 manaya. Hani riskli bir kart da değil sanırsam bi ara oturup kart kalitelerine göre % başarı oranını çıkarmayı düşünüyorum, Reddit'te mana cost olarak verim elde etme oranını %65 olarak söylemişlerdi yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0RK -- 11 Kasım 2014; 1:42:39 >
  • Şu 5 mana lık leg kartın çağırdı robot ne öyle allahını seversen. Mega windfury. 8 atakla peşpeşe 4 kere vuruyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

Şu 5 mana lık leg kartın çağırdı robot ne öyle allahını seversen. Mega windfury. 8 atakla peşpeşe 4 kere vuruyo

"çağırabiliyosan helal olsun" kartı o :)

edit: Ayrıca 4 ataklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokg -- 11 Kasım 2014; 2:09:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Class minionlarının gelmemesi lazımdı bence unstable portaldan. Bu haliyle 0 mana SI agent falan inanılmaz dengesiz, Defias Ringleader gelirse 2. el direkt combolu olarak oynayabiliyorsunuz 0 manaya. Hani riskli bir kart da değil sanırsam bi ara oturup kart kalitelerine göre % başarı oranını çıkarmayı düşünüyorum, Reddit'te mana cost olarak verim elde etme oranını %65 olarak söylemişlerdi yanlış hatırlamıyorsam.

3 mana boulderfist diyorum hocam daha ötesi yok,turn 2de unstable portal kullan turn 3 boulderfist at.Ohoo o olcak da diyenler olabilir ama olasılık dahilinde sonuçta.
  • gokg kullanıcısına yanıt
    Evet hocam yanlis gormusum sanirim megafury kavramini hs ye sokan ilk kart olcak

• Tüm turnuvalara şöyle bir baktığımızda neredeyse hiç seçilmeyen bir class Paladin idi. Ben bu ek paket ile biraz bunun dengeleneceğini umuyordum ama daha herhangi bir Paladin kartı göremedim bir Paladin oyuncusu olarak =). Umarım gelir.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.